Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamescom 2014: Ubisoft zapowiada Might & Magic: Heroes VII

16 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

W Might & Magic: Heroes VII poznamy historię młodego księcia Ivana, który postanawia położyć kres walkom o tron po śmierci Cesarza Imperium. W tym celu powołuje Radę Cienia - sześciu doradców z różnych frakcji, którzy pomogą mu znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Przeczytaj cały tekst "Gamescom 2014: Ubisoft zapowiada Might & Magic: Heroes VII" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po średnie udanej VI nie spodziewałem się nowy Herosów zbyt szybko a tu proszę. Mam nadzieje że ta cześć będzie bardziej przypominać cz. III i V oraz że ujrzymy więcej ras niż 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko nie był to innowacje takie jak brak ekranów miast(początkowo), maksymalne uproszczenie systemu zasobów jak i masa małych pierdółek które sprawiły że przy VI czwarta część wypada jak arcydzieło idące w dobrym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, koniecznie potrzebujemy kolejnych Hirosów. -_-
Niech się nie pogrążają, Ubisoft wystarczająco już sponiewierał serię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaracz, piąta odsłona był bardzo, bardzo dobra, co prawda były niewielkie niedociągnięcia, ale ogólnie dobrze się w nią grało. Jeśli nie zaczną kombinować jak przy HoM&M VI to powinniśmy dostać coś przynajmniej dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha tym razem beda 2 surowce kamien i drewno:P zarzadzanie iastem bedzie budowanie 2 budynkow w ciemno(brak ekranu miasta) a gra bedzie sie przechodzic sama:P
A powaznie to mam nadzieje ze wezma wszystko z 3ki niz z 6ki choc w 6tce fajne sa bronie rodowe bo te 3 zwierzatka to lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też liczę, że w końcu zajmą się jedną z najlepszych serii w historii gier tak jak należy, bo coś mi się wydaje, że byli tak zapatrzeni w Assasyna, że VI część zlecili byle komu i powstawała sobie bez żadnego nadzoru. Także chciałbym aby wzięto to, co dobre z części trzeciej i piątej (myślę, że z czwórki także można coś zaczerpnąć, chociażby styl graficzny, który podchodzi mi bardziej od tych nowych, przesadnie cukierkowych szat). I w sumie prosiłbym o wyjaśnienie, czemu czwórka jest tak pogardzana, mi grało się w nią świetnie wracam do niej równie często co do trójki i uważam za dobrą konynuacje, mimo tego, że niektóre jej składowe ewoluowały rzeczywiście w błędnym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2014 o 19:06, Phoenixpl napisał:

Hahaha tym razem beda 2 surowce kamien i drewno:P zarzadzanie iastem bedzie budowanie
2 budynkow w ciemno(brak ekranu miasta) a gra bedzie sie przechodzic sama:P
A powaznie to mam nadzieje ze wezma wszystko z 3ki niz z 6ki choc w 6tce fajne sa bronie
rodowe bo te 3 zwierzatka to lipa


http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=125187434&postcount=42
7 surowców, ekrany miast (ponoć piękne) już na starcie, machiny oblężnicze, karawany, otwarte mapy... i Unreal Engine 3.
Ciekawe, ciekawe. Panowie i panie z Limbic mają u mnie olbrzymiego plusa za świetne M&M X:Legacy, więc dam im kredyt zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> prosiłbym o wyjaśnienie, czemu czwórka jest tak pogardzana, mi grało się w nią świetnie
> wracam do niej równie często co do trójki i uważam za dobrą konynuacje, mimo tego, że
> niektóre jej składowe ewoluowały rzeczywiście w błędnym kierunku.

Z tego samego powodu co szóstka, ludzie odpalili zobaczyli że to nie heroes 3 z lepszą grafiką i przykleili nalepkę "uwaga syf", jestem ciekaw ile osób hejtujących szóstkę faktycznie w nią grało bo jak dla mnie po wszystkich patchach jest to część świetna - taki złoty środek pomiędzy trojką a piątką z małym powiewem nowości ( nie twierdzę że wszystkie wprowadzone rozwiązania byłe dobre ale zdecydowanie większość już tak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2014 o 19:01, MowieJakJest napisał:

Jaracz, piąta odsłona był bardzo, bardzo dobra, co prawda były niewielkie niedociągnięcia,
ale ogólnie dobrze się w nią grało. Jeśli nie zaczną kombinować jak przy HoM&M VI to
powinniśmy dostać coś przynajmniej dobrego.

Piątą część zamawiałem przedpremierowo i byłem nią podjarany głównie ze względu na to, że byłem licbusem i ledwo chodziła na moim kompie. Natomiast była uboga (po premierze chyba z 5 map na krzyż do singla), niedopracowana, uproszczona (tak bardzo przeszkadzały im hexy?) i przesadnie kolorowa.
W sumie jedyne, co dobrze wspominam to rozwój bohaterów i muzyka. Stan gry po X patchach i kilku dodatkach pewnie jest dużo lepszy, ale jeśli teraz mam wracać do staroci, to wolę już bezbłędną trójkę albo czwórkę, które zestarzały się dużo godniej.

Mój sceptycyzm mogę uzasadnić słyszanymi relacjami na temat polityki Ubisoftu, jajami ze zmianami studiów odpowiedzialnych za grę, niekonsekwencji w łataniu gry, regresem w rozgrywce (zamiast dodawać nowe elementy, usuwają je) oraz stylem graficznym kierowanym chyba do coraz młodszego odbiorcy, gdzie im coś jest bardziej pstrokate, świecące, kolorowe i zawalone niepotrzebnymi szczegółami, tym lepiej.
O taśmowym i niechlujnym podejściu do serii mogą świadczyć nawet grafiki z siódemki, które są dokładnie w tym samym stylu, co te z szóstki. Najprawdopodobniej zatem wprowadzą jakieś kosmetyczne pierdoły i nic ponadto (wilkor w Przystani zamiast jakiegoś zbrojnego i jakieś ekstra surowce, ot sensacja).

P.S. Piątka była znośna jak na swoje czasy, bo odpowiadał za nią doświadczony w turówkach Nival Interactive (ach, ci przepyszni Etherlordsi), ale odsunęli ich w pewnym momencie i z każdą następną częścią im dalej w las, tym gorzej dla serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A ja odsyłam do innego posta: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=95587&pid=14
>
> Aqrelon całkiem fajnie podsumował to, co w grze powinno się pojawić :)
Po screenach widać że idą w stronę H5 co raczej napawa optymizmem, mam tylko nadziej ze nie skończy się na tych 6 frakcjach i że dojdziemy do tych 8/9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę poczytałem na innych serwisach i dowiedziałem się, że twórcy chcą powrócić do korzeni i starych czasów serii HoMM. Jako, że jestem wielkim fanem serii, jak i świata stworzonego przez New World Computing pozwoliłem sobie napisać komentarz pod głosowaniem, mam nadzieje, że niektórzy z was również się z nim zgodzą:

"Jak za dawnych lat mówicie? W takim razie w porządku. Chcę obie frakcje na starcie + 2 nowe w dodatku. Chcę, by rozwój Bohatera wyglądał jak w Heroes 1-5, gdzie możesz wybrać z dwóch umiejętności przy każdym awansie a nie mieć całe drzewko umiejętności od początku [co perfekcyjnie zabija grywalność i zabiera element szczęścia zostawiając nas z takimi samymi skillami Bohatera w każdej p******** grze, ponieważ "te są najlepsze"]. Chcę ręcznie malowane tła w miastach z animowanymi elementami. I dam wam jeszcze jedną radę - pisanie "dojrzałej" historii, do gry takiej jak Heroes of Might & Magic jest stratą czasu. Lepiej spożytkujcie go na tworzenie nowych frakcji i interesujących potworów. A wtedy kupię waszą następną grę. Dziękuję. P.S.: Byłem niezmiernie rozczarowany, kiedy kupiłem Heroes VI Collector Edition".

1980SAT
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Hahaha tym razem beda 2 surowce kamien i drewno:P zarzadzanie iastem bedzie budowanie
>
> > 2 budynkow w ciemno(brak ekranu miasta) a gra bedzie sie przechodzic sama:P
> > A powaznie to mam nadzieje ze wezma wszystko z 3ki niz z 6ki choc w 6tce fajne sa
> bronie
> > rodowe bo te 3 zwierzatka to lipa
>
> http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=125187434&postcount=42
> 7 surowców, ekrany miast (ponoć piękne) już na starcie, machiny oblężnicze, karawany,
> otwarte mapy... i Unreal Engine 3.
> Ciekawe, ciekawe. Panowie i panie z Limbic mają u mnie olbrzymiego plusa za świetne M&M
> X:Legacy, więc dam im kredyt zaufania.

To byl sarkazm..Wiem ze bedzie wiecej surowcow przypomnij sobie co sie dzialo jak 5tka wyszla jaka fala hejtu byla na surowce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować