Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja kolekcjonerska Wiedźmin 3: Dziki Gon na Xbox One z ekskluzywnymi dodatkami

223 postów w tym temacie

Na oficjalnym forum jeden z Redów napisał, że przygotowywany jest sklep z wiedźmińskimi gadżetami (fizycznymi) - na razie brak jakichkolwiek informacji, czy będzie tam można nabyć karty czy mapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2014 o 17:03, Vojtas napisał:

Na oficjalnym forum jeden z Redów napisał, że przygotowywany jest sklep z wiedźmińskimi
gadżetami (fizycznymi) - na razie brak jakichkolwiek informacji, czy będzie tam można
nabyć karty czy mapę.


Niezależnie od tego czy będzie można, czy nie, faktem jest, że ci, którzy kupią ek na xone, będą mieli te rzeczy w cenie ek, natomiast reszta zapłaci full price za ek i później jeszcze trochę hasju za te pozostałe bajery i to jest właśnie nieuczciwe w postępowaniu cd projekt red.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2014 o 16:05, Leos8 napisał:

Odrzuciliby propozycję MS - i sporo szmalu, który z jakichś powodów był potrzebny już
teraz.


Pitu pitu. Kupa kitu. pewnie z bidy dwaj załozyciele CDProjekt załapali się w tym roku na listę Forbsa najbogatszych Polaków. http://100najbogatszychpolakow.forbes.pl/1,10 . Aż mi ich szkoda taka bida, ze trza się sprzedać Microsoftowi...

Dnia 18.08.2014 o 16:05, Leos8 napisał:

A nie ukrywajmy tego, że MS jest w stanie zaoferować sumy, których gracze nie
przebiją.


Zapewne do tej pory dorabiali się na sprzedaży puszek, a nie na sprzedaży gier bez jakiś dodatkowych "sponsorów".

>Poza tym większość - demokratycznie ;) - i tak kupi, prawda? Jojczenie o talię

Dnia 18.08.2014 o 16:05, Leos8 napisał:

kartę zniknie przy jakości gry i odejdzie w zapomnienie.


Nadal nie łapiesz, zę tutaj nie idzie o sama talię kart?

Dnia 18.08.2014 o 16:05, Leos8 napisał:

Wiesz w czym jest problem? W tym, że traktowanie was jak WY to uważacie za słuszne skończyłoby
się brakiem gier. Bo gracze są jak kobiety, społeczność jest jak kobiety - nie da się
dogodzić, zawsze będzie źle, niedobrze, a permanentny okres jeszcze to podbija.


jak nie umiesz dogodzić kobiecie to zawsze zostaje ksiądz, starokawalerstwo albo inne zachowania seksualne :P

Dnia 18.08.2014 o 16:05, Leos8 napisał:

Wolę
by firmy trzymały się jak najbliżej złotego środka pomiędzy kasą a graczami i CDP - nawet
teraz - moim zdaniem tak robi, niż by miało słuchać swojego pazernego community.


Po to płacę ponad 300 za kolekcjonerkę, by mieć właśnie gadżety fizyczne. Jakby mi nie zależało na kartach, figurkach, mapkach to bym kupił zwykłą edycję. Ja szanuję swoje pieniądze, bo mi mamusia nie daje na gry, prąd, wodę, ogrzewanie, więc liczę się z każdą złotówką i jestem wyczulony na obiecanki cacanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2014 o 21:24, macman78 napisał:

Pitu pitu. Kupa kitu. pewnie z bidy dwaj załozyciele CDProjekt załapali się w tym roku
na listę Forbsa najbogatszych Polaków. http://100najbogatszychpolakow.forbes.pl/1,10
. Aż mi ich szkoda taka bida, ze trza się sprzedać Microsoftowi...


Jest kapitał i są środki osobiste. Jeśli istnieją inne sposoby niż wykładanie z własnej kieszeni to czemu po nie nie sięgnąć? Widzę tutaj sami ludzie charytatywni i altruistyczni.

Dnia 18.08.2014 o 21:24, macman78 napisał:

Zapewne do tej pory dorabiali się na sprzedaży puszek, a nie na sprzedaży gier bez jakiś
dodatkowych "sponsorów".


Cóż za śmieszna ironia. Śmiesznie chybiona i śmiesznie nieśmieszna. Zapewne z puszek - z puszek od innych sponsorów i wydawcy. Poza tym większa gry wymaga więcej kasy, a REDzi raczej w tej chwili przebijają W1? Sama sprzedaż już nie starcza.

Dnia 18.08.2014 o 21:24, macman78 napisał:

Nadal nie łapiesz, zę tutaj nie idzie o sama talię kart?


Och, łapię. Górnolotne idee, sprawiedliwość, nierówność...Cóż, pitu pitu, kupa kitu jak dla mnie - gracze płaczą jak małe dzieci, że dostali mniej cukierków niż dziecko sąsiada.

Dnia 18.08.2014 o 21:24, macman78 napisał:

jak nie umiesz dogodzić kobiecie to zawsze zostaje ksiądz, starokawalerstwo albo inne
zachowania seksualne :P


O, tutaj akurat nigdy nie miałem problemów :P Szukasz przyjaciół czy potrzebujesz porady? Jednak masz rację - kobiecie dogodzisz, ale babie już nie. Więc społeczeństwo graczy jest babą. Bardzo pazerną i bardzo rozpuszczoną babą.

Dnia 18.08.2014 o 21:24, macman78 napisał:

Po to płacę ponad 300 za kolekcjonerkę, by mieć właśnie gadżety fizyczne. Jakby mi nie
zależało na kartach, figurkach, mapkach to bym kupił zwykłą edycję. Ja szanuję swoje
pieniądze, bo mi mamusia nie daje na gry, prąd, wodę, ogrzewanie, więc liczę się z każdą
złotówką i jestem wyczulony na obiecanki cacanki.


Cóż, nie pamiętam nawet kiedy ostatnio mi mamusia dała pieniądze na cokolwiek. Bywa. Dobrze, płacisz i owe gadżety masz - w czym problem? W tym, że ktoś kto też płaci będzie miał dostęp do innych zabawek? To chodzi o te karty, czy jednak chodzi o jakąś dziwnie pojętą sprawiedliwość?

Masz co obiecali - a obiecali równość multimedialną między platformami w kolekcjonerkach. I to jest dotrzymane. A to, że duży odsetek (jak to masa już nieraz udowadniała) społeczności ubzdurała sobie jakieś wizje i interpretowała, jakże wygodnie, na swoje to już nie jest wina CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2014 o 21:49, Leos8 napisał:

Jest kapitał i są środki osobiste. Jeśli istnieją inne sposoby niż wykładanie z własnej
kieszeni to czemu po nie nie sięgnąć? Widzę tutaj sami ludzie charytatywni i altruistyczni.


No właśnie ja nie zauważyłem tutaj altruistów. Tobie się chyba mylą pojęcia, bo to Tobie nie zależy na tych kartach. Co do środków to nawet nie skomentuje...

Dnia 18.08.2014 o 21:49, Leos8 napisał:

Cóż za śmieszna ironia. Śmiesznie chybiona i śmiesznie nieśmieszna.


Jakież głupie "górnolotne" stwierdzenie.

Dnia 18.08.2014 o 21:49, Leos8 napisał:

- z puszek od innych sponsorów i wydawcy. Poza tym większa gry wymaga więcej kasy, a
REDzi raczej w tej chwili przebijają W1? Sama sprzedaż już nie starcza.


Do tej pory nie zarabiali na grach pewnie nic...
Kolejny stek bzdur. Dorabiali się na sprzedaży głównie gier. Niezauważyłeś?

Dnia 18.08.2014 o 21:49, Leos8 napisał:

> Nadal nie łapiesz, zę tutaj nie idzie o sama talię kart?

Och, łapię. Górnolotne idee, sprawiedliwość, nierówność...Cóż, pitu pitu, kupa kitu jak
dla mnie - gracze płaczą jak małe dzieci, że dostali mniej cukierków niż dziecko sąsiada.


Skoro płacę za coś tak samo jak inni i mam obiecane to samo, a potem komuś dorzucają coś gratis, a mnie nie, to chyba mam prawo czuć się pokrzywdzony? i przestań filozofować o "górnolotnych ideach", "sprawiedliwości" itp. bo to śmieszne. Użytkownicy PC i PS4 po prostu czują się zrobieni w balona. Podobno nic już do tych pudełek nie wchodziło.

Dnia 18.08.2014 o 21:49, Leos8 napisał:

O, tutaj akurat nigdy nie miałem problemów :P Szukasz przyjaciół czy potrzebujesz porady?
Jednak masz rację - kobiecie dogodzisz, ale babie już nie. Więc społeczeństwo graczy
jest babą. Bardzo pazerną i bardzo rozpuszczoną babą.


Skoro porównujesz graczy do kobiet, którym nie można dogodzić to komu ubliżasz? Takie porównania są gówniarskie. Co do porad i przyjaciół to twój wpis o kobietach dowodził, że potrzebujesz pomocy. Więc służyłem radą. Ale jak widzę kolega to jednak macho... Ps. skoro społeczeństwo graczy jest takie rozpuszczone to nie rozumiem po co się z nim zadajesz?

Dnia 18.08.2014 o 21:49, Leos8 napisał:

Cóż, nie pamiętam nawet kiedy ostatnio mi mamusia dała pieniądze na cokolwiek. Bywa.
Dobrze, płacisz i owe gadżety masz - w czym problem? W tym, że ktoś kto też płaci będzie
miał dostęp do innych zabawek? To chodzi o te karty, czy jednak chodzi o jakąś dziwnie
pojętą sprawiedliwość?


Chodzi o to i o to. Jak masz zaufanie do sprzedawcy to sprzedawca nie powinien robić cię w balona. A tymczasem ktoś, komu nie podniesiono ceny dostaje więcej, czyli wartość towaru który otrzyma w tej samej cenie jest wyższa. Natomiast reszta w takim wypadku otrzymuje mniej bez zmiany ceny. Więc tak naprawdę wychodzi na to, że pozostali są w plecy. Dalej będziesz pisał o altruiźmie, czy wiesz już czym jest zaufanie i kalkulacja ekonomiczna?

Dnia 18.08.2014 o 21:49, Leos8 napisał:

Masz co obiecali - a obiecali równość multimedialną między platformami w kolekcjonerkach.
I to jest dotrzymane.


Gdzie pisali o równości multimedialnej? Pisali o równości. Pisali o tym, że wszystkie kolekcjonerki są takie same, że do pudełek już nic nie da się wcisnąć. A tutaj nagle kartonu ubyło i wlazły karty i mapa? Jakby od początku wiadomo było, że będą te karty to pies mordę lizał, ale jak się tak zmienia zdanie to sorki, ale to walenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2014 o 22:13, macman78 napisał:

A tymczasem ktoś, komu nie podniesiono ceny dostaje więcej, czyli wartość
towaru który otrzyma w tej samej cenie jest wyższa. Natomiast reszta w takim wypadku
otrzymuje mniej bez zmiany ceny.


Tfu. Babola walnąłem. Wartość towaru, który otrzyma w tej samej cenie jest jednostkowo niższa. Czyli użytkownicy PC i PS4 przepłacają za swoje kolekcjonerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2014 o 22:13, macman78 napisał:

Skoro płacę za coś tak samo jak inni i mam obiecane to samo, a potem komuś dorzucają coś gratis, a mnie nie, to chyba mam prawo czuć się pokrzywdzony?


Pewnie, że możesz się czuć pokrzywdzony. Ba! możesz nawet cicho zapłakać w najciemniejszym kącie. Pełne prawo.

Gracze dostali gratis, MS ostro za to zapłacił. Taka już specyfika konsolowych bojów o klienta. Kto wie, może Sony też przed premierą wynegocjuje coś dla siebie? Tylko PC zostanie w tyle, bo nie ma ''patrona'' który jakieś bonusy opłaci. Mi to zupełnie wisi bo i tak dostajemy najlepszą grę ze wszystkich platform.

Uczciwe względem wszystkich to nie jest - prawda - ale walka o pieniądze oraz klienta nieczęsto taka bywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2014 o 23:15, Shinigami napisał:

Pewnie, że możesz się czuć pokrzywdzony. Ba! możesz nawet cicho zapłakać w najciemniejszym
kącie. Pełne prawo.


Wzruszyłem się. Popłaczemu razem?

Dnia 18.08.2014 o 23:15, Shinigami napisał:

Gracze dostali gratis, MS ostro za to zapłacił. Taka już specyfika konsolowych bojów
o klienta. Kto wie, może Sony też przed premierą wynegocjuje coś dla siebie?


Gdyby od poczatku było wiadome, że konsole dostaną inne kolekcjonerki to ok. Też miałbym to głęboko gdzieś. Ale panowie z CDP powinni ważyć słowa przy deklaracjach.

Dnia 18.08.2014 o 23:15, Shinigami napisał:

Tylko PC
zostanie w tyle, bo nie ma ''patrona'' który jakieś bonusy opłaci. Mi to zupełnie wisi
bo i tak dostajemy najlepszą grę ze wszystkich platform.


Obyś miał rację. Bo wszyscy obiecują najlepsze i oh ah. Zobaczymy jak upchają ten ogromny świat, by nie wiało momentami nudą. Jeszcze się to nikomu nie udało. A pokazówki dla prasy to jedno, a życie to już inna sprawa.

Dnia 18.08.2014 o 23:15, Shinigami napisał:

Uczciwe względem wszystkich to nie jest - prawda - ale walka o pieniądze oraz klienta
nieczęsto taka bywa :D


Owszem. Ale zaufanie to cenny towar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2014 o 23:24, macman78 napisał:

Owszem. Ale zaufanie to cenny towar...


Tyle tylko, że już w przypadku dwójki były ekskluzywne rzeczy (Empik), a dopiero w przypadku trójki był większy odzew (chociaż, wtedy za to było zamieszanie z pękniętymi głowami i aktywacją drobnych dlc w postaci przedmiotów, które ostatecznie wszyscy dostali). Kolekcjonerka dwójki na Xboxa 360 chyba też się trochę różniła od PC-towej, ale że wychodziła dużo później, to jakoś nie zwrócono na to tak bardzo uwagi. W każdym razie, nic nowego i pewnie to powtórzą. Być może przy następnej swojej grze pokuszą się o jakieś sklepowe dlc i będą to tłumaczyć tym, że to przecież tylko kilka przedmiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2014 o 22:13, macman78 napisał:

No właśnie ja nie zauważyłem tutaj altruistów. Tobie się chyba mylą pojęcia, bo to Tobie
nie zależy na tych kartach. Co do środków to nawet nie skomentuje...


Och, ależ ja tu widzę. Altruizm jednostronny. Wszyscy chcą brać, nikt nie chce dawać. Ani rozumieć.

Dnia 18.08.2014 o 22:13, macman78 napisał:

Jakież głupie "górnolotne" stwierdzenie.


Starałem się dostosować ;)

Dnia 18.08.2014 o 22:13, macman78 napisał:

Do tej pory nie zarabiali na grach pewnie nic...
Kolejny stek bzdur. Dorabiali się na sprzedaży głównie gier. Niezauważyłeś?


Tego nie napisałem. Napisałem, że NIE TYLKO na grach się zarabia - i czasem to sponsoring, dodatkowe, opłacone ficzery na inne platformy i umowy dają więcej hajsu niż sprzedaż.

Dnia 18.08.2014 o 22:13, macman78 napisał:

Skoro płacę za coś tak samo jak inni i mam obiecane to samo, a potem komuś dorzucają
coś gratis, a mnie nie, to chyba mam prawo czuć się pokrzywdzony? i przestań filozofować
o "górnolotnych ideach", "sprawiedliwości" itp. bo to śmieszne. Użytkownicy PC i PS4
po prostu czują się zrobieni w balona. Podobno nic już do tych pudełek nie wchodziło.


Nie, nie masz, bo obiecali równość multimedialną, a to, że Ty sobie coś tam ubzdurałeś to już Twoja brocha. Ja filozofuję? To Ty mi wyskoczyłeś, że nie chodzi o karty, tylko o jakieś wielkie krzywdy wobec graczy, których ja tu nie widzę. Mentalność dzieciaka.

Dnia 18.08.2014 o 22:13, macman78 napisał:


Skoro porównujesz graczy do kobiet, którym nie można dogodzić to komu ubliżasz? Takie
porównania są gówniarskie. Co do porad i przyjaciół to twój wpis o kobietach dowodził,
że potrzebujesz pomocy. Więc służyłem radą. Ale jak widzę kolega to jednak macho... Ps.
skoro społeczeństwo graczy jest takie rozpuszczone to nie rozumiem po co się z nim zadajesz?


Komu ubliżam? Stereotypowi baby, której nie da się dogodzić? Pewnemu kanonowi dowcipów? Nagle jesteśmy tacy bardzo poważni? ;) Ja macho? Nie, ja po prostu jestem zwykłym facetem, który stara się nie być egoistą w większości sfer.

A jestem graczem, dlatego w tym społeczeństwie siedzę. I szukam osób, które takie rozpuszczone nie są. O jejku, jej, system zero-jedynkowy dalej w modzie?

Dnia 18.08.2014 o 22:13, macman78 napisał:

Chodzi o to i o to. Jak masz zaufanie do sprzedawcy to sprzedawca nie powinien robić
cię w balona. A tymczasem ktoś, komu nie podniesiono ceny dostaje więcej, czyli wartość
towaru który otrzyma w tej samej cenie jest wyższa. Natomiast reszta w takim wypadku
otrzymuje mniej bez zmiany ceny. Więc tak naprawdę wychodzi na to, że pozostali są w
plecy. Dalej będziesz pisał o altruiźmie, czy wiesz już czym jest zaufanie i kalkulacja
ekonomiczna?


Ale z czym zrobił Cię w balona, na Teutatesa? 1) Kto tu filozofuje ze sprawiedliwością i krzywdami? 2) Różne wersje specjalne i kolekcjonerskie były już w przypadku dwójki i nikt larum nie podniósł. Daję orzechy przeciwko złotu, że część się krzywi bo to X1 dostał te karty a nie PS4. BO Micro a nie Sony. Nikt nie jest w plecy - CD Red dalej wywiązuje się z umowy i podtrzymuję to, co napisałem wcześniej - równość pod względem zawartości cyfrowej jest. Fizycznej równości nikomu nie obiecano.

Dnia 18.08.2014 o 22:13, macman78 napisał:

Gdzie pisali o równości multimedialnej? Pisali o równości. Pisali o tym, że wszystkie
kolekcjonerki są takie same, że do pudełek już nic nie da się wcisnąć. A tutaj nagle
kartonu ubyło i wlazły karty i mapa? Jakby od początku wiadomo było, że będą te karty
to pies mordę lizał, ale jak się tak zmienia zdanie to sorki, ale to walenie...


I znów - może najpierw pytajmy dlaczego, co i jak, a potem dopiero strzelajmy? Ugh.
Najwyraźniej Redańczycy powinni nie traktować gracza na poziomie równy z równym, bo sami tak nie są traktowani.

Kończę, bo dość mam - Pan ma swój tyłek, ja mam swój tyłek, skończmy je pokazywać, bo bardzo się od siebie różnią i raczej żadnego konsensusu tutaj nie osiągniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2014 o 00:17, Arcling napisał:

> Owszem. Ale zaufanie to cenny towar...

Tyle tylko, że już w przypadku dwójki były ekskluzywne rzeczy (Empik), a dopiero w przypadku
trójki był większy odzew (chociaż, wtedy za to było zamieszanie z pękniętymi głowami
i aktywacją drobnych dlc w postaci przedmiotów, które ostatecznie wszyscy dostali). Kolekcjonerka
dwójki na Xboxa 360 chyba też się trochę różniła od PC-towej, ale że wychodziła dużo
później, to jakoś nie zwrócono na to tak bardzo uwagi. W każdym razie, nic nowego i pewnie
to powtórzą. Być może przy następnej swojej grze pokuszą się o jakieś sklepowe dlc i
będą to tłumaczyć tym, że to przecież tylko kilka przedmiotów.


Ale przy dwójce nikt nic nie obiecywał. Wszyscy wiedzieli na co się piszą i że każdy sprzedawca może sobie zażyczyć swoją wersję. Tutaj natomiast kolekcjonerki są do kupienia tylko i wyłącznie w cdp.pl. I to CDP ponosi odpowiedzialność za zamieszanie. Zwracam uwagę, ze CDP ma w Polsce zaufanie jak żaden inny wydawca, m.in. dlatego, że nawet przy wtopie z kolekcjonerkami z W2 w ramach przeprosin dorzucili koszulki, medaliony i wymienili głowy(sam to dostałem). A tutaj robią badziew z tymi deklaracjami bez pokrycia. Gdyby od początku było wiadomo, że XO dostanie coś innego, PS4 też coś innego i PC też coś innego to by nie było rabanu. I nie obchodzi mnie że podobno Microsoft sypnął kasą, bo to CDP jest wydawcą gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2014 o 10:22, Leos8 napisał:

Och, ależ ja tu widzę. Altruizm jednostronny. Wszyscy chcą brać, nikt nie chce dawać.
Ani rozumieć.


Możesz dawać. Ekonomia na poziomie dziecka. Idź i rozdawaj pieniądze jak dobry wujek i nic za to nie żądaj...

Dnia 19.08.2014 o 10:22, Leos8 napisał:

> Jakież głupie "górnolotne" stwierdzenie.

Starałem się dostosować ;)


To marnie się starałeś.

Dnia 19.08.2014 o 10:22, Leos8 napisał:

Nie, nie masz, bo obiecali równość multimedialną, a to, że Ty sobie coś tam ubzdurałeś
to już Twoja brocha. Ja filozofuję? To Ty mi wyskoczyłeś, że nie chodzi o karty, tylko
o jakieś wielkie krzywdy wobec graczy, których ja tu nie widzę. Mentalność dzieciaka.



Napisałem, ze nie chodzi tylko o karty. Czytaj uważniej. Reszte nie skomentuje.


Dnia 19.08.2014 o 10:22, Leos8 napisał:

Komu ubliżam? Stereotypowi baby, której nie da się dogodzić? Pewnemu kanonowi dowcipów?
Nagle jesteśmy tacy bardzo poważni? ;) Ja macho? Nie, ja po prostu jestem zwykłym facetem,
który stara się nie być egoistą w większości sfer.


Rzucasz dowcipami sprzed dekady, albo jeszcze starszymi. Starasz się nie być egositą w większości sfer? A kto tutaj jest egoistą w większości sfer? Pitolisz, że im kasa potrzebna i biorą od microsoftu, ale jak ktoś z graczy patrzy na swój portfel to już jest egoistą. Ale ty bzdury trzaskasz.

Dnia 19.08.2014 o 10:22, Leos8 napisał:

A jestem graczem, dlatego w tym społeczeństwie siedzę. I szukam osób, które takie rozpuszczone
nie są. O jejku, jej, system zero-jedynkowy dalej w modzie?


Coraz głusze wypcone dowcipy.

Dnia 19.08.2014 o 10:22, Leos8 napisał:

Kto tu filozofuje ze sprawiedliwością
i krzywdami?


Poczytaj swoje wypowiedzi to zobaczysz kto tutaj filozofuje z takimi terminami.

Dnia 19.08.2014 o 10:22, Leos8 napisał:

Kończę, bo dość mam - Pan ma swój tyłek, ja mam swój tyłek, skończmy je pokazywać, bo
bardzo się od siebie różnią i raczej żadnego konsensusu tutaj nie osiągniemy.


Wywaliłem się ze śmiechu. Co za bzdety z tymi tyłkami. Zamówiłeś kolekcjonerkę? Jeśli tak to jakoś uznam twoje zdanie. Jeśli nie to po co w ogóle się wypowiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Internet jednak jest pełen histeryków ( nie ma to nikogo obrazić :) ) wygłaszający komentarze nieadekwatne do sytuacji. Ludzi to jest tylko talia kart, a większość z was którzy tak pomstują nie wzięłaby jej pewnie do reki. To jest biznes, najwyższy czas dorosnąć i zrozumieć jak to działa. Dla ułatwienia przytoczę jeden cytat z powyższej wypowiedzi:
Potrzebujemy wsparcia partnerów, aby nasza gra była widoczna na całym świecie.

Ja nie mam im niczego za złe i życzę im jak najlepiej. Założę się że gdyby to były wasze pieniądze i wasza firma robiliście tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2014 o 16:33, wolverine napisał:

wygłaszający komentarze nieadekwatne do sytuacji.
To jest biznes, najwyższy czas dorosnąć i zrozumieć jak to działa.
Założę się że gdyby to były wasze pieniądze i wasza firma robiliście tak samo.

Seems legit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2014 o 23:57, Faret napisał:

A co to za jakieś faworyzowanie konsol? Na PC też coś takiego chcę!


Jak ktoś tu już pisał, PC ma o tyle przerąbane że nie ma "sponsora" który wyłoży ewentualne pieniądze na dodatkową, ekskluzywną zawartość. To jest jedyny ból :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2014 o 21:24, macman78 napisał:

Pitu pitu. Kupa kitu. pewnie z bidy dwaj załozyciele CDProjekt załapali się w tym roku
na listę Forbsa najbogatszych Polaków. http://100najbogatszychpolakow.forbes.pl/1,10
. Aż mi ich szkoda taka bida, ze trza się sprzedać Microsoftowi...


Ale wiesz że CDP RED to spółka z rada nadzorczą, akcjonariuszami itd ? Bogaci założyciele mają się nijak do polityki firmy.

Dnia 18.08.2014 o 21:24, macman78 napisał:

Zapewne do tej pory dorabiali się na sprzedaży puszek, a nie na sprzedaży gier bez jakiś
dodatkowych "sponsorów".

Do tej pory nie wyprodukowali gry z budżetem ponad 100 MLN złotych. Firma musi zarabiać pieniążki żeby płacić pracownikom i mieć na kolejne przedsięwzięcia :) Proste jak budowa cepa.

Dnia 18.08.2014 o 21:24, macman78 napisał:

Nadal nie łapiesz, zę tutaj nie idzie o sama talię kart?

No wiem. O dwie talie kart i mapę.

Dnia 18.08.2014 o 21:24, macman78 napisał:

Ja szanuję swoje pieniądze, bo mi mamusia nie daje na gry, prąd, wodę, ogrzewanie, więc liczę się z każdą
złotówką

Podejrzewam że CD Projekt tez szanuje pieniążki i im mamusia też nie daje. Na każdą złotówkę muszą zapracować.Czytaj - sprzedać swój produkt.

Dnia 18.08.2014 o 21:24, macman78 napisał:

Użytkownicy PC i PS4 po prostu czują się zrobieni w balona

Ja jestem użytkownikiem jednego i drugiego i nie czuje się zrobiony w balona. Kiedy zamawiałem EK miałem wizualizację tego co zamawiam i za co płacę. W balona to mnie zrobią jak tego nie dostanę.

Ehhh uwielbiam w naszym Narodzie tę skłonność do dramatyzowania i wyolbrzymiania takich pierdółek. Może jeszcze marsz zorganizujecie przeciwko tej wstrętnej firmie która wyzyskuje i oszukuje graczy ?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2014 o 08:57, wolverine napisał:

> Pitu pitu. Kupa kitu. pewnie z bidy dwaj załozyciele CDProjekt załapali się w tym
roku
> na listę Forbsa najbogatszych Polaków. http://100najbogatszychpolakow.forbes.pl/1,10 [...]


"Pieniążki".... haha, kto to w ogóle wymyślił?!

Wracając do tematu. Jest o co dramatyzować i nie, nie dla "dwóch talii kart i mapy" ale żeby uświadomić, że takie zagrywki nie są mile widziane. Wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, że informacja wypływa dopiero po sprzedaży całego nakładu EK.
Owszem, bogaci założyciele mają się nijak do reszty firmy, głównie przez pazerność polaków, gdzie przeciętny pracownik CDPR zarabia 20% jak nie mniej, pensji założyciela(przypuszczenia poparte doświadczeniem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2014 o 11:47, Snafu napisał:

Wracając do tematu. Jest o co dramatyzować i nie, nie dla "dwóch talii kart i mapy" ale
żeby uświadomić, że takie zagrywki nie są mile widziane. Wszystko byłoby ok, gdyby nie
fakt, że informacja wypływa dopiero po sprzedaży całego nakładu EK.


Obyśmy mieli tylko takie powody do dramatyzowania :)
A co to by zmieniło gdyby wyszło wcześniej ? Nie kupiłbyś przykładowej EK na PS4 bo Ci z Xboxa mają lepiej ?
Jak zamówiłeś możesz w ramach protestu po prostu nie zapłacić...

Ja nie rozumiem rozdmuchiwania afery z powodu takiej bzdury. Ale jaki widać takie uroki internetu, ludzie tylko czekają na okazję żeby pokrzyczeć i ponarzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować