Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3 - 35 minut gameplayu z komentarzem producenta! CDP RED podsumowuje gamescom 2014

30 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Światło dzienne ujrzał bardzo długi gameplay z Wiedźmina 3: Dziki Gon. Na zapis z rozgrywki składa się wiele ujęć znanych z krążących po sieci materiałów, teraz jednak całość kusi porządną wersją HD i jest okraszona komentarzem jednego z deweloperów.

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmin 3 - 35 minut gameplayu z komentarzem producenta! CDP RED podsumowuje gamescom 2014" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się oglądać całości i psuć gry, ale to co zobaczyłem wygląda świetnie (no, może system walki mnie nie podnieca). Chciałbym jeszcze usłyszeć polskie dialogi, bez nich brakuje sporo tej naszej słowiańskości. ;( No i ta cudowna muzyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może za 15 lat będę miał komputer, który to udźwignie :) Gra prezentuje się nieziemsko, jeśli wyjdzie taka jaką ją zapowiadają, to bezapelacyjnie będzie najlepszą grą RPG wydaną kiedykolwiek. Ja jestem zachwycony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>bez nich brakuje sporo tej naszej słowiańskości. ;(
Ta gra już jest bardziej słowiańska, niż cała saga. Ale fakt, chciałoby się usłyszeć polskie dialogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> >bez nich brakuje sporo tej naszej słowiańskości. ;(
> Ta gra już jest bardziej słowiańska, niż cała saga. Ale fakt, chciałoby się usłyszeć
> polskie dialogi.

Dokładnie, wystarczy spojrzeć na te groteskowe wiedźmy na końcu i ich styl bycia! To nie bajkowy Dragon Age, to cRPG z krwi i kości, to polska gra i wylewa się z niej nasza pomysłowość ! Kurczę obejrzałem i kozak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem tylko troche na początku, wyglada niesamowicie.
Ściągajcie nieskompresowaną wersje z torrenta i seedujcie dalej, chce dziś całe obejrzeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Toż to po-kurwa-ezja" :P
Gra wygląda zabójczo. Mimika twarzy, system walki. Geniusz!
Są małe niedoróbki (jak to że Geralt biegnąc odbija się od trzody chlewnej) ale czas na dopieszczanie jeszcze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda tylko ze im sie to ewidetnie tnie..

na górze ekranu masz napisane "work in progress", co mówi samo za siebie. daj Boże, chłopaki specjalnie przesunęli premierę na luty, żeby popracować nad optymalizacją. ja jestem dobrej myśli. jeszcze żaden Wiedźmin mnie nie zawiódł. no, poza serialem, ale to już inna bajka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie wygląda świetnie ale czym więcej oglądam gameplayów tym bardziej mam obawy co do W3. Etap na bagnach niestety przypomina mi Wiedźmina 1 który zanudził mnie strasznie i dopiero za 4 razem z trudem przebrnąłem przez 3 pierwsze akty. Co do fabuły wypowiem się po premierze ale liczę że tym razem 80% głównego wątku nie będzie o polityce i wojnie miedzy północą/południe a skupi się bardziej na Gonie, Ciri i zabijaniu potworów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety grafika jest ostatnim elementem jaki mnie interesuję w rpg''u a to ona jest najbardziej promowana w zapowiedziach W3 więc dalej nie jestem przekonany co do tej gry ,chociaż stawiam raczej w ciemno że Skyrima toto nie przebije. I nie mam nic przeciwko temu żebym tym razem się pomylił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2014 o 21:41, Morrdin napisał:

Niestety grafika jest ostatnim elementem jaki mnie interesuję w rpg''u a to ona jest
najbardziej promowana w zapowiedziach W3 więc dalej nie jestem przekonany co do tej gry
,chociaż stawiam raczej w ciemno że Skyrima toto nie przebije


te trzy słitaśne babki bija na łeb, wszystko, co do tej pory widziałem w grach. Amen

Na wiosnę nowy komp, specjalnie pod W3. Tak mi dopomóż Bóg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Anyway dziwi mnie dostępny dialog "I don''t understand, try to explain".

Było kiedyś w jednym z pierwszych chyba gameplayów z bagien. Po wybraniu tej opcji dialogowej Geralt mówi, że nie rozumie o co chodzi Johnny''emu, a on robi facepalma i znowu pokazuje, żeby Geralt za nim poszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się epicko. Ale nurtuje mnie pewne pytanie... dlaczego nie używają finisherów? Nie będzie takich "kameralnych" jak w W1 i 2? Czy może finisherami są te mocne ciosy, po których łby latają? A może jeszcze nie zaprojektowane? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować