Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamescom 2014: NBA 2K15 najładniejsze będzie... na PC! Znamy pełny soundtrack

15 postów w tym temacie

A kiedy ostatnio multiplatformowa gra nie była najładniejsza na PC-tach, nie licząc przypadków w których były dwie wersje i komputery dostawały port z generacji niżej (jak np. ostatnia Fifa żeby daleko nie szukać)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nba 2k14 było ładniejsze na next genach. Teraz PC dostaje nowy silnik w FIFIE, MGS''a 5 i najładniejszego NBA 2k, a także GTAV. Żyć nie umierać, trzeba kupić nowy sprzęt, lepsza okazja nie mogła się trafić jak 2015 rok i nowa fale pięknych gier (a przy tym dobrych, bo nie zawsze to szło w parze ostatnio).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nba 2k14 było ładniejsze na next genach. Teraz PC dostaje nowy silnik w FIFIE, MGS''a
> 5 i najładniejszego NBA 2k, a także GTAV. Żyć nie umierać, trzeba kupić nowy sprzęt,
> lepsza okazja nie mogła się trafić jak 2015 rok i nowa fale pięknych gier (a przy tym
> dobrych, bo nie zawsze to szło w parze ostatnio).
nie wygląd był powodem dla którego nba 2k14 było gorsze od wersji konsolowych a fakt że była to pod względem zawartości 1/3 wersji konsolowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Cudny dzień.
> Syberia 3
> MGS V
> Heroes VII teraz NBA 2k15.
> Shadow Realms
i jeszcze hellblade z tylko czasą wyłącznością na PS4 (więc pewnie po czasie na wszystko wyjdzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tytul jak z faktu lub wp.pl .. Zenada.. Zawsze gry ladniej wygladaly na PC niz na konsolach
> wiec rzeczywiscie szok...

Dowiedz się, jak to było w przypadku NBA 2K14, zanim ponownie zabierzesz głos.

Wiadomość bardzo dobra, NBA 2K14 na PC jest dobrą grą, ale jakby PCtową wersję porównać z konsolową to jednak nóż się w kieszeni otwiera. Mam nadzieję, że 2K15 stanieje równie szybko co 2K14, bo chciałbym już w to zagrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tytul jak z faktu lub wp.pl .. Zenada.. Zawsze gry ladniej wygladaly na PC niz na konsolach
> wiec rzeczywiscie szok...

To, że nie jesteś w temacie, można jeszcze zrozumieć. Ale to, że wypisujesz takie dyrdymały nie przeczytawszy treści newsa, to już mocno daje po oczach.

"Jeszcze ubiegłoroczna odsłona miała bowiem wizualizacje porównywalne do tych ze starszych konsol: Xboksa 360 i PlayStation 3."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2014 o 07:29, Miastalman napisał:

i jeszcze hellblade z tylko czasą wyłącznością na PS4 (więc pewnie po czasie na wszystko
wyjdzie).

No skoro o tym mówimy to liczę również na Silent Hills :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ się ucieszyłem. W nba 2k14 zacząłem grać 6 miesięcy temu, nadal żałuję, że tak późno, a ostatnimi czasy widząc, co dstali konsolowcy, zrobiło mi się smutno :( byłem pełen obaw, że 2k15 na nie będzie tym, co na konsole, a tu proszę. Bardzo się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować