Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamescom 2014: Ubisoft: wierni fani nie narzekają na dwie odsłony Assassin`s Creeda w jednym roku

37 postów w tym temacie

Dnia 15.08.2014 o 16:59, Dvight napisał:

... a najwięcej do powiedzenia ( hejtu ) zazwyczaj mają ci, którzy w ogóle tej gry nie kupią. Gdzie tu logika?


Witamy w internetach. Ból części siedzącej rozpocznie się ostro koło premiery nowego CoDa tudzież innych podobnych, polegających na odcinaniu kuponów perełek. Moim zdaniem mogą wydać nawet z dziesięć, na pięć platform - szczególnie, że fani płaczą ze szczęścia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DrakeBurn --> Szkoda, że do twojej głowy nigdy nie dotarło ani trochę kultury.

"[...] siedzi na tyłku cały dzień i narzeka, bo mu poziom gry spadnie [...]" --> Śmieszą mnie tacy ludzie. Aby napisać tak obszerny i szczegółowy komentarz, chyba właśnie ty musisz siedzieć cały dzień na dupie i grzebać przy klawiaturze. Tak więc nie wiem do kogo ty to piszesz.

Koniec tej bezcelowej dyskusji. Pogadamy jak wyjdzie Rogue. Wtedy ludzie zobaczą, czym Ubi zapycha starą generację konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po Child of Light wybaczam Ubi generalnie wszystko :P Mogą sobie odcinać kupony ile chcą i rozmieniać to AC na drobne ile chcą, jeżeli jednocześnie nie boją się inwestować w nowe tematy - np. małe, oryginalne perełki. To nie jest podeście w stylu "zrobiliśmy, więc teraz to możemy usiąść na dupach i patrzeć, jak kasa płynie". W przeciwieństwie do wielu, obok Big N i Sony robią coś wartościowego, częściej niż EA + Acti + Square + MS razem wzięte.

Poza tym cyferki się zgadzają, to się w sumie dla Ubi (i dla każdego zarabiającego w tej branży) liczy najbardziej. Natomiast co mnie bawi szczególnie, co oskarżenia małych ludzików bez rozumu, że AC:R jest dodatkiem albo produkcyjnymi popłuczynami po AC4... zdają się oni nie zauważać (albo nie chcą), że każde AC od ACB włącznie można podpiąć pod taką teorię - Brotherhood jest dodatkiem do AC2, Revelations do Brotherhooda, AC3 do Revelations, Liberation do AC3. Tak się składa, że AC4 przywróciło serię na sensowny poziom, jakościowo najbliższy AC2, także nie wiem jak można mieć problem z Rogue, szczególnie że to raczej Unity wraca w te dziadowsko nudne klimaty, przy których położyli serię na łopatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Koniec tej bezcelowej dyskusji. Pogadamy jak wyjdzie Rogue. Wtedy ludzie zobaczą, czym
> Ubi zapycha starą generację konsol.

Ja ci powiem już teraz:
- Grafika taka sama jak w AC IV
- Zwieńczenie trylogii Kenwayów / Połączenie IV z III
- Ciekawa fabuła
- Jakieś małe zmiany, czy inna setka pierdzielników do zbierania.

I tyle. I to nie jest powód by narzekać, bo mnie osobiście to wystarcza, aczkolwiek nie pasuje mi to, że wyciągają więcej rzeczy z IV - np. dużo statków, bleee - zamiast z III, która była moim zdaniem ciut lepsza. I nie podoba mi się fakt gry templariuszem. Wolałbym grać jakimś Assassynem, który był funflem Haythama i towarzyszył mu w przejściu na templariusza, ale zrezygnował, bo zrozumiał, że ścieżka templariuszy jest zła, ale Haythama trzyma się swojego i na końcu nas zabija. Koniec. Najbardziej interesuje mnie fakt jak Haythama przeszedł na drugą stronę, No i niech trzymie poziom III części, która jeszcze jako tako jest spoko i będzie git, nie wymagam wiele.

Bardziej interesuje mnie Unity, który może być powrotem do znakomitych ACII i Brotherhood mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ... a najwięcej do powiedzenia ( hejtu ) zazwyczaj mają ci, którzy w ogóle tej gry nie
> kupią. Gdzie tu logika?

Nosz kurna, bo to chyba właśnie JEST logiczne, nie? Skoro krytykują to raczej nie będą kupować, chyba że masz syndrom nabywcy CoDa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi chyba o to,że zazwyczaj najbardziej krytyczni są ci,którzy danego obiektu krytyki nie oglądali,nie słuchali,nie czytali czy nie grali weń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2014 o 02:48, Siriondel napisał:

Natomiast co mnie bawi szczególnie, co oskarżenia małych
ludzików bez rozumu, że AC:R jest dodatkiem albo produkcyjnymi popłuczynami po AC4...
zdają się oni nie zauważać (albo nie chcą), że każde AC od ACB włącznie można podpiąć
pod taką teorię - Brotherhood jest dodatkiem do AC2, Revelations do Brotherhooda, AC3
do Revelations, Liberation do AC3.


Hahahaha... i zapewne tak właśnie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2014 o 17:18, vegost napisał:

Jak dużo w tym prawdy, że to właśnie ten mały odsetek graczy to najwięksi fani tego studia.
Reszta to mięso armatnie, które kupuję ich gry, ale ich nie docenia za ich kunszt. Od
aby zapchać jakoś kolejny miesiąc i przeżyć. To źle świadczy o Ubisofcie. Oni nie tyle
co narzekają a są wkurzeni, że co rok dostają tego samego kotleta pod inną nazwą.

Ale jednak - uwaga - ludzie to kupują i sprzedaż AC rośnie z roku na rok. Dlaczego?
Ano dlatego, że ludzie lecą po kolejną część. A dlaczego tak się dzieje? Bo - uwaga - jednak im się taki kierunek podoba. Gdyby się to im nie podobało i uważaliby AC za słabą serię, to by jej nie kupowali. To samo tyczy się Call of Duty. To, że tobie się to nie podoba nie oznacza, że komuś innemu też nie.
Głosowanie portfelem jest najlepszym sposobem wyrazu tego, czy coś ci się podoba czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2014 o 13:46, Henrar napisał:

Ale jednak - uwaga - ludzie to kupują i sprzedaż AC rośnie z roku na rok. Dlaczego?
Ano dlatego, że ludzie lecą po kolejną część. A dlaczego tak się dzieje? Bo - uwaga -
jednak im się taki kierunek podoba. Gdyby się to im nie podobało i uważaliby AC za słabą
serię, to by jej nie kupowali. To samo tyczy się Call of Duty. To, że tobie się to nie
podoba nie oznacza, że komuś innemu też nie.
Głosowanie portfelem jest najlepszym sposobem wyrazu tego, czy coś ci się podoba czy
nie.


Najwidoczniej ludzie, którzy to kupują są bezmyślnym mięsem armatnim, które ciągle pompuję w te kotlety swoje pieniądze. Wiem o tym i jest mi przykro, że tam niewiele fanów zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Najwidoczniej ludzie, którzy to kupują są bezmyślnym mięsem armatnim, które ciągle pompuję

Dnia 16.08.2014 o 14:26, vegost napisał:

w te kotlety swoje pieniądze. Wiem o tym i jest mi przykro, że tam niewiele fanów zostało.

Widzisz skoro się podoba to wydają na to kasę ... Ja np AC uważam aktualnie za jedną z najlepszych serii gier . Nie przeszkadza mi to że pojawia się co rok itd.p póki w każdą kolejną częśc gra mi się bardzo przyjemnie ( a nawet lepiej bo IV wg mnie jest lepsza od III ) W tym roku także nie widzę porblemu . Ci którym nie spodobała się czwórka dostaną AC :U która klimatem na pewno będzie bliższa pierwszym częściom , ale także zaoferuje sensowne zmiany po których mogę sądzić że seria zmierza jednak w dobrym kierunku . Fani IV natomiast dostaną AC:R i chyba nie oczekujesz że gra która wyjdzie na konsole które najlepsze lata mają dawno za sobą że zaoferuję grafikę na poziomie Unity i bóg wie jakie zmiany w gameplay''u + to że dla Ubisoftu co mozna stwierdzić po zapowiedziach najważniejszą grą tego roku jest jednak Unity . Nie podoba się nie kupuj ale nie nazywaj " bezmyślnym mięsem armatnim " ludzi mających inne zdanie od Twojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przecież to stanowczo za mało.
> Powinny być co najmniej 4 różne wersje, jeszcze jedna ( osobna ) na PC
> i jedna na Nintendo.

I jeszcze na PS2 i Atari 2600...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli są bezmyślnym mięsem armatnim, bo lubią to, co tobie się nie podoba? Gratuluję myślenia.

Powiedz mi, jakie gry lubisz? Gwarantuję, że znajdę wśród nich taką, która mi się nie spodoba. I wg twojego idiotycznego myślenia będę mógł cię nazwać bezmyślnym mięsem armatnim, bo kupujesz coś, co mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2014 o 14:55, Henrar napisał:

Aha, czyli są bezmyślnym mięsem armatnim, bo lubią to, co tobie się nie podoba? Gratuluję
myślenia.

A kto powiedział, że mi się nie podoba ? Kto powiedział, że tym co narzekają, obecny Assasyn się nie podoba ?

Dnia 16.08.2014 o 14:55, Henrar napisał:

Powiedz mi, jakie gry lubisz? Gwarantuję, że znajdę wśród nich taką, która mi się nie
spodoba. I wg twojego idiotycznego myślenia będę mógł cię nazwać bezmyślnym mięsem armatnim,
bo kupujesz coś, co mi się nie podoba.

Masę gier lubię i wątpię, żeby jakaś mi się nie spodobała ze tego względu, że jest robiona co rok. To nie jest idiotyczny tok myślenia, tylko prawda. Ludzie kupują giry i chyba nieświadomie pompują balonik zwanym "kotlecikiem". Pewnie, że może im się podobać to samo co roku, ale to nie znaczy, że robią dobrze. Takim tokiem myślenia nie zmienimy branży, bo kupujemy wszystko to, co wyprodukują. Skoro pisałeś o tym wcześniej, to czemu masz teraz jakieś wątpliwości. Może mi się nie podobać, że masa kupuję gry. I dla mnie są tacy a nie inni. Jaki problem ? Jestem po prostu mądrzejszy od nich, bo nie kupuję crapa, bo jest od Ubisoftu. Jak kogoś nie interesuję jakość wykonania, to niech kupuję. Niech wspiera szarą strefę developerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jestem po prostu mądrzejszy od nich, bo nie kupuję

Dnia 16.08.2014 o 21:36, vegost napisał:

crapa, bo jest od Ubisoftu. Jak kogoś nie interesuję jakość wykonania, to niech kupuję.
Niech wspiera szarą strefę developerów.

Ahh te wywyższanie się :D Widzisz dla Ciebie crap dla kogoś innego ( np mnie ) Świetna gra . Jakość wykonania ? Nie mam nic do zarzucenia a niektóre ich gry są bliskie ideału ( AC II , Brotherhood , Far Cry 3 ) .
>bo kupujemy wszystko to, co wyprodukują.
Nie kupuję tylko te gry które wiem , że będa mi się podobać . Nie mogę nic na to zrobić że Ubisoft co rok dostarcza mi przynajmniej jedną grę ( a czasami więcej np 2012 rok Far Cry 3 i AC III ) która jest w ścisłej czołówce najlepszych gier tego roku . A teraz omówmy to w większej skali . Gdyby jakaś częśc Asasyna zebrała niskie noty , a ludziom przestała się podobać ,bo by ich po prostu znudziło to nie kupili by kolejnej części . Ale widać jak na razie jest wręcz przeciwnie :) Nie podoba się nie kupuj . Jak powiedział Henrar nie ma lepszego sposobu niż głosowanie portfelem . Ale nie nazywaj innych "bezmyślnym mięsem armatnim " tylko dlatego że masz od nich inne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2014 o 21:36, vegost napisał:

Masę gier lubię i wątpię, żeby jakaś mi się nie spodobała ze tego względu, że jest robiona
co rok.

To, czy gra wychodzi co roku nie ma znaczenia. Pochwal się. Nazwę cię idiotą, bezmyślnym mięsem armatnim i debilem bez gustu, bo podoba ci się coś, co dla mnie jest niestrawne. Bo wg twojej logiki, ja tak mogę.

Dnia 16.08.2014 o 21:36, vegost napisał:

To nie jest idiotyczny tok myślenia, tylko prawda. Ludzie kupują giry i chyba
nieświadomie pompują balonik zwanym "kotlecikiem".

Podoba im się taki kierunek - kupują kolejne części. Gdyby im się nie podobało, przestaliby to kupować i kupili coś innego.

Dnia 16.08.2014 o 21:36, vegost napisał:

Pewnie, że może im się podobać to samo co roku, ale to nie znaczy, że robią dobrze.

Wg ciebie.

Dnia 16.08.2014 o 21:36, vegost napisał:

Takim tokiem myślenia nie zmienimy branży, bo kupujemy wszystko to, co wyprodukują.

Może - uwaga - tym ludziom podoba się taki kierunek, w którym podąża AC? Nieeee, to zbyt proste, c''nie?

Dnia 16.08.2014 o 21:36, vegost napisał:

Skoro pisałeś o tym wcześniej, to czemu
masz teraz jakieś wątpliwości. Może mi się nie podobać, że masa kupuję gry.

Co nie znaczy, że możesz ich nazywać idiotami.

Dnia 16.08.2014 o 21:36, vegost napisał:

I dla mnie
są tacy a nie inni. Jaki problem ? Jestem po prostu mądrzejszy od nich, bo nie kupuję
crapa, bo jest od Ubisoftu.

Uwaga - to TY uważasz, że to jest crap. Nie oni. I nie, nie jesteś mądrzejszy od nich.

Spoiler

Jasna cholera, 90% ludzi jest mądrzejszych od 90% ludzi, uwielbiam to :D

Dnia 16.08.2014 o 21:36, vegost napisał:

Jak kogoś nie interesuję jakość wykonania, to niech kupuję.
Niech wspiera szarą strefę developerów.

Jaka szara strefa? Dla nich AC to seria porządnie wykonana. DLA NICH. I to oni głosują portfelem. Ty też możesz- możesz po prostu serię olać. To samo tyczy się każdej innej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamiast wydawać 2 gry to zwiększyli by budżet np the division i wydali nowa marka masa graczy czeka na to na pc i konsoli bo produkcja caly czas sie spoznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować