Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja kolekcjonerska Wiedźmin 3: Dziki Gon na Xbox One z ekskluzywnymi dodatkami

223 postów w tym temacie

Nie wiadomo, czy w przyszłości również inne wersje dostaną jakieś bonusy na wyłączność[...]

Sz.P Iwinski wydal oswiadczenie w tej sprawie:
http://www.eurogamer.net/articles/2014-08-15-the-witcher-3-includes-gwent-a-hearthstone-esque-card-game

I z niego mozna przeczytac, ze (yes, yes, there are no more exclusives coming).
Ale czy ktos temu Panu"''We treat all our gamers the same" Iwinskiemu ufa to juz inna kwestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że gram jako jedyny serwis na świecie nie zacytuje wcześniejszych słów CDP :) o tym że wszyscy są równi. A jak się okazuje są równi i równiejsi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ta Microsoft teraz lata od producenta do producenta z płaczem i workiem hajsu i błaga
> żeby dodawali do wersji na XBone coś unikatowego bo nikt nie chce kupować tego ich szajsu.
> Dla mnie to jedyne przesłanie całej tej informacji.


Nie można się nie zgodzić :)
Poza tym... o co ten cały dramat? O jakieś duperelki? Gracze konsolowi i tak płacą więcej za grę względem PC (posiadacze PS4 mogą czuć się jedynie trochę pokrzywdzeni), ale tak jak mówię - to są nic nieznaczące głupoty, które nic Wam nie odbiorą z gry. Gdyby to była dodatkowa zawartość w postaci questów czy jakiejś nowej lokacji - wtedy można podnosić larum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Poza tym... o co ten cały dramat? O jakieś duperelki? Gracze konsolowi i tak płacą więcej
> za grę względem PC

No tak. Normalnie to gry na konsole są pewnie tańsze niż na PC :P

> ale tak
> jak mówię - to są nic nieznaczące głupoty, które nic Wam nie odbiorą z gry.

To może w ogóle kolekcjonerka na PC powinna mieć tylko ładniejsze pudełko. Przecież nic to nie zmieni w grze. Nie?

> Gdyby to
> była dodatkowa zawartość w postaci questów czy jakiejś nowej lokacji - wtedy można podnosić
> larum.

Pierdoły zwane DLC są o wiele tańsze niż fizyczne. Jeśli to są karty Piatnika to jedna talia jest warta powyżej 3 dych. Skoro można dorzucić na XO dodatkową zawartość nie zmieniając ceny, to dlaczego nie można dorzucić dodatkowej zawartości na inne platformy. Chyba też to nic nie kosztuje w takim wypadku. Podobno wszyscy gracze są równi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Poza tym... o co ten cały dramat? O jakieś duperelki?
Bardziej chodzi tutaj o zasadę, że nie zmienia się decyzji, bo w przyszłości mogą zrobić coś gorszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej podoba mi się zachowanie niektórych "graczy" :
Najpierw wychwalają CDP RED pod niebiosa...
Teraz chcą ich spalić żywcem w komentarzach o durne karty -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety jeżeli sytuacja się nie zmieni, to odpadnie mi ostatnia firma, od której kupuję gry w przedsprzedaży. Może będą mieli z tego tytuły chwilowy zysk, ale na dłuższą metę wyjdzie im to bokiem.Mówię to jako posiadacz dwóch kolekcjonerek Wiedźmina. Nie chodzi tu o te dodatki (chociaż przyznam szczerze, że są dość interesujące), ale o fakt upodobniania się CDP do reszty konkurencji. To jest bardzo zły znak i daje do myślenia na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne to doprawdy. Jak Sony od lat płaci za exy w postaci śmiesznych dlc tylko dla ps czy unikatowe skiny i bonusy to fanboje sie cieszą. Xbox dostaje jakiś tam śmieszny bonus i juz płacze i lamenty. Tak to właśnie jest z takimi bonusami. Widać niektórzy musza poczuć to na własnej skórze żeby zrozumieć ze takie bonusy to nic fajnego niezależnie od platformy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic, ja swoją pc-tową kolekcjonerkę zamierzam odebrać, ale 2 razy się zastanowię czy brać kolejną grę od kłamców nie potrafiących dotrzymać słowa. Przykro mi z powodu całej tej sytuacji. A tyle było gadania o równym traktowaniu wszystkich graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2014 o 11:58, cHICEK napisał:

Śmieszne to doprawdy. Jak Sony od lat płaci za exy w postaci śmiesznych dlc tylko dla
ps czy unikatowe skiny i bonusy to fanboje sie cieszą. Xbox dostaje jakiś tam śmieszny
bonus i juz płacze i lamenty. Tak to właśnie jest z takimi bonusami. Widać niektórzy
musza poczuć to na własnej skórze żeby zrozumieć ze takie bonusy to nic fajnego niezależnie
od platformy


A u Ciebie widać że nie myślisz. Bo nie chodzi o dodatkowy kontent. Tylko o dorzucanie materiałów do pudełek już sprzedanych. Wszędzie bło to samo więc każdy brał nie istotne którą platformę. A teraz okazuje się że dorzucają do xbox one (gdyby dali możliwość zmiany lajt może by ktoś skorzystał) ale nie dali.

Jak Sony lub m. pojawiają się dodatkowe exclusive to często wiadomo przy preorderach a nie po tym jak egzemplarze się skończyły.

To że m. musiał zabulić cdp to jest jasna sprawa na swój koszt tego na pewno nie robią. Spoko, nie mam nic do m. nie potrafią robić gier to dorzucają karty i mapę lub na chwilkę kradną TR :) Przegrany zawsze będzie przegranym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście niewiele mnie to obchodzi, bo ani nie zamówiłem kolekcjonerki, ani nie jara mnie jakiś Gwint,
ALE
bądź co bądź w moich oczach ucierpiał wizerunek firmy. Wizerunek, który nigdy nie był niczym zszargany. "Wszystkich graczy traktujemy jednakowo" było jakby mottem CDPR, a teraz bedzie to tylko puste hasło marketingowe. Przykro mi CDP Red, kocham Was, ale to było złe posunięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"We''ll not deliver exclusive content to any of the platforms, nor will we artificially delay release of the game on any of the platforms because somebody''s paying us money for that"...
To oficjalnie zostało napisane/powiedziane. Więc ja się pytam - po co wkurzać największych fanów? I po co robić z gęby cholewę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to lotto, i tak zamówiłem zwykłą edycję, ludzie przecież i tak dostaniecie toczka w toczkę tą samą grę dodatkowo w kolekcjonerce dostaniecie to samo za co zapłaciliście nic mniej. To są tylko kartę a jak chcecie mapę to wydziarającie sobie na klacie :D. Pewnie i tak nikt nie zrezygnuję z kolekcjonerki ale pysczenie musi być ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2014 o 12:28, ElieVian napisał:

"We''ll not deliver exclusive content to any of the platforms, nor will we artificially
delay release of the game on any of the platforms because somebody''s paying us money
for that"...
To oficjalnie zostało napisane/powiedziane. Więc ja się pytam - po co wkurzać największych
fanów? I po co robić z gęby cholewę?

Exclusive content - chodziło im o dodatkową zawartość w grze a nie w wydaniu kolekcjonerskim.

I z tego powodu pozywanie ich o wprowadzanie klienta w błąd by nie wypaliło.

Anyway, to biznes. Musicie się z tym pogodzić, że ktoś oferował CDP wystarczającą ilość pieniędzy, by się ofertą zainteresowali. CDP też musi zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować