Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

FIFA 15

363 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2015 o 14:49, Paoro napisał:

No niestety jest lipa ja już fifki nie odpalam, może kiedy indziej.


Ja dziś jeszcze raz odpaliłem. Chyba zacznę nagrywać. To się mój przeciwnik musiał zdziwić jak mu Neuer szmaty między nogami z ostrego kąta puszczał. Ja za to przegrałem z gościem co samymi brązowymi latał. Śmigali cały mecz jakby mieli motorki w tyłku. Zero zmęczenia. Po co zbierać kasę na Messiego czy Ronaldo? EA potrafi kosić kasę. Szacun. Wypuścili badziew, na którym zbijają kokosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś pykałem z kumplem przed tv i zdecydowanie wolę zostać przy tej formie grania w tą grę- przez multi za dużo frustracji, tutaj, nawet jak się nie udaje, kupa zabawy. Szkoda psuć sobie nerwów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2015 o 16:40, Accid napisał:

Dziś pykałem z kumplem przed tv i zdecydowanie wolę zostać przy tej formie grania w tą
grę- przez multi za dużo frustracji, tutaj, nawet jak się nie udaje, kupa zabawy. Szkoda
psuć sobie nerwów:P

Udało mi się sprzedać brązowego gostka za 40k wszystko poszło na paczki i nic nie trafiłem.. najlpeszy Kiessling, którego zresztą już wcześniej miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2015 o 17:56, Paoro napisał:

Udało mi się sprzedać brązowego gostka za 40k wszystko poszło na paczki i nic nie trafiłem..
najlpeszy Kiessling, którego zresztą już wcześniej miałem.

Serio??? Kto to był??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2015 o 20:17, Luk04229 napisał:

Serio??? Kto to był??


Bolly, nie pamiętam imienia, taki gostek z 2 Bundesligi, z Fortuny D., mega szybki kupiony za 15. Mam jeszcze całkiem droiego Sacko, i jakiegoś mega szybkiego pomocnika z USA, też koło 30koła, a kupiłem go za marne 200 kredek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie skąd tyle negatywnych emocji związanych z grą w Fifę. Dziś grałem z jakimś typem z UK mecz turniejowy, strzeliłem mu bramkę w dogrywce, a za chwilę usłyszałem znajomy odgłos mikrofonu wkładanego do gniazda w padzie. Oczywiście poszły bluzgi :P

Nie powiem, mnie też czasem puszczają nerwy, ale np. grając w takiego Drivecluba, Destiny czy chociażby The Last of Us po multi, wyniki mi zwisają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko, kupiłem od znajomego FIFĘ na PC ( wraz z kontem origin oczywiście ), jednak kumpel dość sporo nagrał się już w FUT, monet trochę zrobił, gierek treningowych ( tych ćwiczeń ) również parę zaliczył, w związku z czym pojawia się tutaj moje pytanie - czy istnieje jakaś opcja zresetowania tego? Najbardziej chyba zależy mi na tym FUT''cie, ale całą resztę też bym chętnie ''wyzerował''.

PS. Jakiś sposób na prawdziwe korki u zawodników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po kilkunastu kolejnych grach i eksperymentowaniu ze składami doszedłem do wniosku, że tak naprawdę nawet skład nie ma znaczenia. Jeżeli ma być seria porażek to będzie. Tak samo ze zwycięstwami. Awans do wyższej ligi jeżeli nie pasuje systemowi jest nierealny. Innym razem można po 7:0 wygrywać i awansować. Poniekąd to rozumiem, liczba osób w poszczególnych ligach musi się zgadzać. A że to nieuczciwe, cóż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z włączeniem FIFY 15. Otóż po uruchomieniu się launchera klikam przycisk graj, pojawia się logo FIFA, przez chwilę coś komputer myśli, logo fify znika, gra się nie odpala ale w procesach jest. Próbowałem już funkcji napraw grę, przeinstalowywałem ją, nadal nic. Wspomnę tylko, że to nie może być problem specyfikacji sprzętowej bo na tym komputerze już przegrałem wcześniej ponad 100 godzin w tą część :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 10:05, KamyK_84 napisał:

Mam problem z włączeniem FIFY 15. Otóż po uruchomieniu się launchera klikam przycisk
graj, pojawia się logo FIFA, przez chwilę coś komputer myśli, logo fify znika, gra się
nie odpala ale w procesach jest. Próbowałem już funkcji napraw grę, przeinstalowywałem
ją, nadal nic. Wspomnę tylko, że to nie może być problem specyfikacji sprzętowej bo na
tym komputerze już przegrałem wcześniej ponad 100 godzin w tą część :P

Przy uruchomieniu zrób otwórz jako administrator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie zbiórkę, kupiłem dwie paczki za 35kafli.. W jednej Modric, w drugiej Diego Costa, pomijam Ronaldinho, Walcotta i resztę.
edit: W następnej był James Rodriguez i Nasri :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2015 o 18:34, Accid napisał:

Zrobiłem sobie zbiórkę, kupiłem dwie paczki za 35kafli.. W jednej Modric, w drugiej Diego
Costa, pomijam Ronaldinho, Walcotta i resztę.
edit: W następnej był James Rodriguez i Nasri :D

Ja sprzedałem trzech moich najlepszy brązowych graczy i zarobiłem 110 tys kawałów, wszystko poszło na paczki i nic nie trafiłem.. najlepszy dante.. ogólnie cienki. Brak słów. Nie gram w to, obecnie tylko Lechem kariere sobie gram. FUT niegrywalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to już mi szczęka opadła co się w tej grze dzieje. Wygrywałem spokojnie 2:0, gdzie przeciwnik grał prostą, przewidywalną piłkę. Nagle jednak jego rozpaczliwe dwa strzały zza pola karnego wpadają w okienko. Trzecia sytuacja to już mistrzostwo świata. Piłka przeszła przez tułów mojego bramkarza :)Nie obok, nie między nogami, tylko centralnie przez tułów. Ta gra jest całkowicie niegrywalna . Największy badziew jaki zakupiłem od kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kiedyś usunąłem skład tak się wku.... na tą grę. I teraz gram meczyk na jakiś czas i tak się pnę od początku. Zadziwia mnie jak gracze ''tworzą'' rynek. CR7 czy messi to kosztują krocie a już taki david silva 87ovr to każdy może go mieć. To samo z fabregasem itp.

berbelek przyzwyczaiłem się, że FIFA pomaga słabiakom i takich dziwnych sytuacji miałem na pęczki. To jest strasznie niesprawiedliwe, ale za to jak uczy, że jest tylko jedna sprawiedliwa rzecz na tym świecie - koniec. Nie żałuje pieniędzy wydanych na tą grę, ale boli mnie strasznie jaka ona jest. W 2005 już więcej zależało od twoich umiejętności niż w najnowszej wersji. W FiFie zakochałem się przed laty, ale teraz coraz więcej we mnie nienawiści do tej gry w pełni negatywnym tego słowa znaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczęścia w meczach nie mam, ale JUMBO mnie zjarało, sprzedałem cały szeroki skład wszystkich lig prawie plus Diego Coste i wiecie co wyjąłem w 1 paczce?
Nie mam pytań.

20150119120217

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować