Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamescom 2014: Might & Magic: Heroes VII na nowych grafikach

22 postów w tym temacie

> Czyli rozumiem, że poprzez głosowanie wybieramy zawartość przyszłego dlc lub dodatku?

Z tego co zrozumialem wgrana rasa(poki co Sylwanie) z glosowania bedzie w podstawce A przegrana bedzie pewnie w dodatku;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę poczytałem na innych serwisach i dowiedziałem się, że twórcy chcą powrócić do korzeni i starych czasów serii HoMM. Jako, że jestem wielkim fanem serii, jak i świata stworzonego przez New World Computing pozwoliłem sobie napisać komentarz pod głosowaniem, mam nadzieje, że niektórzy z was również się z nim zgodzą:

"Jak za dawnych lat mówicie? W takim razie w porządku. Chcę obie frakcje na starcie + 2 nowe w dodatku. Chcę, by rozwój Bohatera wyglądał jak w Heroes 1-5, gdzie możesz wybrać z dwóch umiejętności przy każdym awansie a nie mieć całe drzewko umiejętności od początku [co perfekcyjnie zabija grywalność i zabiera element szczęścia zostawiając nas z takimi samymi skillami Bohatera w każdej p******** grze, ponieważ "te są najlepsze"]. Chcę ręcznie malowane tła w miastach z animowanymi elementami. I dam wam jeszcze jedną radę - pisanie "dojrzałej" historii, do gry takiej jak Heroes of Might & Magic jest stratą czasu. Lepiej spożytkujcie go na tworzenie nowych frakcji i interesujących potworów. A wtedy kupię waszą następną grę. Dziękuję. P.S.: Byłem niezmiernie rozczarowany, kiedy kupiłem Heroes VI Collector Edition".

1980SAT
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę poczytałem na innych serwisach i dowiedziałem się, że twórcy chcą powrócić do korzeni i starych czasów serii HoMM. Jako, że jestem wielkim fanem serii, jak i świata stworzonego przez New World Computing pozwoliłem sobie napisać komentarz pod głosowaniem, mam nadzieje, że niektórzy z was również się z nim zgodzą:

"Jak za dawnych lat mówicie? W takim razie w porządku. Chcę obie frakcje na starcie + 2 nowe w dodatku. Chcę, by rozwój Bohatera wyglądał jak w Heroes 1-5, gdzie możesz wybrać z dwóch umiejętności przy każdym awansie a nie mieć całe drzewko umiejętności od początku [co perfekcyjnie zabija grywalność i zabiera element szczęścia zostawiając nas z takimi samymi skillami Bohatera w każdej p******** grze, ponieważ "te są najlepsze"]. Chcę ręcznie malowane tła w miastach z animowanymi elementami. I dam wam jeszcze jedną radę - pisanie "dojrzałej" historii, do gry takiej jak Heroes of Might & Magic jest stratą czasu. Lepiej spożytkujcie go na tworzenie nowych frakcji i interesujących potworów. A wtedy kupię waszą następną grę. Dziękuję. P.S.: Byłem niezmiernie rozczarowany, kiedy kupiłem Heroes VI Collector Edition".

1980SAT
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up

Forteca to byli orkowie wiec nie myl pojec.. Widac jak grales.. Krasnoludy pokazaly sie jako pelna grywalna rasa dopiero chyba w czesci 5 o ile dobrze pamietam..
Wiec nie zgadzam sie z tym. Natomiast zgodze sie co do skili..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał:

-generator losowych map
-mapy wypchane masą ciekawych artefaktów, surowców, potworów i miejsc do ''odwiedzania'' ( utopie, lochy etc. ).
-skala modeli obiektów, elementów otoczenia i postaci podobna do tej z Heroes 3 - na dodatek podobne ustawienie ( oddalenie ) kamery.
-Ładne, pre-renderowanie ekrany miast, bez zbędnej możliwości obracania i przesuwania kamery.
- UI wzorowane na tym z H3, tylko wyczyszczone ze zbędnych elementów graficznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heroes 5 nie lubiłem, nie podobało mi się nigdy, Heroes 3 + dodatki, gram do dziś, raz na jakiś czas partyjkę, lub kampanię jak mam więcej czasu, Heroes 6, tutaj o dziwo nawet mi się podobało, jako gra z takiego rodzaju, fajerwerków nie było, ale pograć się dało, minusem dla mnie były wolne animacje i cała rozgrywka wydawała się wolna. Jeżeli studio poszło po rozum do głowy i zrobiłoby po prostu remake Heroes 3(jakby odrzucili ten nowy timeline, czy jak to tam się zwie i wróciliby do historii znanej z heroes 3, to brałbym pre-order).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2014 o 00:44, B1SH0P napisał:

Heroes 5 nie lubiłem, nie podobało mi się nigdy, Heroes 3 + dodatki, gram do dziś, raz
na jakiś czas partyjkę, lub kampanię jak mam więcej czasu, Heroes 6, tutaj o dziwo nawet
mi się podobało, jako gra z takiego rodzaju, fajerwerków nie było, ale pograć się dało,
minusem dla mnie były wolne animacje i cała rozgrywka wydawała się wolna. Jeżeli studio
poszło po rozum do głowy i zrobiłoby po prostu remake Heroes 3(jakby odrzucili ten nowy
timeline, czy jak to tam się zwie i wróciliby do historii znanej z heroes 3, to brałbym
pre-order).


Z tego co pamiętam świat z trójki został zniszczony kiedy Ostrze Armagedonu zderzyło się z Ostrzem Mrozu co rozerwało planetę i w czwartej części jesteśmy uchodźcami do nowej krainy, tutaj niestety mało pamiętam jak potoczyła się akcja, zbyt wiele lat minęło odkąd ukończyłem kampanię ale chyba działy się jakieś cuda skoro Ubisoft postanowił zrestartować uniwersum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę uznać tę serię za martwą już kompletnie dla starszych fanów... :( Tyle zmian, i to niekoniecznie dobrych... ja i moi koledzy prawie płaczemy, jednak dobrze, że gramy jeszcze w HoMM3. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja gram w herosów 3, zawsze grałem i zawsze będę grał w homm3. Nic tego nie zmieni, żadna następna odsłona nigdy mi się nie spodoba. Tak już jest i nie ma co z tym walczyć. Ja kocham ten tytuł i gram przynajmniej raz w miesiącu i zawsze dungeonem z Deemerem. Dlaczego? Nie wiem, ja po prostu muszę. Inaczej się uduszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby kosztowała 20 zł to nie odniesie takiego sukcesu jak trójka. Ubisoft podziałał na tę fenomenalną serię jak Deep Silver na Sacreda 3. Klimat nie powróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli Ubisoft nadal chce torturować fanów tworząc te szkaradne wymysły i nazywając je "Hirołsami".

Póki nie zobaczę pól bitew wielkości tych z H3, opartych na heksagonach, porządnej standardowej ilości miast jak na hirołsy przystało, żadnych wydziwionych kampanii, normalne epickie ekrany miast znane z trójki czy czwórki, sety artefaktów, brak "bajkowej" oprawy graficznej i fabularnej, no i oczywiście porządny system losowych umiejętności i ciekawych specjalizacji (oraz przekozackiej ilośc bohaterów), to niech mnie cmokną w... a może lepiej nie, jeszcze się zarażę czymś od nich xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś oczekuję od VII dokładnie takiej samej gry jaką była III to sądze że powinien zostać przy III . Nie mam nic przeciwko zmianom bo jak chciałbym zagrac w to samo to włączyłbym H3 , byle by te zmiany były SENSOWNE. Kto stoi w miejscu ten się cofa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2014 o 21:01, DrakeBurn napisał:

Ostatni obrazek, lewy górny róg.

Masz powiększenie obrazu, albo przynajmniej powiesz co to jest? :D Wygląda trochę znajomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować