Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

FIFA 15

363 postów w tym temacie

Handicap w tej grze to prawdziwa masakra.Gram składem:
SIF De Gea
Walker,IF Williams,Sergio Ramos,Jordi Alba
IF Rooney,IF Rafinha
van Persie/Mata/Di Maria
Cuadrado/Sanchez,Di Maria/Falcao,Neymar

I raz gra się przyjemnie,a niekiedy każdy zawodnik wydaje się ociężaly i zwrotny jak wózek z węglem,nawet Neymar czy Di Maria,a wtedy łoją mnie bezlitośnie jakimiś Adrianami Ramosami.

Polecam za to stworzyć sobie jakiś team non rareów,wtedy handicap jest po waszej stronie.
Ja skleciłem coś takiego:
Lindegaard
Rafael,Evans,Caulker,Shaw
Herrera,Delph-Henderson
N''Zogbia
Welbeck,Zarate

Pokonałem np.5-1 zespół z miedzy innymi TOTY Messim i TOTY Ramosem 5-1,a Messi mojego przeciwnika wyglądał 100 razy gorzej niż mój Zarate.Polecam taki skład,tyle tylko,że wtedy cały sens FUT zostaje utracony,bo nie opłaca się budować lepszych druzyn.

Ogólnie ten FUT to frustracja za frustracją,ale gram w to dalej,aktualnie mam chyba z 900 moze 1000 meczów rozegranych i zaczyna mi się w końcu nudzić,ale pewnie po jakiejsc przerwie znowu do niego wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety FUT to totalne gówno i jest to najbardziej eufemistyczne określenie, jakie mi przychodzi do głowy. Ja odpuściłem sobie po tym jak gra nie zaliczyła mi trzech zwycięstw, dopiero jak przegrałem to uznała grę za odbytą. Po prostu musiałem spaść z ligi. Ten tryb ma tyle wad, że by dnia nie starczyło, żeby je wszystkie wymienić. Fifa tylko do pogrania z kumplem na kanapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2015 o 13:20, berbelek napisał:

No niestety FUT to totalne gówno i jest to najbardziej eufemistyczne określenie, jakie
mi przychodzi do głowy. Ja odpuściłem sobie po tym jak gra nie zaliczyła mi trzech zwycięstw,
dopiero jak przegrałem to uznała grę za odbytą. Po prostu musiałem spaść z ligi. Ten
tryb ma tyle wad, że by dnia nie starczyło, żeby je wszystkie wymienić. Fifa tylko do
pogrania z kumplem na kanapie.

Spędziłem w Fut razem ze 300h i nie zgodzę się :P Super sprawa, ale po jakimś czasie ulega zniekształceniu. Oceniam ten czas na 3 miesiące od premiery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozpocząłem grę w grudniu, wcześniej nie grałem, więc nie wiem jak było. Zdziwiony byłem na początku, że mi tak dobrze idzie, a to był handicap działający na moją korzyść. Jak już miałem dużo lepsze drużyny to o zwycięstwa było trudniej. Zabawa byłaby przednia, gdyby wyniki zależały tylko od umiejętności gracza i współczynników piłkarzy. Tak niestety nie jest. Po co więc kupować lepszych graczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wygrywałem mecze mając tych za 1k-5k a teraz, mając Messiego, Neymara, Benzynę i Kozę nic nie ugrywam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio? Wygrałem turniej MLS w FUTcie, otworzyłem paczkę z której poleciał mi sanchez. Znając jego cenę dosyć mi się buzia ucieszyła, chciałem go sprzedać, a tu bach - karta nie na wymianę. Serio nie mogę z nią nic zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2015 o 02:18, Pernia napisał:

Serio? Wygrałem turniej MLS w FUTcie, otworzyłem paczkę z której poleciał mi sanchez.
Znając jego cenę dosyć mi się buzia ucieszyła, chciałem go sprzedać, a tu bach - karta
nie na wymianę. Serio nie mogę z nią nic zrobić?

Ta to tzn. karta tylko do gry "nie na sprzedaż".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2015 o 20:04, Paoro napisał:

> Jestem pod wrażeniem tego co zrobiła EA :D
A co zrobiła?

Mówię o nowej polityce transferowej. Zawodników można sprzedać tylko w określonej cenie, przez co nie można za bardzo handlować monetami na allegro ze względu na brak zalicytowania brązu za powiedzmy 1mln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest w tej grze więcej takich przekokszonych zawodników jak Remy? Typ jest niesamowity, ma overall 80, a to co robi na boisku to po prostu poezja. Szukam jakiegoś dobrego grajka z ligi angielskiej na lewe skrzydło, z tym, że widzę dość mały wybór. Schurrle nie był najgorszy, ale wyższa półka to już tylko Hazard, jest coś pomiędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2015 o 12:38, Pernia napisał:

Jest w tej grze więcej takich przekokszonych zawodników jak Remy? Typ jest niesamowity,
ma overall 80, a to co robi na boisku to po prostu poezja. Szukam jakiegoś dobrego grajka
z ligi angielskiej na lewe skrzydło, z tym, że widzę dość mały wybór. Schurrle nie był
najgorszy, ale wyższa półka to już tylko Hazard, jest coś pomiędzy?

http://www.futhead.com/15/players/
Szukaj tutaj wg. liczby "lajków", bo najwięcej mają Ci niepozorni wykokszeni ziomkowie.
Z tego co pamiętam w BPL poza Schurrle i Hazardem ciężko o dobrego lewo-skrzydłowego. Ale poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do tego co EA zrobiła z tymi transferami to z jednej strony wydaje mi się dobrze, lecz odnoszę wrażenie, że będziemy chyba dodatkowo płacić za następna Fife, ponieważ przechodzi FUt jako hazard od 18 lat;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2015 o 18:06, godgoska napisał:

A co do tego co EA zrobiła z tymi transferami to z jednej strony wydaje mi się dobrze,
lecz odnoszę wrażenie, że będziemy chyba dodatkowo płacić za następna Fife, ponieważ
przechodzi FUt jako hazard od 18 lat;/

Co masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za wygrane mecze nie zarobisz nawet na Messiego czy innego zawodnika z wyższej pułki. Coinsy na necie były tanie każdy kupował i się bawił tym. EA dostawało w plecy cholernie chcociaz spotykałem sie z tym jak dostawcy coinsow dawali 5% na rzecz EA. Teraz, żeby coś osiągnąć musisz kupić fifa points ktore sa cholernie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2015 o 10:01, Accid napisał:

> > Jestem pod wrażeniem tego co zrobiła EA :D
> A co zrobiła?
Mówię o nowej polityce transferowej. Zawodników można sprzedać tylko w określonej cenie,
przez co nie można za bardzo handlować monetami na allegro ze względu na brak zalicytowania
brązu za powiedzmy 1mln

No to lipa, bo ja najwięcej dostawałem za tanio kupione świetne brazy i sprzedane za kilkadziesiąt tysiecy. A teraz to już w ogóle tego nie będzie. Słabo. Druga sprawa, że potem całką kasę dałem na otwieranie złotych paczek i nic sensowanego nie trafiłem, także FIFA 15 a w szczególności FUT jest dla mnie niegrywalny. Następnej FIFy nie kupię. Trzeba było mi "dobrze" losować EA, a nie tak że jakiś Dante to najlepszy gracz jakiego trafiłem w paczkach, a otworzyłem kilkadziesiąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować