Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamescom 2014: Nowa gra Ninja Theory zapowiedziana wyjątkowym zwiastunem

12 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Zwiastuny tej urody i z tak niesamowitym udźwiękowieniem nie zdarzają się każdego dnia. Tym większe ukłony należą się zespołowi, który w takim stylu urządził Hellblade wyjście na światło dnia.

Przeczytaj cały tekst "Gamescom 2014: Nowa gra Ninja Theory zapowiedziana wyjątkowym zwiastunem" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda znakomicie! Twórczość Ninja Theory znam jedynie poprzez pryzmat Enslaved, ale zostałem tym tytułem totalnie zauroczony. Na pierwszy plan wybijały się przede wszystkim znakomite postaci, w tym charyzmatyczny główny bohater (co warto zaznaczyć, bo często ten element kuleje). Szkoda, że to pewnie ex na PS4, ale gdyby pojawiło się to na PC, pewnie brałbym z miejsca.

BTW Głowy nie dam, ale czy zwiastun nie powstał przypadkiem na silniku gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2014 o 20:07, LESZ3u napisał:

Wygląda znakomicie! Twórczość Ninja Theory znam jedynie poprzez pryzmat Enslaved, ale
zostałem tym tytułem totalnie zauroczony. Na pierwszy plan wybijały się przede wszystkim
znakomite postaci, w tym charyzmatyczny główny bohater (co warto zaznaczyć, bo często
ten element kuleje). Szkoda, że to pewnie ex na PS4, ale gdyby pojawiło się to na PC,
pewnie brałbym z miejsca.
BTW Głowy nie dam, ale czy zwiastun nie powstał przypadkiem na silniku gry?

Też jestem ciekaw czy to EX czy multiplatforma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2014 o 20:07, LESZ3u napisał:

BTW Głowy nie dam, ale czy zwiastun nie powstał przypadkiem na silniku gry?

Wygląda jak typowy pre-render, nawet jeśli silnik gry w najlepszym przypadku trailer pokazuje jak będą wyglądać cutscenki.
Hm, indie-aaa... Po ostatnich bredniach nie mogli wymyślić nic głupszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Po tym jak oni zmasakrowali najnowszego DMC to nawet nie mam zamiaru interesować się
> tą grą :P

Widocznie nie dorosles do dojrzalych gier, ktore trzeba zrozumiec aby je polubic. (nie mowie tu o dmc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2014 o 13:08, qdan napisał:

Widocznie nie dorosles do dojrzalych gier, ktore trzeba zrozumiec aby je polubic. (nie
mowie tu o dmc)

Bez komentarza ale potraktuję to jako dobry joke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować