Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

FIFA 15

363 postów w tym temacie

Łał, po raz pierwszy od czasu Fify 2005 stroje piłkarzy brudzą się po wślizgach! Ile ja lat na to czekałem. Do tego masa smaczków takich jak niszczejąca murawa i jej odpadające kawałki przy oddawaniu strzału, dwie piłki na boisku (!), unosząca się bramka po silnym strzale i przerywnki filmowe nadające klimat prawdziwego spotkania transmitowanego w telewizji.
Do tego gra się jakoś przyjemniej, sporo nowych animacji. Dla mnie jest świetnie. Wystarczająco dużo nowości żeby zdecydować się na kupno.

P.S. Również i u mnie pojawią się przycięcia, także to chyba silnik momentami nie wyrabia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2014 o 22:29, Accid napisał:

ciach

Jak dla mnie Fifa 15 na pc''ie miażdży bardzo. Podoba mi się wszystko poza niepotrzebnymi
filmikami przy rożnych, wolnych czy autach, no i brakuje tricków ale wiadomo to demo.
Gra jest świetna, fajnie, że nie tylko ja mam problem z zacinaniem bo się bałem. Zastanawiam
się nad preorderem!

Co do tych filmików, to wszystko jest opcjonalne, nie chcesz nie oglądasz, wciskając któryś z przycisków odpowiedzialnych za strzał, podanie czy coś. a jak ktoś takie rzeczy lubi to nic nie robi i ogląda ;) moim zdaniem klimatyczne, jednak faktycznie w drugim bądz 3 meczu, zacząłem je ucinać, klikając co popdanie na padzie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2014 o 21:23, Accid napisał:

Tym co narzekają polecam pad od xboxa i nie ma problemów. Klawiatura i fifa to totalny
przeżytek podobnie robi się z innymi padami niż od xboxa/ps
Odpalam !! :D


Nie mam pada i nie zamierzam kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>.............

Mało to wygodne by w fifę grać na klawiaturze i nie korzystać z możliwości płynnej zmiany kierunku biegu zawodnika no ale co kto woli. Sam do pada przekonałem się i nauczyłem się nim grać max 2 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2014 o 23:04, Ecko09 napisał:

Nie mam pada i nie zamierzam kupować.

Jeśli pad został stworzony do grania, a ty wolisz grać na kalwiaturze to Twój wybór, ale pisanie w kółko jaki to ta gra chłam, bo nie mogę grać już na klawie, ma trochę śmieszny wydźwięk. Dzisiejsze gry w przeciwieństwie do starych, np. weźmy wycigówki takiego NFS to dawnej można było skęcić w lewo w prawo, a klocek (auto) przeskakiwał w odpowiednią stronę. Teraz nie wyobrażam sobie grać w ścigałki na klawie.. albo kierownica, której nie mam, albo pozostaje pad. Padem można grać w symultory lotu, w Fife, wyścigówki, nadaje się do niemal wszystkich gier, w strzelaniki nie lubię grać padem :P Oczywiście można być upartym i twierdzić, że nie ma sensu kupować, tylko po co. Wcześniej miałem lichego pada za 40 zł i gałka mi się urwała po paru miesiacach, podem kupiłem jeszcze jeden taki i mi się ta sama gałka urwała już pierwszego dnia użytkowania.. wkurzyłem się kupiłem pada od xboxa jakieś 4-5 lat temu i służy mi do dziś. Teraz jakbym kupował to bezprzewodowy, bo kabel upierdliwy jest ;) a mi się złamał w środku i musiałem go uciąć w połowie i teraz mam przedłużkę USB :P poza tym na jednej gałce guma ją osłaniająca zniszczyła się, ale gałka po tylu latach się nie urwał, więc polecam porzadny sprzęt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Paoro- dodam, że mając bezprzewodowy pad do xboxa mogę grać we wszystko, tylko te strzelanki trudno. GTA V jeszcze ok, ale bf3 to już nie ma opcji :D Do fify klawa to ta jak jeść rosół widelcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2014 o 23:39, Paoro napisał:



Tylko, że ja nie piszę jaki to chłam, poczekam se na pełną wersję najwyżej, tam będzie git zmienianie konfiguracji i się będzie zagrywało jak zwykle co roku w następną część aż do premiery kolejnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2014 o 00:08, Accid napisał:

Tak jak Paoro- dodam, że mając bezprzewodowy pad do xboxa mogę grać we wszystko


Nie wszystko, w strategię nie pograsz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak idzie się do kumpla na spotkanie to marnujesz czas na ustawienia i kombinowanie klawiatury? Nie mówiąc o tym, że mógłby mieć xboxa ? Niee, to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2014 o 00:42, Accid napisał:

I jak idzie się do kumpla na spotkanie to marnujesz czas na ustawienia i kombinowanie
klawiatury? Nie mówiąc o tym, że mógłby mieć xboxa ? Niee, to nie dla mnie.


Nie chodzę do kumpli grać w gry ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2014 o 00:50, Zauri napisał:

co za paranoja, że nawet dema nie mogę ściągnąć jak golda na x360 nie mam..


Spróbuj może wykupić triala na 7dni za niecałe 2 złote, może pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2014 o 00:45, Ecko09 napisał:

Nie chodzę do kumpli grać w gry ;p

Żałuj, meczy 2 vs 2 w FIFE przy piwku bezcenne :)

Accid@
To jaką wersję najlepiej kupić, bo słyszałem, że te preordery miały w zeszłym roku ten sam kod co zwykła FIFA... czy na te 15 paczek był jeszcze jeden? Poza tym jeśli FIFA ma być tańsza o 30 złoty to te paczki mam gdzieś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zagrałem kilka meczy i mogę powiedzieć, że najbardziej podobały mi się powtórki :D To zwolnione tempo w odpowiednim momencie wygląda bardzo dobrze (nie wiem jak było w 14, bo nie grałem). Wygląd trawy również widocznie się poprawił.
A co do samej rozgrywki- zepsuli całkowicie moją taktykę czyli 100% odbiorów wślizgami, bo teraz piłkarze są zbyt zwrotni, żebym mógł wycelować bez żółtej/czerwonej kartki.
Czy grę kupię to jeszcze otwarta sprawa, w dniu premiery na 95% nie, ale może kiedy trochę stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2014 o 10:11, Paoro napisał:

To jaką wersję najlepiej kupić, bo słyszałem, że te preordery miały w zeszłym roku ten
sam kod co zwykła FIFA... czy na te 15 paczek był jeszcze jeden? Poza tym jeśli FIFA
ma być tańsza o 30 złoty to te paczki mam gdzieś..

Na allegro znalazłem ofertę za 130zł cyfrówkę bez paczek, a wersja pudełkowa (z nimi) jest 15zł droższa, przesyłka gratis. Wydaje mi się, że mimo iż cyfrówka tańsza to wartość tych paczek oscyluje koło 50zł a jest drożej zaledwie o kilkanaście.. Także warto bardzo pudełkową. Pytanie brzmi: Czy w wersji po premierze pudełka też będą miały te paczki czy już z nich zrezygnują? Wątpię, żeby wypuszczali bez tego bonusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest tak płynna, że gdybym nie przerywał filmików czy krótkich przerywników to cały mecz utrzymał by jeden ciąg. W dodatku filmowe powtórki świetnie wkomponowane w to co dzieje się na boisku etc. Brakowało mi tego. To fifa idealna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2014 o 13:35, Accid napisał:

Gra jest tak płynna, że gdybym nie przerywał filmików czy krótkich przerywników to cały
mecz utrzymał by jeden ciąg. W dodatku filmowe powtórki świetnie wkomponowane w to co
dzieje się na boisku etc. Brakowało mi tego. To fifa idealna?


https://www.youtube.com/watch?v=T2X4zBaJEYk

To jest FIFA idealna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poważnie mówiąc, ta nowa FIFA wygląda fenomenalnie. Niekiedy mam wrażenie, że oglądam prawdziwy mecz. Aż boję się, co będzie np. w FIFIE 20...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy w poprzednich fifach dało się tak "tańczyć" bramkarzem podczas obrony karnego jak w 15?? Bo nigdy nie wciskałem ''Y'' podczas karnych a tu w demie 15 się okazało, że Ter Stegenem mogłem robić "Dudek dance"

EDIT: 'Y' na padzie xboxa nie na klawiaturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować