Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamescom 2014: pierwsze screeny z Shadow Realms, nowej gry BioWare`u na PC

13 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Jednym z największych zaskoczeń gamescomu było ogłoszenie Shadow Realms na wyłączność komputerów. Pecetowa brać może przyjrzeć się, jak będzie wyglądała nowa produkcja BioWare'u.

Przeczytaj cały tekst "Gamescom 2014: pierwsze screeny z Shadow Realms, nowej gry BioWare'u na PC" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2014 o 12:54, Shinigami napisał:

Jedno jest pewne - Bioware już całkowicie rozmienił się na drobne :P

Moim zdaniem zrobili to już lata temu.

Nie wiem tylko jak, według tamtej wypowiedzi, gra ma mieć bogatą fabułę, skoro to ma być jakiś coop multi, 4 graczy kontra 1. Chyba, że będą jakieś misje multi z dialogami i jakąś historyjką, ale trudno po takim rodzaju gry oczekiwać czegoś rozbudowanego. Skoro ma być dystrybucja w odcinkach, kolejne epizody/misje pewnie będą za dopłatą i można też się spodziewać systemu unlocków rodem z ME3. Żaden powrót do korzeni przy robieniu miksu strzelanki/siekanki z niewielką liczbą elementów RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2014 o 14:20, Arcling napisał:

Moim zdaniem zrobili to już lata temu.


Cóż, wcześniej przynajmniej próbowali zachować pozory. Ciekawe jaki procent rynku uda im się zdobyć wydając taką grę. Pewnie liczą na niezłe zyski.

Kto wie, może Dragon Age okaże się dobry? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2014 o 15:08, Shinigami napisał:

Cóż, wcześniej przynajmniej próbowali zachować pozory. Ciekawe jaki procent rynku uda
im się zdobyć wydając taką grę. Pewnie liczą na niezłe zyski.

Heh, początkowo wielu z teaserów sądziło, że to będzie jakiś horror. Ja od początku podejrzewałem jakąś grę akcji i/lub strzelankę. Zrobili coś z popularnego gatunku, realia również (współczesność plus jakieś moce), co aktualnie może dobrze się sprzedać.

Dnia 15.08.2014 o 15:08, Shinigami napisał:

Kto wie, może Dragon Age okaże się dobry? ;P

Sądzę, że Inquisition będzie akurat bardzo dobre. Co innego ta gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mi to Hellgate London przypomina
Hellgate London - z klawiatury mi to wyjąłeś - i pewnie tak jest w rzeczywistości. Odgrzewają kotleta w dodatku kotleta, który spleśniał zanim dali go podali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować