Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Gothic vs NWN vs Diablo

80 postów w tym temacie

we wszystkie gry grałem i według mnie ustawiają się tak:
1. Gothic - fabuła, dialogi i tpp to według mnie najlepsze cechy tej gry.
2. Neverwinter Nights - gra ogólnie spoko ale jakoś nie trafiła mi w gust, poprostu nie dla mnie ale jest bardzo dobra
3. Diablo - bezsensowna nawalanka.

Ogólnie lubie takie gry ala Gothic, Fable, Morrowind, Piraci z Karaibów (jeśli ktoś grał wie że są podobne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Gothic(1,2 i NK)
2.Diablo(1,2 i dodatek)
3.NWN(jestem fanem Baldura a więc NWN jest jak dla mnie o wiele słabsze fabularnie od BG)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic fantastyczna gra dla pojedyńczego gracza.( Szkoda, ze nie ma trybu wieloosobowego)
Nwn dla pojedyńczego gracza do pięt Gothicowi nie dorasta, zaś w trybie wieloosobowym doruwnuje Gothikowi w trybie jednoosobowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 09:03, Topsi napisał:

Gothic fantastyczna gra dla pojedyńczego gracza.( Szkoda, ze nie ma trybu wieloosobowego)
Nwn dla pojedyńczego gracza do pięt Gothicowi nie dorasta, zaś w trybie wieloosobowym doruwnuje
Gothikowi w trybie jednoosobowym:)


Święte słowa! Ale według mnie nawet w multi jeszce nie dorównuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W diablo można pograć choć jak dla mnie ma bardzo mało zadań powino byc więce zadań nie związanych z fabułą co robi z niej bezsensowną naparzanke. Saga gothicka to chyba najlepszy RPG w jakiego grałem fabuła spoko zadań też jest sporo i nawet są zadania zależne od klasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 2, nuda dla ludzi lubiących wyzwania.
Gothic, swietna gra ale tylko singiel
Nwn, gra po internecie zjada pozostałe dwie, odgrywanie na serwerach jak i ich rozbudowanie jest genialne. Singiel średni, ale może się spodobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NWN i oczywiście Diablo, to są najlepsze gry z wyżej wymienionych.
A Gothic nie przypadł mi za bardzo do gustu. Wiadomo ma dobrą fabułę ale oprócz tego nic fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z zestawnienia Diablo wyłączam, bo to pełnoprawny H&S.
Z zestawienia erpegów u mnie wygrywa Gothic, bo NWN to prawde mówiąc kiepścizna,. którą ratują tylko dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście serii Neverwinter Nights nie trawię... Gothic to genialny cRPG, w którym możemy się zżyć z postacią (teksty naszego bezimiennego bohatera czasami są naprawdę śmieszne). Seria Diablo to prawdziwy klasyk - grę zaliczyłem już parę razy i mam jeszcze ochotę na więcej :D. Mam jednak pytanko - jak można porównywać takiego Diablo z NWN? Przecież to zupełnie inne gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 16:09, Bifur napisał:

Osobiście serii Neverwinter Nights nie trawię... Gothic to genialny cRPG, w którym możemy
się zżyć z postacią (teksty naszego bezimiennego bohatera czasami są naprawdę śmieszne).
Seria Diablo to prawdziwy klasyk - grę zaliczyłem już parę razy i mam jeszcze ochotę
na więcej :D. Mam jednak pytanko - jak można porównywać takiego Diablo z NWN? Przecież
to zupełnie inne gry!

Diablo to H&S, a NWN to H&S kóry udaje erpega. Tylko druga część jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować