Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja kolekcjonerska Wiedźmin 3: Dziki Gon na Xbox One z ekskluzywnymi dodatkami

223 postów w tym temacie

> Ta Microsoft teraz lata od producenta do producenta z płaczem i workiem hajsu i błaga
> żeby dodawali do wersji na XBone coś unikatowego bo nikt nie chce kupować tego ich szajsu.
> Dla mnie to jedyne przesłanie całej tej informacji.
Tak robi każdy producent konsol od początku ich istnienia LOL ..

Ból tyłka o talie kart jest jeszcze śmieśniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2014 o 13:49, hydzior napisał:

Ból tyłka o talie kart jest jeszcze śmieśniejszy.


Nie uważam, że to ból tyłka o talie kart, lecz o zapewnienia CD Projekt RED, że wszystkie edycje będą takie same.Chodzi o to, że Redzi nie dotrzymali słowa.

Ja mam w nosie te karty bo i tak by leżały w szufladzie ale o sam fakt, że mówili A a zrobili B...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że CD Projekt Red przejrzy na oczy i wypuści kolekcjonerkę na PC. Powinni dlatego, że ponoć, jak zapowiadali, jest to już ostatnia część Wiedźmina. A sporo jest takich, a w tym ja, którzy czekają na kolekcjonerkę. Mam obydwie części Wiedźmina w EK i chciałbym też i trzecią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, Marek, jakby Ci to napisac :( - spozniles sie o kilka tygodni. Kolekcjonerka na PC, PS4 oraz X1 byla dostepna w przedsprzedazy od poczatku czerwca (choc dosyc szybko sie rozeszla).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić edycje kolekcjonerską..
Na pewno jej nie kupie i mnie nie obchodzi ,że złożyłem rezerwacje jak będziecie tak oszukiwać ludzi to skończy się na torrentach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2014 o 14:46, marekl1975 napisał:

Mam nadzieję, że CD Projekt Red przejrzy na oczy i wypuści kolekcjonerkę na PC. Powinni
dlatego, że ponoć, jak zapowiadali, jest to już ostatnia część Wiedźmina. A sporo jest
takich, a w tym ja, którzy czekają na kolekcjonerkę. Mam obydwie części Wiedźmina w EK
i chciałbym też i trzecią.


Tak jak Piotrek_K pisał jest już generalnie za późno - o ile nie lubisz przepłacać. Patrząc po tempie wyprzedania kolekcjonerek (24 h na PC i PS4 i tydzień na X1) na listę rezerwową raczej nie ma sensu się zapisywać, bo są znikome szanse na załapanie się graniczące z niemożliwością. Wciąż jednak w niektórych zagranicznych sklepach kolekcjonerkę można dostać. Na pewno będą ( i już są) cwaniacy, co to zamówili kolekcjonerkę wyłącznie żeby ją sprzedać na allegro. Jak bardzo Ci zależy to znajdziesz jeszcze kolekcjonerkę, ale niestety znacznie drożej niż normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2014 o 16:19, aragorn14 napisał:

Patrząc po tempie wyprzedania kolekcjonerek (24 h na PC i PS4 i tydzień na X1) na listę rezerwową
raczej nie ma sensu się zapisywać, bo są znikome szanse na załapanie się graniczące z
niemożliwością.


Nie powiedziałbym.... Ja coraz bardziej skłaniam się do anulowania EK. Oczywiście nie teraz, ale przed premierą, bo może zmienię zdanie etc..

Dnia 17.08.2014 o 16:19, aragorn14 napisał:

Na pewno będą ( i już są) cwaniacy, co to zamówili kolekcjonerkę wyłącznie żeby
ją sprzedać na allegro. Jak bardzo Ci zależy to znajdziesz jeszcze kolekcjonerkę, ale
niestety znacznie drożej niż normalnie.


No pewnie że są, zawsze tak jest. Zawsze się znajdą tacy co zapłacą 2 razy tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2014 o 16:54, Sanders-sama napisał:

Nie powiedziałbym.... Ja coraz bardziej skłaniam się do anulowania EK. Oczywiście nie
teraz, ale przed premierą, bo może zmienię zdanie etc..


To ja wtedy bardzo podziękuję :) Zapisałem się dość wcześnie na listę rezerwową (ok 12. h po uruchomieniu). Nie na tyle, żeby mieć gwarancję że się uda mi dostać, ale wystarczająco moim zdaniem by móc trochę liczyć, że jednak się załapię zwłaszcza kiedy takie sytuacje tylko pomagają i kiedy tyle ludzi obwieszcza, że rezygnuje z EK (inna sprawa, że ludzie mogą pisać że rezygnują i się obrażają a wcale tego nie zrobią). W każdym razie jeśli się uda to z chęcią kupię EK, zwłaszcza że aby uniknąć rozczarowania nie nastawiam się na to na razie. To prawda, nie uważam tego zagrania CDPR za właściwie rozegrane. Szkoda mi kart i mapy - fajny dodatek, na pewno karty by się nie kurzyły, bo lubię grać nie tylko na kompie, ale najważniejsza jest w tym wszystkim właściwa gra i to o nią chodzi. A ona będzie kompletna - bez żadnych DLC. Myślę, że jeśli Gwint będzie się cieszył wysokim zainteresowaniem to na pewno w witcherstorze się pojawi w wersji fizycznej.

Dnia 17.08.2014 o 16:54, Sanders-sama napisał:

No pewnie że są, zawsze tak jest. Zawsze się znajdą tacy co zapłacą 2 razy tyle.

Cóż zrobisz? Jedni się pojawiają, bo drudzy się pojawiają. Chwała tylko Redom, że tego nie wykorzystują (a ludzie płakali jakby conajmniej drugie Ubi czy EA się nam zrobiło z CDPR) i oby ceny w witcherstorze były rozsądne - wtedy problem w tym przypadku może będzie częściowo rozwiązany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2014 o 18:27, aragorn14 napisał:

> Szkoda
mi kart i mapy - fajny dodatek, na pewno karty by się nie kurzyły, bo lubię grać nie
tylko na kompie, ale najważniejsza jest w tym wszystkim właściwa gra i to o nią chodzi.
A ona będzie kompletna - bez żadnych DLC.


W takim razie po co tak czekasz na EK i wydajesz na nią tyle pieniędzy, skoro standardowa edycja zawiera to co najważniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2014 o 15:14, Piotrek_K napisał:

Kurcze, Marek, jakby Ci to napisac :( - spozniles sie o kilka tygodni. Kolekcjonerka
na PC, PS4 oraz X1 byla dostepna w przedsprzedazy od poczatku czerwca (choc dosyc szybko
sie rozeszla).


Ale ja bardzo dawno temu zarezerwowałem Wiedźmina 3 i nie było sladów w sklepie aby była kolekcjonerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2014 o 18:41, marekl1975 napisał:

Ale ja bardzo dawno temu zarezerwowałem Wiedźmina 3 i nie było sladów w sklepie aby była
kolekcjonerka.


Pewnie był to nieoficjalny pre-order.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozliwosc preorderu EK pojawila sie 05.06.2014 na stronie: https://cdp.pl/wiedzmin-3

I jak napisane wyzej, jesli nie bedzie nowej partii (choc nigdy nie wiadomo w zwiazku z ostatnia ''afera'' Pana ''Wszystkich-graczy-traktujemy-tak-samo'' Iwinskiego), to nie ma sensu zapisywac sie na liste rezerwowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Talie kart do kolekcjonerki na Xbox One, Wersja PS4 okrojona by nie wyglądała zbyt dobrze przy wersji na Xbox One. Redzi się sprzedali i nie są już przyjaźni graczom, dołączyli do zacnego grona szczurów. Dla których tylko pieniądze się liczą, i niech żaden buc nie wciska nam kitu o wartościach bo takowych już nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteście tak żałośni, że o jasny Gwint. Serio tak Was szczypią te dwie talie kart i mapa? Ci co krzyczą, że zostali zdradzeni o świcie przyprawiają mnie o młdości. To jest żałosne, mogli Wam rypnąć DRMem i siedzielibyście cicho z podkulonym ogonkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czujemy się zdradzeni, bo dodali bonusy do już wyprzedanych edycji kolekcjonerskich po dwóch miesiącach od uruchomienia przedsprzedaży. Wcześniej żadnej informacji nie było, że jedna wersja będzie "równiejsza" od innych.

A pan Iwański ma żal do nas za tą falę hejtu... Jakby powiedzieli przy zapowiedzi kolekcjonerki, że wersja na Xbone będzie miała dodatkowe bonusy wraz z "współpracą" z MS, to nie byłby takiego szumu. Do tego jeszcze sprawa nowego Tomb Raidera z (czasową) wyłącznością na konsolę XSprzedałoSię3RazyGożej, gdzie też fala hejtu jest ogromna. A zaraz po tym była zapowiedź tej "równiejszej" wersji.

P.S. Mój żal nie zmienia faktu, że i tak kupię EK w wersji PC. To za mało, żeby mnie zniechęcić do zakupu.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2014 o 19:43, Mytherios napisał:

Jesteście tak żałośni, że o jasny Gwint. Serio tak Was szczypią te dwie talie kart i
mapa? Ci co krzyczą, że zostali zdradzeni o świcie przyprawiają mnie o młdości. To jest
żałosne, mogli Wam rypnąć DRMem i siedzielibyście cicho z podkulonym ogonkiem.


Nikt tutaj nie jest żałosny, każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii czy pozytywnej czy negatywnej. Każdy ma prawo być zniesmaczony postawą developera/wydawcy... Bo jeśli mówi się na początku A to powinno się tego dotrzymać a nie po dwóch miesiącach powiedzieć B, skutki tego są jakie są. I nie chodzi tutaj o dwie talie kart tylko o dotrzymanie słowa. Każda wersja czy to podstawowa czy kolekcjonerska, obojętne na jaką platformę PC/PS4/XBOX ONE miały być takie same a co się okazuje po dwóch miesiącach? Że jednak nie będą równe i Pan Iwański rzucił słowa na wiatr niestety. Oto klienci są oburzeni nie o dwie durne talie kart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak jeszcze w kwestii wchodzenia przez CDPR w wiadomą część ciała Microsoftu - ponoć obie konsole będą mieć taką samą grafikę, bo "traktujemy wszystkich graczy jednakowo". Teraz tylko czekać jak wersję pc-tową też okroją... Normalnie ręce opadają od ostatnich decyzji CDPR.
Link do artykułu: http://bit.ly/Vx4bF2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze można by dodać, ze skoro złamali słowo raz to jaka jest pewnosć, że nie złamią zaraz znowu? Jaka jest pewność, że w grudniu się nagle nie okaże, że w lutym to oczywiście będzie premiera, ale tylko na Xbone, a PS4 i PC niech czekają do kwietnia czy maja. Oczywiście "w celu usunięcia nieprzewidzianych błędów i dopracowania gry".

CDP własnie zalicza mocną wtopę od strony PR, ciekawe ile im MS zapłacił skoro uznali, że warto. A Iwański niech nie pali głupa i nie udaje, że to jest to samo co różne pre orderowe bonusy w zaleznosci od sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować