Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

FIFA 15

363 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2014 o 22:44, haderQ napisał:

Pytanie, czy grał ktoś od ostatniego patcha na PC? Ja po tygodniu wróciłem do Fify i
co, zaczęło klatkować. Ciekawe, czy coś skaszanili przy patchu czy po prostu mój PC ma
dzisiaj jakiegoś focha...


Ja cały czas gram. Nic mi nie klatkuje nie przycina, chodzi cały czas tak samo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj od rana wszystko już jest ok właśnie. Przywróciłem ustawienia domyślne, nic się nie zmieniło ale chodzi jak przed patchem, co oznacza że mój PC wczoraj miał jakiegoś focha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2014 o 12:11, Barnette napisał:

Jak dla mnie fake ale nie dla samej akcji, tylko opisu. W tej zabugowanej do cna grze nie da się właściwie wbić tylko 1 bramki do 90 minuty, bo bramkarze czasami popełniają takie błędy, jak.. Szkoda słów. Gram już 80 godzinę i wiem co mówię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>W tej zabugowanej do cna grze

Dnia 26.10.2014 o 12:23, Accid napisał:

nie da się właściwie wbić tylko 1 bramki do 90 minuty, bo bramkarze czasami popełniają
takie błędy, jak.. Szkoda słów. Gram już 80 godzinę i wiem co mówię:P


Ale mowa o jakim trybie? O karierze czy tylko o UT? Jak o karierze to mylisz się kolego. Gram na Legendarnym z odpowiednimi slidersami i wyniki 1:0 zdarzają się często. Trzeba tylko odpowiednio zapoznać się z obroną. Gram już 180 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2014 o 12:23, Accid napisał:

Jak dla mnie fake ale nie dla samej akcji, tylko opisu. W tej zabugowanej do cna grze
nie da się właściwie wbić tylko 1 bramki do 90 minuty, bo bramkarze czasami popełniają
takie błędy, jak.. Szkoda słów. Gram już 80 godzinę i wiem co mówię:P

Oczywiście, że się da. Niezależnie od trybu. Ale i tak nie zmienia to faktu, że to fake. Słaba reakcja emocjonalna. Wyrzucenie sprzetu to nie wszystko powinien dołożyć trochę nerwów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą na całym ekranie. Za każdym razem gdy włączam(próbowałem z róznymi rozdzielczościami) to FIFA się nie uruchamia się w pełnym oknie. Alt+enter nie pomaga, ktoś mial podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam problem z komentatorami. Duetu S&S znieść nie mogę, więc z wielką radością przywitałem opcję wyboru języka komentarzy. Problem w tym, że w FUT język automatycznie wraca do żałosnego polskiego... Jest na to jakieś rozwiązanie?

Poza tym ciągle niemiłosiernie bolą crashe. Na przykład taki przed finałowym meczem pucharu, który resetuje cały postęp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest na to rada. Musisz wyrzucić pol_pl.bh i pol_pl.big z głównego folderu gry. Minusem tego jest to że przy każdej aktualizacji będą Ci się te pliki ściągać od nowa i trzeba powtarzać zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z grą - kamera cały czas "skacze", nie ma żadnej płynności w pracy kamery. Okazuje się, że dokładnie podąża za piłką, szybko przeskakuje przy podaniach. Po 5 minutach gry robi mi się niedobrze.
Wie ktoś może czy da się coś z tym zrobić? Chodzi mi o to, żeby kamera płynnie podążala za piłką, a nie tak "skakała".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem kiedy zmieniam głośność (FTW?!) Dlatego przed grą zawsze ustawiam już taką żeby nie zmieniać. A nie masz przypadkiem zaznaczonej takiej opcji?? Kiedy włącza się to pierwsze okienko gdzie masz ''graj, opcje i wyjście'' i weźmiesz opcje tam są takie 2 małe okienka. Jedno z nich to gra w oknie, a drugie pełny ekran. Może tam masz zmienione?? A jak tam masz dobrze to nie wiem ;/ Ale cóż się dziwić jak panowie z EA każą robić tą gre chyba w notatniku ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już od paru lat można grać 2v2. Od Fify 14 jest już tryb Co-op Seasons, który działa na podobnej zasadzie jak ten singlowy tryb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2014 o 15:16, Diverso napisał:

Już od paru lat można grać 2v2. Od Fify 14 jest już tryb Co-op Seasons, który działa
na podobnej zasadzie jak ten singlowy tryb.

Od paru lat? Dałbym rękę obciąć (komuś, nie swoją ;)) że w 12 nie było.
PS. a jest opcja grania z randomami czy trzeba mieć kumpla do gry? I jeszcze odwrócę pytanie, tak dla pewności (i jednocześnie wyczerpując temat): czy można grać z kumplem w tryby typu seassions czy tylko z randomami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 13 już można było. Czy była taka możliwość wcześniej? Też nie wiem. Co prawda nie istniał tryb Seasons, ale była taka opcja :-) A grać możesz wyłącznie z graczami którzy znajdują się wśród Twoich znajomych. Oczywiście możesz mieć rozpoczętych 5 różnych rozgrywek z 5 różnymi znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2014 o 07:54, Luk04229 napisał:

Ja mam podobny problem kiedy zmieniam głośność (FTW?!) Dlatego przed grą zawsze ustawiam
już taką żeby nie zmieniać. A nie masz przypadkiem zaznaczonej takiej opcji?? Kiedy włącza
się to pierwsze okienko gdzie masz ''graj, opcje i wyjście'' i weźmiesz opcje tam są
takie 2 małe okienka. Jedno z nich to gra w oknie, a drugie pełny ekran. Może tam masz
zmienione?? A jak tam masz dobrze to nie wiem ;/ Ale cóż się dziwić jak panowie z EA
każą robić tą gre chyba w notatniku ;p


Zmieniłem rozdzielczość i jest ok, tylko że obraz mam tylko na monitorze a na TV brak(nie wiem dlaczego, na każdej innej jest wyświetlany na TV, ale w nie pełnym ekranie niestety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować