Zaloguj się, aby obserwować  
Muradin

Might & Magic: Heroes VII - Temat Ogólny

70 postów w tym temacie

W polskiej wersji pudełkowej jest dostępna jedynie wersja polska, węgierska i czeska. Ubi jakoś dalej idzie w regionalizację...
A coś naprawdę cicho na forum, czyżby nikt nie grał??
Ja trochę próbuje, ale niestety gra potrzebuje porządnych szlifów, bo problemy z uruchomieniem i z zapisami gier stanowią poważny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem, było fajnie i nagle bug w 4 misji przystani. Nie moge zaatakować zamku bo jest "blokowany przez armię". Do tego momentu podobali mi się Heroesi nr 7. Dobre koncepcje jendostek, ciekawy rozwój miast, fabuła lepsza niż w H6. I jakoś omijały mnie bugi zgłaszane na steam community, a tu nagle trach i póki co nie mogę dokończyć misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2015 o 22:59, Principes napisał:

Gra miała już swoją premierę, a tu coś... cicho?
Orientuje się ktoś może, czy w przypadku wydanej u nas wersji pudełkowej istnieje możliwość
zmiany języka napisów na angielski?
Tak sobie patrzę na amazon i jedyną edycją fizyczną na rynku zachodnim zdaje się być
horrendalnie (na razie) droga "kolekcjonerka"...

Ja nie kupie już nic od Ubi w wersji premierowej - tym bardziej Herosów.
Jeszcze ta super cena + 150 zł - dziękuje, poczekam na wersję poniżej 100 zł i grywalną, jeżeli takowa kiedyś będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem grę, zainstalowałem, przy odpalaniu uplay mówi o aktualizacji kliknąłem ok. Do pobrania 11801 MB, 30 minut minęła nic nie zgrał, zaś komputer chodzi jakby mi ktoś skanował wszystkie dyski w kompie antywirusem. Przerwałem to i kliknąłem jeszcze raz tym razem ruszyło odrazu, dziwne nie ma co.
Fajna łatka do gry 11 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja planuję kupić Hirołsy za około pół roku, gdy poważniejsze bugi będą już naprawione i cena będzie mniej absurdalna. Przykro patrzeć na staczanie się tej serii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram od paru godzin w potyczkę ja i 6 kompów każdy na każdego, zauważyłem że przeciwnik nie zbiera surowców tzn. bije strażników wszystkich co popadnie ale surowców nie zbiera. Często mam wrażenie tak jakby mieli niemy sojusz wszystkie kompy, jeden koło drugiego przebiega nic mu nie robi tura się kończy a ten drugi to samo nic mu nie robi, mija miasto (bez armii) a co tam idę dalej, bezsens normalnie. Komp leweluje bijąc wartowników w garnizonach potem daje je sobie odebrać tym samym inny komp robi to samo podbija garnizon i tak w kółko. Jest też masakra z ilością bohaterów u przeciwników, bo dajmy na to jest niebieski gracz woja zero a po mapie biega 6 bohaterów żaden nie ma armii jak podejdziesz do takiego żeby zabić to zamiast walki gość znika bo nie ma woja więc umiera na miejscu. Podoba mi się fakt wybrania najmocniejszej jednostki w zamku ja mam (grę od wczoraj gram Sylvanem -> drzewiec albo smok).

Obecnie chyba muszę zacząć nowy scenariusz albo poczekać na jakąś łatkę bo mam sytuację taką (w takim miejscu zapisałem grę tuż przed atakiem na wrogie miasto), że jak próbuje zaatakować to wyskakuje okienko z armiami moją i jego i jest opcja dostępna walka (brak opcji automatyczna walka przycisk na szaro) klikam coś tam mignie wywala do pulpitu z błędem i windows pyta się mnie czy ma poszukać rozwiązania online (czyli gdzieś tam wysyła do Microsoftu kod błędu) czy zamknąć.

Zrobiłbym zdjęcia w grze ale coś mi uplay nie działa, niby przypisany klawisz ma F12 ale klikam klikam i nic katalog uplaya pozostaje pusty chyba frapsa zainstaluje to wtedy coś wrzucę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na mapie widać 5 żółtych bohaterów których nie ma bo padli jak ich zaatakowałem. Jest tylko jeden bohater którego widać na ekranie, a nie da się go zaatakować, jak próbowałem to mój wszedł na żółtego i 2 flagi się przenikały tak jakby był duchem.
Kolejne niedociągnięcia to fakt że dżiny nic nie potrafią to mięso armatnie to jest gorsze nawet od pierwszych jednostek u rycerza, nie dość że co tydzień jest ich mało to w potyczkach zawsze im się pierwszym dostaje. W automatycznych walkach to samo komputer tak to przelicza że zawsze dżiny padają bo nic nie potrafią (nie są to magowie ani nie dają bonusów na sojusznicze jednostki) więc po co są ? Dziwna zagrywka zrobić zamek z bezużyteczną jednostką, ale nie tylko u nich tak jest. Są takie jakby pajace w maskach w zamku Lochu, nie widzę sensu w ogóle na istnienie tak idiotycznej jednostki.
Nie rozumiem dlaczego cichy zabójca nie jest w pierwszych ruchach niewidzialny? Komu to przeszkadzało
Jest trochę niedoróbek nadal, brak tłumaczenia niektórych opisów budynków czy też czar co niby miał powodować to że jednostka strzelająca przez 2 tury nie może zostać zaatakowana ani atakować na odległość to w ogóle nie działa np. żywiołak ognia, centaur, mnich u rycerza. Często tego zaklęcia używam potem się dziwie że nie działa. Jak się kliknie prawym przyciskiem myszy w jednostkę na którego go użyłem to jest aktywny skill ale jak przyjdzie do jego ruchu to on po prostu atakuje na dystans co popadnie.

20151018174828593

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować