Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja kolekcjonerska Wiedźmin 3: Dziki Gon na Xbox One z ekskluzywnymi dodatkami

223 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

|AKTUALIZACJA – nowy komentarz Marcina Iwińskiego| Nie wiadomo, czy w przyszłości również inne wersje dostaną bonusy na wyłączność, ale na tę chwilę to kolekcjonerka Wiedźmina 3: Dziki Gon dedykowana konsoli Xbox One jest najbogatsza.

Przeczytaj cały tekst "|AKTUALIZACJA| Edycja kolekcjonerska Wiedźmin 3: Dziki Gon na Xbox One z ekskluzywnymi dodatkami" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jest to cios w większość graczy, wiernych fanów Wiedźmina, w szczególności grających na PC-tach.
Nie chce mi się wierzyć, że ktoś kupi X1 tylko dla dodatków niedostępnych na innych platformach.
Sam nie jestem ani fanem Wiedźmina, ani nie gram już od kilku dobrych lat na PC-tach, ale potrafię sobie wyobrazić, jak taka wiadomość mogłaby mnie zaboleć, gdyby dotyczyła mojej ulubionej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wydaje mi się, że jest to cios w większość graczy, wiernych fanów Wiedźmina, w szczególności
> grających na PC-tach.
> Nie chce mi się wierzyć, że ktoś kupi X1 tylko dla dodatków niedostępnych na innych platformach.
> Sam nie jestem ani fanem Wiedźmina, ani nie gram już od kilku dobrych lat na PC-tach,
> ale potrafię sobie wyobrazić, jak taka wiadomość mogłaby mnie zaboleć, gdyby dotyczyła
> mojej ulubionej gry.

Ja osobiście jestem fanem Wiedźmina i na szczęście jestem również po stronie X1, ale mapa i 2 talie kart nie zrobią jakiejś wielkiej krzywdy. Tym bardziej, że na internecie można je będzie nabyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze liczę na rozpętanie się "hejtu" w tej sprawie i ugięcia się CDPRed, bo zapowiadali, że wszystkie wersje będą równe. Dla mnie jest to coś, że dodają coś do kolekcjonerki Xbone, a inne olali. Jestem tym zawiedziony jako, że zamówiłem kolekcjonerkę na PC, ale nie zamierzam rezygnować. Szkoda mi tylko tej mapki, bo fajna się wydaje.
Widać MS posmarował, to CDP dodaje bonusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie Marcin, nie jest to "świetna wiadomość". Tak naprawdę jest to chu..wa wiadomość. Nie zamówiłem kolekcjonerki po to, żeby dowiedzieć się że jest jednak jeszcze bardziej kolekcjonerska wersja kolekcjonerska. W nosie mam tę śmieszną gierkę i co tam jeszcze, ale liczy się fakt. Nagadali się jacy to oni nie są przyjaźni graczom bla bla, wyszło szydło z worka. Chyba anuluję zamówienie i po premierze ściągnę pirata, tak dla jaj. Może wtedy będę miał wszystko odblokowane. EA Projekt-It''s NOT in the game

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@grandwizard

Nie o to mi chodziło.
Nie chcę wywoływać sporu, ale moim zdaniem, jak jest wydanie kolekcjonerskie to jest i tyle.
Nie po to ktoś kupuje kolekcjonerkę, żeby sobie dokupić "brakujące" elementy.
I nie chodzi o karty czy mapkę, ale chodzi o zasadę.

Jak jest zagraniczna/obcojęzyczna gra, zagraniczny producent i różni dystrybutorzy, to są różne wydania kolekcjonerskie np. w UK, w Niemczech czy w Polsce.
Ale to jest polska gra, polski producent i polski dystrybutor, więc ???

Niestety Kitel-1992 ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2014 o 08:32, Waaazuuup napisał:

Może wtedy będę miał wszystko odblokowane. EA Projekt-It''s NOT in the game

No na pewno jak z zatoczki ściągniesz podeślą ci specjalnie pocztą tą talię kart do domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2014 o 08:57, ZubenPL napisał:

No na pewno jak z zatoczki ściągniesz podeślą ci specjalnie pocztą tą talię kart do domu
:D


I mapkę z żagli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, można by rzecz - w końcu gracze przejrzeli na oczy i ogarnęli, że cdpr to tylko kolejna firma, która liczy na hajs. Cóż, dobre zagrywki PR nie mogą trwać wiecznie, zanosiło się na to już od czasu stu godzinnego speedrunu i gierki f2p, która przecież jest całkowicie darmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, CDP Red strzeliło sobie w stopę wcześniejszymi wypowiedziami, że wszystkie edycje kolekcjonerskie są równe i nie będzie ekskluzywnej zawartości dla żadnej z platform. Sam jestem ciekaw, jak z tego wybrną, bo gęstym tłumaczeniem, że przecież nie chodzi o zawartość w grze, tylko kilka kartek papieru - raczej wkurzonych graczy nie przekonają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę głupio. Kolekcjonerka nie jest tania, a wychodzi na to, że mimo wszystko CDP nie traktuje graczy równo, pomimo dobrej polityki DLC.
> Konsolowcy i tak są okradani z 60fpsów,1080p, lepszych efektów i tekstur.
Nie są okradani, bo po prostu nie da się im tego zapewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2014 o 08:29, Kitel-1992 napisał:

Szczerze liczę na rozpętanie się "hejtu" w tej sprawie i ugięcia się CDPRed, bo zapowiadali,
że wszystkie wersje będą równe. Dla mnie jest to coś, że dodają coś do kolekcjonerki
Xbone, a inne olali. Jestem tym zawiedziony jako, że zamówiłem kolekcjonerkę na PC, ale
nie zamierzam rezygnować. Szkoda mi tylko tej mapki, bo fajna się wydaje.
Widać MS posmarował, to CDP dodaje bonusy.


Mnie też szkoda tylko mapy,na kartach mi nie zależy,niech sobie konsolowcy mają
a czy mapy nie ma w innych EK?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2014 o 08:25, grandwizard napisał:

Ja osobiście jestem fanem Wiedźmina i na szczęście jestem również po stronie X1, ale
mapa i 2 talie kart nie zrobią jakiejś wielkiej krzywdy. Tym bardziej, że na internecie
można je będzie nabyć.

1. W internecie
2. Ta, będzie można, ale za kasę i to niemałą pewnie. EK W3 jest droga jak na coś co zawiera praktycznie tylko figurkę, więc wprowadzanie dodatkowo różnic jest bez sensu. Elmartin ma rację. Rozumiem rozróżnienia miedzy edycjami na różnych runkach. ale edycje na tym samym rynku różniące się platformami? I to jeśli chodzi o dodatki fizyczne, które nie zależą od kodowania i "przeniesienie" ich na wydania innych platform to kwestia wrzucenia do pudełka z grą.

Dnia 16.08.2014 o 08:25, grandwizard napisał:

Hmm. "Wszystkich graczy traktujemy jednakowo" hmm.
Fakt, że niby karty, a nie DLC. Ale i tak śmiesznie.

Zaeży jakie karty i jakiego producenta. Do W2 dawali Piatnika, który liczy sobie po 3 dychy za talię czasem (zależy jakie, za 2 talie z Wieśka trzeba zapłacić ponad 6). Jeśli to oni zrobią karty i do tej gry, to gracze innych platform są w plecy 3 dychy, a karty pewnie wydadzą później osobno, więc kasa leci. EK to nie tylko gra. Ponad połowa ceny to figurka, która też jest fizyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A podobno nie dało się już nic upchnąć w pudełku... Zaczynam się przygladać poważnie zamówionej przeze mnie EK Wiedźmina 3 na Pc, czy jest warta swojej ceny. Skoro na XO można bez zmiany ceny dodać dodatkową zawartość to czemu również nie na Pc? Ogólnie CDP zaczyna robić dziadostwo. Obiecanki cacanki, a głupiemu radość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta Microsoft teraz lata od producenta do producenta z płaczem i workiem hajsu i błaga żeby dodawali do wersji na XBone coś unikatowego bo nikt nie chce kupować tego ich szajsu. Dla mnie to jedyne przesłanie całej tej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2014 o 10:53, artistic111 napisał:

Ta Microsoft teraz lata od producenta do producenta z płaczem i workiem hajsu i błaga
żeby dodawali do wersji na XBone coś unikatowego bo nikt nie chce kupować tego ich szajsu.
Dla mnie to jedyne przesłanie całej tej informacji.

Ta, a jakby dodali do PS4, to by fanboje klaskały uszami, że "FOR ZE PLEJERS", a przecież Sony pewnie 5x więcej kasy wydało, żeby tu czy tam była ekskluzywna ekstra godzinka grania. Głupie gadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować