Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamescom: Co z e-sportem? Polacy blisko, ale bez podium

8 postów w tym temacie

Jako organizacja Alliance jest ze Szwecji ;p
Zaś MŚ w LoL odbędą się w Taiwanie i Singapurze(faza grupowa), oraz Korei Południowej(faza playoff)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2014 o 20:21, FiX3D napisał:

Jako organizacja Alliance jest ze Szwecji ;p

>

Toteż mówię, że nie do końca, a nie że wcale -_- W Docie to graczy też szwedzkich mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deficion .... Jak ja nie lubię jego podcast''u >.> Wzięli raz jakiegoś niemieckiego castera w wiosennej kolejce i był 1000x lepszy od tego "want to be" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda przegranej, ale jak nie teraz to następnym razem. ;) Ja w każdym razie jestem zadowolony z występu Polaków. Zwłaszcza jeśli przypomnę sobie akcje Pashy - tj. ACE z AWP, no i oczywiście to epickie starcie decydujące o ostatecznym wyniku pierwszego meczu. Warto dodać, że spotkanie było wyrównane do samego końca. Serce się jednak kraja kiedy człowiek widzi tą falę hejtów rozpościerającą się po internecie po przegranej rodaków. Kibic przed i w trakcie meczu, hejter po... zakłady zakładami, ale chociaż my okażmy wsparcie. ;) Swoją drogą nie sądziłem, że NiP zwycięży. Po przegranej z Epsilonem nie dawałem im już szans, ale jak widać szale się odwróciły na ich korzyść. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ROCCAT vs SK nie mogłem oglądać, ale w tych meczach podobno nie istniał ''król jungli'' - Jankos, który w meczach z Fnatic zdobył ten właśnie tytuł. Z Fnatic była duża szansa wygrać, no ale w LoLu jeden błąd może zdecydować o całej grze, jak też się stało
ROCCAT 2:3 Fnatic
ROCCAT 0:3 SK Gaming

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować