Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony: PS4 kupują nie tylko posiadacze PS3

11 postów w tym temacie

> Ja tam poczekam z zakupem PS4 pare lat, aż mi się trochę gier uzbiera na PS+.
Nie wiem czy warto w PS+ czekać na takie bomby jak były na PS3 wcześniej, a nawet jeżeli to nie prędko.

Jednak wracając do tematu, już chyba gdzieś pisali, że ok 30-40% użytkowników PS4 nie miało nigdy z marką PS nic wspólnego, czym między innymi usprawiedliwiali remaster The Last of Us (co z punktu widzenia tych graczy było fajne, ale już z mojego, posiadacza PS3 nie do końca, w szczególności, że gdzieś ma grafikę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sukces jest prosty i nie ma co nad tym się zastanawiać. Przerażają mnie teksty tego typu. Niech w końcu zrobią lepszy OS a sukces ja im powiem, brak xboxa w innych krajach (i to dość dużej liczby krajów) oraz exclusivy Sony. Jednak usługa sieciowa i OS to nadal 100 lat za murzynami. Gdyby tylko to poprawili to było by idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem od PlayStation 2, potem był Xbox360, a teraz PlayStation 4. Przywiązania do marki nie mam, może to i lepiej? ;)

A odnośnie Uncharted, mam nadzieję, że wydadzą odświeżoną trylogię przed premierą czwórki, bo chciałbym to ograć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie kupiłem PS4 niedawno jako moją pierwszą konsolą, jednak głównie z powodu wygody i nowego telewizora ...
Alternatywa w postaci xboxa jest jak dla mnie zbyt słaba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nad sukcesem PS4 nie trzeba się długo zastanawiać. Xbox One został przez wielu spisany na straty jeszcze przed startem nowej generacji, te wszystkie zmiany o 180 stopni też zdezorientowały wiele osób, a Wii U kiepsko sobie radzi - Sony po prostu dobrze rozegrało karty. Mam nadzieję, że Wii U jednak się rozkręci, bo na razie PS4 jest jedyną konsolą obecnej generacji jaka mnie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie mialem konsoli nie liczac moze Atari, ale na ps4 na pewno sie skusze chocby dla Bloodbourne. Ale i tak nie predzej niz w 2015. Narazie trzeba kompa na wiedzmina 3 skladac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nigdy nie mialem konsoli nie liczac moze Atari, ale na ps4 na pewno sie skusze chocby
> dla Bloodbourne. Ale i tak nie predzej niz w 2015. Narazie trzeba kompa na wiedzmina
> 3 skladac ;)
nie mogę się doczekać gameplayu z ps4 wtedy będę wiedział czy warto był je kupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować