Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamescom 2014: Ubisoft obiecuje poprawione optymalizacje na PC i jednoczesne premiery z wersjami konsolowymi

23 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Ludzie z branży gier lubią różne rzeczy obiecywać, ale nie zawsze te deklaracje znajdują pokrycie w rzeczywistości. A jak będzie z gwarancjami Ubisoftu, dotyczącymi rynku pecetowego?

Przeczytaj cały tekst "Gamescom 2014: Ubisoft obiecuje poprawione optymalizacje na PC i jednoczesne premiery z wersjami konsolowymi " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile razy to już słyszeliśmy? Ciekawi mnie czy oni sami w to jeszcze wierzą czy po prostu kłamią w żywe oczy?
I do tego ten cały Uplay, nawet Origin nie jest tak fatalny. Co gra to kompletna reinstalacja tego ustrojstwa i/lub grzebanie w rejestrze. Ubi ma gdzieś graczy pecetowych i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymam za słowo, tyle że tyle razy tych słów było że się pogubiłem. W sumie to tak naprawdę tylko WD aż tak mocno olali reszta ich gier miała nawet dobrą optyme. Tak czy siak i tak ich gry kupie w dniu premiery bo są dobre ;p

Sanders-sama
Idealnie pasująca piosenka hahahahahaa xD, nieźle się uśmiałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zersali się, że wersja na XO może się dziadowo sprzedawać, dorzucili więc piecyk do równania ;D Jak się z czasem sytuacja wyklaruje to go znowu zepchną na boczny tor, żeby nie tarasował drogi konsolowej klienteli -_- Lojalnością wydawców można się zazwyczaj podetrzeć;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować