Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

FIFA 15

363 postów w tym temacie

Słuchajcie, mam sprawę ;) Otóż od dawna planowałem poprosić rodziców o FIFĘ na gwiazdkę. Kupiłem nawet pod to pada. Jednak, gdy przeczytałem recenzję w CDA bardzo się zniechęciłem. Chciałbym, żebyście powiedzieli mi czy warto kierować się tą recenzją, czy w rzeczywistości jest inaczej. Nie jestem hardkorowym graczem w FIFĘ, grałem trochę w dziesiątkę i chciałem przy okazji next-genowej odsłony bardziej się w to wciągnąć. Zależało mi głównie na piętnastce właśnie ze względu na grafikę godną mojego nowego komputera. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 18:26, Diverso napisał:

Możesz przytoczyć wady, które wytknął recenzent z CDA?


Podaję minusy wypisane w podsumowaniu:

Spoiler

-niemal idealną grę zmieniono na siłę
-nie pozwala mi grać tak jak lubię (recenzent musiał zmienić swoją ulubioną taktykę gry poprzez zmienioną mechanikę)
-koledzy z drużyny słabo wystawiają się do ataku
-przysadzono z harkoryzacją gry obronnej (nie wiem specjalnie o co tu chodzi)
-podkręcony silnik graficzny czasem świruje (to mnie boli)
-przenikanie zawodników na zbliżeniach (to mnie boli jeszcze bardziej)
-matchmaking potrafi wnerwić
-składy koncepcyjne w FUT nie działają tak jak powinny
-podobnie jak nowości w stałych fragmentach
-nie jest tak spektakularna jak FIFA 14 (a chciałbym oglądać widowiskowe mecze)
-częstsze kontuzje denerwujące w ultimate teamie
-niekonsekwentne zachowanie bramkarzy
-wysokie wymagania wersji PC (to akurat nie ma znaczenia)
-co wyście zrobili z Fifą?!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie ciężko się z tym wszystkim nie zgodzić. To ciągle dobra gra, ale faktem jest że EA zrobiło w paru miejscach krok w tył. Mam nadzieję że w 16 te zmiany dadzą dwa kroki do przodu. Ja osobiście czerpałem większą przyjemność z 13 i 14, ale zakupu nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hiehiehi Sturridge w paczce. :D Co on wyprawia to głowa mała, Benteke przy nim to amator. Nie wspominając o Dioufie i Adebayorze. W końcu można strzelać bramki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba poczekam na 16 i zobaczę co sobą zaprezentuje. Nie kupuję FIFY co roku, więc ta którą zakupię musi stać na jak najwyższym poziomie. Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 22:31, Chaotizz napisał:

Hiehiehi Sturridge w paczce. :D Co on wyprawia to głowa mała, Benteke przy nim to amator.
Nie wspominając o Dioufie i Adebayorze. W końcu można strzelać bramki. :D

Kup sobie Remiego. IMO Sturridge i Remy najlepsi napastnicy z BPL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto mój obecny skład BPL, nowi to Schurrle i Remy, kupiłem ich za kasę z informa Rakiticia. Obaj kozaki, no ale jak daje za Schurrle 37.250 to tego oczekuje, Remy za 24.750 i bilans meczy online 11 rozegranych 10 bramek 8 asyst, więc jestem zadowolony. Schurrle staty średnie, ale daje moc na lewej, tak jak na prawej Willian :)
http://www.futhead.com/15/squads/build/

Z Bundesligi się nie zmienił :)
http://www.futhead.com/15/squads/4881204/

4 liga obecnie, ale ciężko coś teraz poprawić, otwieram głównie paczki, ale ciągle jakiś cieniasów mi dają. A przydałby się Kościelny i np. taki Sturridge :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak jak co roku. Parę nowych komentarzy i tyle. Ja juz od paru lat gram z angielskim komentarzem. Co roku coś nowego, nawiązania do MŚ i ostatniego okienka transferowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2014 o 00:27, Zauri napisał:

Z tym, ze niestety na x360 angielski komentarz jest tylko w angielskiej edycji gry.


Zdajesz sobie sprawę kolego że na x360 nie uświadczysz next-genowej Fify? Więc jeśli masz 14 to nie warto brać się za 15 na X360 bo to jest praktycznie to samo. Dopiero na Ps4, XOne i PC masz next-gena. Jeśli chodzi o komentarz Polski to jest on ubogi że aż głowa od tego boli dlatego gram na Eng komentarzu bo jest przyjemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że zdaję, lecz na x360 ostatnio ogrywalem wersje 13tą a w porównaniu do niej pietnastka ma sporo zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakoksiłem bramę z połowy boiska, Buffonowi. Lobik oczywiście, pod samą poprzeczkę. Ciekaw jestem miny kolesia:D
Robię składzik Niemiec bo w paczce za 25trafiłem Elie i dwóch innych spoko gości z bundesligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2014 o 15:41, Accid napisał:

Właśnie zakoksiłem bramę z połowy boiska, Buffonowi. Lobik oczywiście, pod samą poprzeczkę.
Ciekaw jestem miny kolesia:D
Robię składzik Niemiec bo w paczce za 25trafiłem Elie i dwóch innych spoko gości z bundesligi.

Zrób sobie składzik podobny do mojego, z Bundesligi tacy z tych tańszych są najlepsi :P
Ja właśnie awansowałem do 3 ligi :) ale składzik bez zmian, bo na nikogo lepsze kasy brak, ciągle inwestuje w paczki, a nic ciekawego nie trafiam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walczyłem ostatnio o utrzymanie w czwartej. Ogólnie mam takie dni, że gram absolutny piach i już wiem, że to nie wina już legendarnego "handi-capu". Po prostu czasami nie myślę czysto i nie widzę sytuacji na boisku, i po pierwszym meczu się to widzi i lepiej odpuścić. Prawie pada nie rozwaliłem :D 3 mecze w plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2014 o 23:25, Accid napisał:

Walczyłem ostatnio o utrzymanie w czwartej. Ogólnie mam takie dni, że gram absolutny
piach i już wiem, że to nie wina już legendarnego "handi-capu". Po prostu czasami nie
myślę czysto i nie widzę sytuacji na boisku, i po pierwszym meczu się to widzi i lepiej
odpuścić. Prawie pada nie rozwaliłem :D 3 mecze w plecy.

Ja na 2-3 sezony niestety utknąłem w 4 lidze, ale w końcu się udało :) jestem ciekawy poziomu w 3 lidze, ale na razie nie mam czasu. Ogólnie fajnie, bo to juz tylko dwa poziomy niżej od 1 ligi, która jest moim celem :) Niestety nie mam zawodników do gry na tym poziomie. Owszem mogę wygrać z lepszymi, ale wtedy to są nieogarnięci, obecnie wielu dobrych graczy ma jeszcze mega dobre składy i jest ciężko. Przydałoby się kogoś dobrego w paczce trafić, niestey co otworze to lipa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować