Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polscy e-sportowcy, których wypada znać

19 postów w tym temacie

Ekipa Neo zawsze na propsie, oglądałem ich od PGS, oglądam ich do teraz w drużynie Virtus.pro i to się nie zmieni. To co oni zrobili z Pyjamas to jest koniec świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Counter-Strike: Filip "Neo" Kubski i Wiktor "TaZ" Wojtas"

Powinniście wymienić w tym tytule wszystkich zawodników którzy grają w VP a nie tylko tych którzy są bardziej znani, cała ich drużyna składa się z pięciu graczy a nie tylko dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"POLSCY E-SPORTOWCY, KTÓRYCH WYPADA ZNAĆ"
Aż chciało by się dopisać "będąc fanem e-sportów".
Jakoś nie widzę powodu, dla którego normalny hobbysta zwany graczem miałby tracić czas na oglądanie jak inni grają- a co dopiero kojarzyć jakichś celebrytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2014 o 20:43, FiX3D napisał:

Powiedziałbym że OGN The Champions jest bardziej prestiżową ligą jeśli chodzi o LoL ;p


Wolałem pozostać w naszej strefie kulturalno-językowo-geograficznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2014 o 20:47, Sakral napisał:

"Counter-Strike: Filip "Neo" Kubski i Wiktor "TaZ" Wojtas"

Powinniście wymienić w tym tytule wszystkich zawodników którzy grają w VP a nie tylko
tych którzy są bardziej znani, cała ich drużyna składa się z pięciu graczy a nie tylko
dwóch.


Jednak to Neo i Taz pozostają symbolami, którzy są rozpoznawalni poza granicami naszego kraju, a także najbardziej u nas. Poza tym, Neo i Taz grają ze sobą bardzo długo, cały czas ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuję mnie e-sport, więc po co mi wiedzieć, kto z naszych jest tak dobry, że piszą o nich w necie ? A co to bohaterowie Polski czy jak ? Nie, zwykli pasjonaci gier, którzy próbują coś ugrać na rywalizacji. Poza tym, oni byli by nikim, gdyby nie zgrany zespół. Przepisywanie wszystkich zasług jednej czy dwóm osobą to czysta bezczelność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie interesuję mnie e-sport, więc po co mi wiedzieć, kto z naszych jest tak dobry, że
> piszą o nich w necie ? A co to bohaterowie Polski czy jak ? Nie, zwykli pasjonaci gier,
> którzy próbują coś ugrać na rywalizacji. Poza tym, oni byli by nikim, gdyby nie zgrany
> zespół. Przepisywanie wszystkich zasług jednej czy dwóm osobą to czysta bezczelność.
>
Po pierwsze, nie każda z wyżej wymienionych gier wymaga pełnego składu, po drugie skoro "Jan Kowalski" słyszał o Małyszu, to dlaczego by nie o tu wymienionych? W końcu to i to sport, jeden fizyczny, drugi troszku bardziej intelektualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 sezon lolka i stare dzieje? No nie, stare dzieje to 1 sezon i Shushei, który się obijał o różne teamy i swego czasu miał spore sukcesy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dzieki za wzmianke w artykule, ale jest literowka w moim nicku w obu miejscach :P
Dammit, sorry, tak jakoś mi logiczniej się w głowie ułożyło - za dużo samogłosek miałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Dzieki za wzmianke w artykule, ale jest literowka w moim nicku w obu miejscach :P
>
> Dammit, sorry, tak jakoś mi logiczniej się w głowie ułożyło - za dużo samogłosek miałem
> :)

Tyle razy ile Gnimsh był "Gnimishem" na forum WoW TCG i na żywo, że zdążył się pewnie przyzwyczaić do faktu że ludziom jakoś bardziej to dodatkowe "i" tam pasuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ekipa Neo zawsze na propsie, oglądałem ich od PGS, oglądam ich do teraz w drużynie Virtus.pro
> i to się nie zmieni. To co oni zrobili z Pyjamas to jest koniec świata.
Raczej ekipa Taza. Od czasu zadymy w Luq''iem lata temu, to on tam robi za kapitana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować