Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Assassin`s Creed Unity pojawią się mikrotransakcje

19 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2014 o 22:59, Nusiek321 napisał:

MIKRO TRANSAKCJE!?!?! WTF UBI!?

Co w tym dziwnego? Nikt nie miał z nimi problemów przy Black Flagu, to kontynuują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2014 o 23:33, Dandzialf napisał:

Oczyma wyobraźni widzę już te stada baranów kupujących nowego assassyna... z uśmiechem
na... pysku? :D

Póki za mikrotransakcje nie będzie można odblokować czegoś co nie da się mieć w inny sposób ja nie mam np. nic przeciwko . A Asasyn dalej jest jedną z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie gier w 2014 po Far Cry''u 4 i GTA V które wreszcie będę miał okazję ograć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2014 o 23:41, Morrdin napisał:

Póki za mikrotransakcje nie będzie można odblokować czegoś co nie da się mieć w inny
sposób ja nie mam np. nic przeciwko . A Asasyn dalej jest jedną z najbardziej wyczekiwanych
przeze mnie gier w 2014 po Far Cry''u 4 i GTA V które wreszcie będę miał okazję ograć


Póki, puki... to już będzie za późno. Wtedy ciekawe jakie będą twoje kolejne póki, puki... mogę kupować kolejne poziomy, byle nie musieć opłacać abonamentu za singla? Tak można póki pukować do ekhm... śmierci... konsumenckiej. Nie wiem jak to nazwać... żeby przypadkiem nie obrazić (a akurat Ty na tym forum rozsądnie się wypowiadasz), ale trzeba być niezwykle naiwnym, żeby nie przewidywać do czego to zmierza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż .. można przewidywać , że tak się w końcu stanie , w końcu są już pierwsze tego znaki :) I jeśli w końcu dojdzie do takiego momentu że mikrotransakcje zajdą za daleko , to wtedy danej gry po prostu nie kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2014 o 00:11, Morrdin napisał:

I jeśli w końcu dojdzie do takiego momentu że mikrotransakcje zajdą za daleko
, to wtedy danej gry po prostu nie kupię :)


Ja wolę zapobiegać, niż leczyć. Hmm... choć wtedy leczyć już nie będzie czego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie te mikrotransakcje nie ruszają. Ja z tego nie korzystam i nie mam zamiaru, więc Ubi ode mnie drobniaków nie dostanie ;p. Jednak póki dalej znajdują się gracze, którzy wydają kasę na pierdółki, które za dużo nie wnoszą do gry, to Ubi dalej będzie z przyjemnością skubał ich portfele przy kolejnych częściach AC i tyle ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie trochę śmieszy,że część graczy uważa mikrotransakcje jak i DLC za mus.a to nie mus,tylko dodatkowa opcja,w przypadku p. dla mniej cierpliwych graczy.
Ja z zasady nie kupuję DLC w dniu ich premiery ale jak mi dadzą np. punkty Bio Ware,to czemu nie?,albo po premierze za 15,19 zł? (tak zakupiłem Season Pass do Batman Arkham Orgins i Black Flag).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mikroreakcje miały by być tylko i wyłącznie opcjonalne,dla niecierpliwych/nie mających czasu na eksplorację to mi to nie przeszkadza.Ich strata,znaczy się tych graczy.W każdym innym wypadku mówię Ubi "spadajcie na drzewo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować