Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crytek chce odbudować reputację wysokiej jakości grami

31 postów w tym temacie

LOL - niemiecka organizacja i porządek działają przecież tylko pod rygorem rozstrzelania. niemiecki software nigdy nie słynął z jakości i raczej nie zasłynie, a koroną na tym twierdzeniu jest firma Siemens, z której produktami niestety mam styczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak bracia Yerli zmienią swoje podejście do pracowników i zaczną ich traktować jak ludzi, plus wymienią całą kadrę managerska na ludzi, którzy WIEDZĄ co robiąto, to Crytek ma szansę wrócić do gry. W innym wypadku, za kilka lat nikt nie będzie chciał tam dalej pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech lepiej zoptymalizują swój silnik tak, aby inne firmy potrafiły na nim pisać dobrze działające i wyglądające gry, bo na polu gier nie mają już pojęcia o co właściwie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkradla sie literowka "wyjawił współzałożyciel Cryteku i braK dyrektora wykonawczego, Cevata Yerliego.".

A co do samego cryteku, niech lepiej pozostana przy robieniu silnikow, bo ich gry sa niestety bezplciowe, pierwszy FC byl naprawde fajny, reszta to gry wydmuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2014 o 10:39, TigerXP napisał:

A co do samego cryteku, niech lepiej pozostana przy robieniu silnikow, bo ich gry sa
niestety bezplciowe, pierwszy FC byl naprawde fajny, reszta to gry wydmuszki.


Crytek nie ma nic wspólnego z 2, 3 itp. Ta marka należy do Ubisoftu. Ubisoft po prostu wykorzystuje do tego silnik CryEngine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2014 o 11:43, Kafar napisał:

Crytek nie ma nic wspólnego z 2, 3 itp. Ta marka należy do Ubisoftu. Ubisoft po prostu
wykorzystuje do tego silnik CryEngine.


Thx captain obvious, you safe the world! Again :)
Piszac reszta, miales na mysli reszta gier cryteku, crysisy ryse itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie mają wyboru, jakiś czas temu płakali, że dali się skusić XBONE i utopili tyle pieniędzy w nierentownym projekcie. Teraz ratunku upatrują w graczach PC, którzy oczywiście już nie mogą się Ryse doczekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Crysis i Ryse to przykład totalnego już upadku. Jak zamierzają dalej robić "takie dobre
> gry" to ja dziękuje.

Że niby Crysis był złą strzelanką? To czego ty oczekujesz od gatunku, który w założeniach prezentuje nieskomplikowaną rozgrywkę opartą niemal wyłącznie na akcji? Nie był ani nudny, ani krótki, zaś graficznie postawił poprzeczkę tak wysoko, że nawet dziś, po SIEDMIU latach od jego premiery niewiele istnieje gier będących w stanie ją przeskoczyć. Zresztą, co ja się będę produkować, załóż własne studio i zacznij robić lepsze gry, pokaż jak wyprowadzasz FPS-y z " totalnego upadku", do jakiego doprowadził je ten zły germański Crytec. Powodzenia, daj znać jak idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2014 o 11:43, Kafar napisał:

Crytek nie ma nic wspólnego z 2, 3 itp. Ta marka należy do Ubisoftu. Ubisoft po prostu
wykorzystuje do tego silnik CryEngine.


Jedyne gry Ubisoftu na CryEngine to pierwszy Far Cry plus jego odpowiedniki na konsole. Far Cry 2 i 3 używają własnego silnika Dunia Engine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2014 o 11:42, Kafar napisał:

Crysis i Ryse to przykład totalnego już upadku. Jak zamierzają dalej robić "takie dobre
gry" to ja dziękuje.

Ee tam mi się Crysis 2 podobał :D Ale 3 to już porażka z 4 h kampanią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2014 o 16:20, Morrdin napisał:

Ee tam mi się Crysis 2 podobał :D Ale 3 to już porażka z 4 h kampanią


Mi się w Crysis 2 najbardziej podobała muzyka ;P 3 Jeszcze ogrywam ale już druga misja i mnie nudzi. ale fajnie że powiedziałeś ile trwa to może się zmusze i skończe skoro tak mało czasu mam zmarnować ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie dośc zabawne jest to że wymieniłeś Crysis i Ryse oraz oczywiście "itp." skrót klucz ;) bo tak mnie naszła mysl że tak na prawdę Crytek wiele więcej gier nie zrobił. Po za FC nie wiedziałbym co się może kryć za określeniem itp. tak na szybko by wymienić ;D

Ja też bym tak napisał jak wiekszość Crysis, Ryse itp. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ee tam mi się Crysis 2 podobał :D Ale 3 to już porażka z 4 h kampanią

Oceniasz grę po jej długości? Lepiej stworzyć monotomny ciągnący się 20 godzin Farcry 3 powtarzający schematy fabularne byle przedłużyć content.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2014 o 19:54, spidi1812 napisał:

Oceniasz grę po jej długości? Lepiej stworzyć monotomny ciągnący się 20 godzin Farcry
3 powtarzający schematy fabularne byle przedłużyć content.

No sorki dla mnie gra z kampanią na 4 h to porażka i tyle bo w tym przypadku nie byłem zainteresowany multiplayerem . Ponadto jak już wymieniłeś Far Cry 3 miał kampanię na ok 15 h i był pod absolutnie każdym innym względem lepszy od Crysisa 3 . I tak długośc jest dla mnie jednym z wyznaczników oceny , bo nie mam zamiaru płacić ponad stówy za 4 h gameplay'u :) . Mając do wyboru 15 h dobrej zabawy i 4h na średnim poziomie co byś wybrał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować