Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

FIFA 15

363 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2014 o 17:46, Accid napisał:

Myślę, że czas się zmierzyć w końcu :D Da się składami z fut bo nie chce odpalać gry
żeby sprawdzać, może ktoś wie?

Tak można składami z FUTa tylko musimy być znajomymi prez Orgin. Ja mam nick Paoro.

Dnia 20.12.2014 o 17:46, Accid napisał:

Mam to szczęście do paczek którego nie miałem w 14. Gotze, Boateng, Cuadrado, Bale i
sporo innych wartych więcej niż garstkę bździn piłkarzy. Ale fakt, Bale''m byłem wręcz
zamurowany :D Nie mogłem grać za dużo, jestem chyba w 3 lidze.

Oj chciałbym chociaż jednego takie trafić, sprzedać i zrobić sobie mega skład :) Ogólnie sam nie wiem co bym zrobił jakby trafił takiego Bale.. tzn jakbym trafił kogoś tak dobrego do mojeo składu np. z Bundesligi czy BPL to pewnie bym grał nim, jakby w "praktyce" niebyłby aż tak przydatny to bym go sprzedał, ale na pewno zagrałbym kilkanaście meczy nim. Gram w sezony Realem i Bale mega szybki jest, ale jednak to nie CR7, którym samym potrafię wygrać spotkania, niemniej Bale to przydatna alternatywa. Nie wiem ile daje w FUTcie, ale pewnie robi jeszcze większą różnice niż w sezonach, gdzie jak wybieram Real to gram albo z Barcą, albo z Bayernem. Czy cena spadnie? Niektórych graczy cena chyba nigdy nie spadnie, wśród nich jest chyba także Bale, także graj nim i ciesz się z gry :) Ja mam na uwadze, że tak naprawdę to jeszcze pół roku FUTa zostało, a potem będzie totalna lipa. Z drugiej strony za kasę z Bale mógłyś kupić mega wypasionych zawodnikow, kwestia czy on sam w pojedynkę robi większą różnicę niż pozostali razem wzięci ;) Jednak jak tak patrze to masz już i tak naszpikowany gwiazdami ten zespół, także kupić kogoś do teo składu i tak będzie ci ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym Neymara. W Brazylii wygrywa mi sam mecze a jest tańszy od Bale''a z tego, co pamiętam, o kilkaset tysi. Dobre zaplecze by mi zostało z tego:D Miałem po prostu farta, w 14 tyle ile ja wywalałem na paczki i nic.. Odbiłem sobie. Zostawię go i potestuje. jeśli sam nie będzie nic robił, tylko po prostu to co Vela to go sprzedam no bo gdzie jest sens? Dla samych wolnych to mam Kroosa który wsadza z 30 mniej :D
edit:Accidofil:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2014 o 19:38, Accid napisał:

Moje pozostałe składy. Ci drożsi wypadali mi w paczkach, poza Silvą i Ałbamejangiem :D


No nie pogadasz, ja 14 sezonów, I liga i dwa nędzne przy twoich składy.. gram jeszcze w czołgi w WoT i to samo, nie stać mnie na kupno tu piłkarzy tam czołgów za te ich wirtualne waluty... w końcu kupuje grę i chcesz grać, być konkurencyjny, a muszę ciułać, a taka FIFA 15 też swoje kosztowała, to co mam jeszcze dokupować dodatkowo coinsy? No nic pozostaje nawalać tymi słabszymi składami. Pytanie jeszcze jak otwierasz te paczki? bo ja jak uzbierałem te 7,5 to otwierałem od razu, może trzeba było uzbierać na 4-5 i dopiero otwaorzyć za jednym zamachem kilka? czy to nie ma znaczenia?

PS mega spoko się grało, jedne z moich lepszych meczy w FIFe 15, trzeba kiedy powtórzyć, jest jeszcze ktoś chętny na pogranie online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2014 o 19:38, Accid napisał:

Moje pozostałe składy. Ci drożsi wypadali mi w paczkach, poza Silvą i Ałbamejangiem :D

Na próbę kupię tego szybkiego obrońce do BPL co ty go masz, jest tani, a 83 tempa się może przydać.

Ogólnie zagrałem sobie mecz w I lidze i stosunkowo łatwo poszło, przegrywałem, bo bramce z niczego, a potem ja strzeliłem 3 bramki przy posiadaniu piłki 63%. Mam nadzieje, że to nie preferencyjny matchmaking, a tak łatwo będzie dłużej. Z drugiej strony ktoś pisał, że I liga bardzo łatwa... ja póki co nie narzekam, ale jak poziom jest taki ciągle to faktycznie może się znudzić ;P póki co trudniej było w 3 i 2 lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzutem na taśmę wczoraj wpadłem do 3 ligi, wynik 3:2 przy niezłej grze przeciwnika. Wcześniej grałem mecz- 5:0. Można pomyśleć- byłem śledziem, jak można przegrać takim składem z kolesiem 70 chemistry i średni składzior? A no tak, że nigdy w życiu tak bardzo nie przypasowała mi gra kolesia. nie miałem siły na niego, mu wpadało wszystko i tak oddałem może 2 strzały na bramkę, po prostu zawsze dobrze trafiał z tym, gdzie zagram, gdzie pobiegnę itd. Po prostu graty dla niego i postanowiłem dograć do końca, żeby miał ten wynik gdzieś :D

Powiem Ci, że ja składy najczęściej wybieram sobie z najlepszych zawodników na danych pozycjach na futhead.com
Mega baza tam jest tego.
Co do paczek- w pace za 7.5 jednej z pierwszych trafiłem tego drogiego Boatenga, Jerome chyba, i zarobiłem z 50k. I tak pomnożyłem to trochę, kupiłem kogoś za to do składu, i w następnej paczce czekałem dopiero na te co teraz były za 30k- trafiłem Bale . Nie wiem, ale gdybym nie trafił Boatenga byłbym pewnie w dupie.

Co do meczyku był zajebisty, nie graliśmy nigdy razem a mamy z tego co widziałem podobny poziom, nawet bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Licytuje Bale''a na 1mln bo widzę, że kilka osób jest gotowych tyle dać a to sporo, za połowę mniej kupię Neymara który jest wg. mnie o niebo lepszy, a co zrobię z pozostałymi 600tysiami? NIE Dziel skóry na żywym niedźwiedziu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem Bale''a za ponad milion, za to kupiłem Iniestę, Neymara, Ramosa i Benzemę plus kilka paczek za 30k z których mam gówno. Jak dla mnie mogę grać :D

20141222003244

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2014 o 00:33, Accid napisał:

Sprzedałem Bale''a za ponad milion, za to kupiłem Iniestę, Neymara, Ramosa i Benzemę
plus kilka paczek za 30k z których mam gówno. Jak dla mnie mogę grać :D

Wow to graty, sprzedać za milion jedną kartę?! szok, ja to bym za tyle ze 4 składy zrobił jak nie więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2014 o 11:35, Paoro napisał:

> Sprzedałem Bale''a za ponad milion, za to kupiłem Iniestę, Neymara, Ramosa i Benzemę

> plus kilka paczek za 30k z których mam gówno. Jak dla mnie mogę grać :D
Wow to graty, sprzedać za milion jedną kartę?! szok, ja to bym za tyle ze 4 składy zrobił
jak nie więcej :D

Składów można zrobić z 10 i to bardzo dobrych :D Ograniczyłem się wlaśnie do tych mega piłkarzy, ale w 3 lidze mi bardzo nie idzie- 4 mecze i 4 porażki, i to nie o włos- widać lekkie wypalenie z mojej strony, czasami tak mam po prostu, miejmy nadzieję, że to jest to. Brak mi pomysłu na grę i wykończenie jest... Benzyna nie strzelił stojąc na wprost do pustej bramki (przypomina Ci to może Bale''a?:D) i mnie to tak załamało, że odechciało mi się grać (moja wina trigger puściłem i strzelałem spektakularnym). Czekam na przebudzenie, pogram chyba BPL bo niezły skład choć nie wiem jak się kim gra, no i i włoski mi ewoluował w niezły składzik.

Szczerze to jak ślepej kurze ziarno ten bale się trafił, teraz zero szczęścia sami 80-niżej. zostało mi 100 tys. i zostawię to na jakieś mega pakiety paczek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2014 o 15:28, Diverso napisał:

Patrzę na wynik Torino z kimś tam, a Kamil Glik dwie bramy władował! Będzie SIF do mojego
patriotycznego składu :-D

No ale Glik już miał IF.. mam nawet takiego w jednym ze składów.. Diverso daj nicka to sobie meczyk zagramy. Tutaj z Accidem grywamy i jest przednia zabawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2014 o 19:25, Paoro napisał:

No ale Glik już miał IF.. mam nawet takiego w jednym ze składów.. Diverso daj nicka to
sobie meczyk zagramy. Tutaj z Accidem grywamy i jest przednia zabawa ;)


Szczególnie jak Remy i Sturridge demolują moją bramkę a ja zaliczam kolejno słupek słupek poprzeczkę i ogólnie gram jak pała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2014 o 13:30, Accid napisał:

ciach


No ja na razie w I lidze bilans mam taki 3-1-2 i 4 mecze jeszcze, ale boje się o utrzymanie, żeby zdobyć majstra to bym musiał wszystko wygrać :P niby 4 pkt. do utrzymanie, ale wiadomo jak to jest, czasem tego jednego pkt. braknie i lipa. Jak tak z tobą gram to mam wrażenie, że technicznie to jesteś dużo lepszy, a ja nadrabiam tylko szybkimi podaniami i tym, że oprócz grania na wolne pole często dośrodkowuje, co o dziwo w tej FIFie się sprawdza na równi z wypuszczaniem na wolne pole. Muszę troche poćwiczyć tricki :P No a Remy i Sturridge wymiatają, nie zamieniłbym ich nawet na Diego Coste i Augero, no dobra zamieniłbym, ale za chwile obchnął bym ich na rynku i z powrotem kupił taniutkich Remiego i Sturridge'a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale to nie stoi na przeszkodzie żeby dostał kolejnego. Taki De Gea czy Naldo już mają po dwa IF :)

A mój nick to DiversoPL i gram na PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2014 o 19:42, Diverso napisał:

Tak, ale to nie stoi na przeszkodzie żeby dostał kolejnego. Taki De Gea czy Naldo już
mają po dwa IF :)

A mój nick to DiversoPL i gram na PS4.

A idzie zagrać meczyk PC z PS4? czy się nie da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, dopiero zaczynam granie online w fife i mam kilka pytań. Na co konkretnie ma wpływ zgranie w drużynie? Czy jak nie ma zgrania to np podania są mniej celne, czy też zaniżone są współczynniki graczy? Czy lepiej do składu wpakować takiego Robbena (którego udało mi się wylosować w paczce :) mimo, że zgrania nie ma wcale, czy też postawić na kogoś z tej samej ligi? Czy między sobą grają tylko osoby z tej samej ligi (np szóstej)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2014 o 13:28, berbelek napisał:

Witam, dopiero zaczynam granie online w fife i mam kilka pytań. Na co konkretnie ma wpływ
zgranie w drużynie? Czy jak nie ma zgrania to np podania są mniej celne, czy też zaniżone
są współczynniki graczy? Czy lepiej do składu wpakować takiego Robbena (którego udało
mi się wylosować w paczce :) mimo, że zgrania nie ma wcale, czy też postawić na kogoś
z tej samej ligi? Czy między sobą grają tylko osoby z tej samej ligi (np szóstej)?


Zgrania dokładnie nie wytłumaczę, generalnie warto mieć wysokie, niby tam będą te podania celniejsze, lepiej będą wychodzić do zagrań itp., jednak nie jest tak, że żeby było wysokie zgranie to musi być skład złożony z jednej ligi/narodowości, można kombinować z mieszaniem lig i narodowości, parę czerwonych kresek na formacji nie obniży tak bardzo zgrania, tak samo pozycje, zawodnik, który ma pozycję RW może grać też i na RM z jakimś małym spadkiem zgrania. Jak wylosowałeś Robbena to coś tam możesz pokombinować, chociaż osobiście nie mam pomysłu jak go upchnąć w innej lidze, mało Holendrów mi wpada do głowy. Ja bym pewnie sprzedał i dokupił paru dobrych zawodników :P
Między sobą grają osoby tylko z tej samej ligi, trochę słabo by było jak na początku gry w 10 lidze by się dostawało 10:0 od gracza z 1 ligi posiadającego skład za parę milionów :P Nie wiem jak jest z doborem przeciwników w pucharach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2014 o 13:28, berbelek napisał:

Witam, dopiero zaczynam granie online w fife i mam kilka pytań. Na co konkretnie ma wpływ
zgranie w drużynie? Czy jak nie ma zgrania to np podania są mniej celne, czy też zaniżone
są współczynniki graczy? Czy lepiej do składu wpakować takiego Robbena (którego udało
mi się wylosować w paczce :) mimo, że zgrania nie ma wcale, czy też postawić na kogoś
z tej samej ligi? Czy między sobą grają tylko osoby z tej samej ligi (np szóstej)?


Cóż tu masz ładnie wytłumaczone, ale nie wiem jak u ciebie z angielskim:

http://www.videogamer.com/features/game_guide/fifa_15_ultimate_team_chemistry_guide.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować