Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft: wyłączność na Rise of the Tomb Raider przysłuży się marce

48 postów w tym temacie

Ok super czyli użytkownicy Xpudełka przetestują wersję beta dla użytkowników pc i ps4 jak dla mnie to to pasuje :D nie to że będziemy mieli lepszą grafikę to i nawet się nie zatniemy na kupieniu tego użytkownicy xpudełka przetestują grę dla nas płatnie a my będziemy patrzyć na recenzję i ich reakcję jak gra wyjdzie jako (niewypał) w co wątpię ale zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2014 o 21:52, Rafalinda_san napisał:

Po tym wywiadzie wnioskuje ze inne platformy to x360 i PC. Nie wieżę ze wyjdzie na PS4


Już przecież wiadomo, że gra wyjdzie na X360, taki to "exclusive". Gra raczej wyjdzie na PS4, zastrzyk finansowy poskutkuje pewnie lepszą wersją na XBone (w końcu głośno było o Definitive Edition z <=30 fps na XBone przeciwko <= 60 fps na PS4). Taki pewnie warunek Square Enix sobie zastrzegł, poprzednia gra przecież sprzedawała się najlepiej na PlayStation.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2014 o 18:16, Alizer napisał:

To Spencer pierwszy powiedział że życzy Sony udanej konferencji. To Spencer pierwszy
powiedział że fajnie że konkurencja ma fajny sprzęt - dobrze dla graczy. To Spencer mówi
że najważniejszy jest gracz i jeśli to konkurencja dostarcza coś fajnego - super, nam
jest przykro że nie my - ale super, bo liczą się gracze. To Spencer wyszedł kilka miesięcy
temu na scenę na E3 i zamiast [m] głupoty powiedział: "Obiecaliśmy że będą gry, oto one,
więc na mnie nie ma tutaj już miejsca." - półtorej godziny zajęte w mniej niż 1% przez
szefa dywizji!!!!!!!!!!! Przypominam że to konkurencja "wyśmiała" rywala.


Tak jak ja wyśmiewam twoją naiwność. Przecież to wszystko jest wykalkulowanym pozytywnem PR''em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że jednak nie będzie to do końca tak... Szczególnie, że gro gier przechodzi ciąg PC/Konsola/Mac/Mobile... Więc niech to będzie pewnego rodzaju wskazaniem. Mogę poczekać roczek jak R zrobił z GTA, ale przecież IMO tak powinno to wyglądać... Ja chcę nową Larę, na PC;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech sobie mają tą czasową wyłączność. Mnie to szczerze juź lata, choć trochę niefajna zagrywka z ich strony. Skończy im się wyłączność, to wtedy zakupie na PS3 lub PS4. Tylko ciekawe kogo następnym razem podkupią, by mieć swojego czasowego "exclusive''a"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem Sony podkupi i 3 część będzie czasowym exem na PS4 i fanboje Xboxa zaczną płakać jaka ich krzywda spotkała ;)

Ale tak już jest, jeśli człowiek cieszy się z krzywdy innego to ktoś inny kopnie go w tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

struktura obydwu konsol jest podobna do pc, więc na szczęście kończą się powoli czasy gier na prawdziwą wyłączność. a swoją drogą Pan Spencer powiedział:

sądzę, że wyjdzie ona na dobre marce Tomb Raider i nie tylko, gdyż jest to seria, która coś znaczyła, a z naszą pomocą marketing i cała reszta zostaną wzniesione na wyższy poziom.

marketing... i cała reszta. bardzo wyraźnie nakreślone priorytety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się ośmieszają tymi tłumaczeniami. I jeszcze porównują wyłączność najnowszej części TR, która to seria liczy sobie kilkanaście lat oraz gier i była od zawsze multiplatformowa, do nowych IP. Nie ma nic złego w exclusive''ach jeśli chodzi o nowe IP lub całe serie, ale w tym przypadku wszyscy Microsoft jak i Square Enix/Crystal Dynamics wypinają się na graczy i wiernych fanów serii - podejście typu: "och, jesteś wiernym fanem serii od samego początku, to bardzo fajnie, ale teraz się wypchaj bo jesteś na PC/Playstation". Nawet gdybym miał Xboxa byłbym zniesmaczony taką zagrywką. Microsoft powinien podejść do tematu fair w stosunku do graczy i zadbać o jakąś większą lub mniejszą ekskluzywną zawartość dodatkową jak często jest w przypadku Playstation. Cała sprawa jeszcze się porządnie odbije na twórcach i wydawcy gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2014 o 00:48, Oscar_Oks napisał:

struktura obydwu konsol jest podobna do pc, więc na szczęście kończą się powoli czasy
gier na prawdziwą wyłączność

I dlatego inFamous: SS, Knack, Killzone, Order 1886, Bloodborne czy Driveclub zostaly/beda zapowiedziane na PC... oh, wait.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2014 o 00:48, Oscar_Oks napisał:

struktura obydwu konsol jest podobna do pc, więc na szczęście kończą się powoli czasy
gier na prawdziwą wyłączność.


wat

Logika godna podziwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2014 o 00:48, Oscar_Oks napisał:

marketing... i cała reszta. bardzo wyraźnie nakreślone priorytety...

Tworzenie gry jest priorytetem Crystal Dynamics. Priorytetem Microsoftu jest marketing. Co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Tak jak ja wyśmiewam twoją naiwność. Przecież to wszystko jest wykalkulowanym pozytywnem
> PR''em.

Oczywiście!! Tak samo postępowanie Sony (to dobre Sony z darmowym PSN - darmowy więc... ukradli dane 50 milionów kont i nikogo to nie ruszyło bo darmowy ;) Jak myślicie? M$ by sobie na coś takiego pozwoliu? No wuaśnie :) ). Long story short? Jednak wolę M$ (chociaż jako zwolennik open source powinienem nienawidzić ich wszystkich ;) ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2014 o 11:26, Alizer napisał:

Oczywiście!! Tak samo postępowanie Sony (to dobre Sony z darmowym PSN - darmowy więc...
ukradli dane 50 milionów kont i nikogo to nie ruszyło bo darmowy ;)


A wiesz (raczej nie bo głupio byś nie pisał) że parę milionów danych konto m. wyciekło około rok po premierze konsoli? A no nie wiesz więc co się wypowiadasz.

Dnia 19.08.2014 o 11:26, Alizer napisał:

Jak myślicie? M$
by sobie na coś takiego pozwoliu? No wuaśnie :) )


Info wyżej ;D

Dnia 19.08.2014 o 11:26, Alizer napisał:

Long story short? Jednak wolę M$ (chociaż
jako zwolennik open source powinienem nienawidzić ich wszystkich ;) ) :)


Niestety szkoda że open source nie działa na głowę. To może by udało się ją trochę naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2014 o 11:26, Alizer napisał:

Oczywiście!! Tak samo postępowanie Sony (to dobre Sony z darmowym PSN - darmowy więc...
ukradli dane 50 milionów kont i nikogo to nie ruszyło bo darmowy ;)


Co to ma tutaj do rzeczy, bo nie wiem w związku z czym to wyciągasz?

Ale tak, ruszyło, w końcu rozdawali darmowe gry. Wszędzie o tym trąbili, masz coś wybiórczą pamięć.

Dnia 19.08.2014 o 11:26, Alizer napisał:

Jak myślicie? M$
by sobie na coś takiego pozwoliu? No wuaśnie :) ).


http://arstechnica.com/security/2013/03/hackers-that-took-over-xbox-live-accounts-may-be-behind-ddos-attack-on-ars/
http://www.zdnet.com/blog/security/xbox-live-hacked-accounts-stolen/131
http://kotaku.com/5873604/is-microsofts-xbox-live-hacking-problem-worse-than-microsoft-realises

No właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> http://arstechnica.com/security/2013/03/hackers-that-took-over-xbox-live-accounts-may-be-behind-ddos-attack-on-ars/
> http://www.zdnet.com/blog/security/xbox-live-hacked-accounts-stolen/131
> http://kotaku.com/5873604/is-microsofts-xbox-live-hacking-problem-worse-than-microsoft-realises
>
> No właśnie.

Po pierwsze: Nie powiem jaki limit ma moja karta kredytowa, ale jeżeli dostałbym od Sony gry za 1000 pln... to obawiam się że mógłbym stracić (bo oczywiście nikt mi nie powiedziau przez miesiąc czy moja karta jest bezpieczna czy nie - więc zablokowałem od kopa, nowa to tam 5 pln czy 15, who cares)... - no wuaśnie. Powiedzmy że mam po prostu za wysoki limit - moja wina, tak, nie biednego Sony które nie kwapiło się do wydania oświadczenia prze z MIESIĄC. A co to ma do rzeczy? Jeżeli mówimy o jakości usługi to mówmy o jakości usługi - w jej wszelakich aspektach. To nie ja powiedziauem "PR" ;)
Po drugie: "social engineering" - no i jak się chcesz przed tym zabezpieczyć? Jako ekspert w temacie - zapewniam że najsłabszym ogniwem jest zawsze człowiek, to w miarę oczywiste. Ale PSN nie zostało złamane dlatego że jakiś baran po pijaku powiedziau za dużo. PSN zostało złamane ponieważ sieć produkcyjna i sieć testowa były... tą samą siecią. Po co utrzymywać dwie jak można jedną? Nie płacą - to dlaczego mamy za nich płacić? Dziękuję.
PS. Tak, jestem fanbojem M$ i nienawidzę Sony - ale im dłużej gra trwa, tym więcej mam argumentów (nawet TV mam LG :P) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > struktura obydwu konsol jest podobna do pc, więc na szczęście kończą się powoli
> czasy
> > gier na prawdziwą wyłączność
> I dlatego inFamous: SS, Knack, Killzone, Order 1886, Bloodborne czy Driveclub zostaly/beda
> zapowiedziane na PC... oh, wait.

nie gorączkuj się tak, bo Ci ciśnienie skoczy. twierdzę po prostu, że większość z tych tytułów prędzej czy później zapewne trafi na PC. śmiem twierdzić, iż w przypadku nowej generacji będzie to tylko prędzej niż później. tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2014 o 12:04, Alizer napisał:

A co to ma do rzeczy? Jeżeli mówimy o jakości usługi to mówmy o jakości
usługi - w jej wszelakich aspektach. To nie ja powiedziauem "PR" ;)


O czym ty właściwie mówisz, gdzie ja cokolwiek wspomniałem o jakiejkolwiek usłudze? O pozytywnym PR mówiłem w kontekście działań i wypowiedzi Spencera, a konkretniej w kontekście tego co o nich mówiłeś ty. Bo one przecież SĄ wykalkulowanym pozytywnym PR''em, Xbox tego potrzebował po długich miesiącach PR''owych porażek.

Dnia 19.08.2014 o 12:04, Alizer napisał:

PS. Tak, jestem fanbojem M$ i nienawidzę Sony - ale im dłużej gra trwa, tym więcej mam
argumentów (nawet TV mam LG :P) :)


W takim razie jest tu taki jeden w wątku o XBone, z którym powinieneś się dogadać. Ale mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z tego, że w związku z powyższym rozmowa z tobą nie ma sensu?

@Oscar_Oks

>nie gorączkuj się tak, bo Ci ciśnienie skoczy. twierdzę po prostu, że większość z tych tytułów prędzej czy > później zapewne trafi na PC. śmiem twierdzić, iż w przypadku nowej generacji będzie to tylko prędzej niż >później. tyle.

Czy ty na pewno przemyślałeś to co napisałeś? Naprawdę sądzisz, że choć jedna z ww. gier trafi na PC? Architektura x86 w nowych konsolach pozwoli co najwyżej na lepsze wersje gier na wszystkie platformy, exclusivy jak były tak będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować