Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

FIFA 15

363 postów w tym temacie

Fakt. Też mam skład, którym mogę wygrać każdy mecz, ale jeśli ktoś ma lepszy i po prostu ogarnia grę to nie ma szans na wygraną, i to czasami po 20minutach widać. Można powalczyć, grałem kilka meczy w których zdobywałem 1 bramkę z kontry a gość na 20 strzałów ze 3 w światło bramki, ale takie ciśnienie jakie wtedy było.. Polecam :D
Brakuje mi takiego rakiticia, czy lidera drużyny jak np. Bale, ale to czcze marzenia. Muszę ograniczyć się do tych, których mam. zamieszczam fociszkę.
Do tego są jeszcze:
Joao Pereire, Parejo, Gabi, Inigo Martines, Susaeta, Tremoulinas, Trasschoras i Otamendi.
W klubie siedzą Cerci, Uche, Granero, Fuego i inni, którzy już nie mają znaczenia.
Zastanawiam się nad kupnem Claudio Bravo i zrzuta może większa na kogoś mocniejszego?

EDIT: Właśnie kupiłem Claudio Bravo :D

Paoro chwal się swoim :>

20141124183829

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2014 o 18:41, Accid napisał:

EDIT: Właśnie kupiłem Claudio Bravo :D


Widzę, że z Barcy masz dużo i to całkiem neizłych grajków. A jak tam skład z Bundesligi?

Dnia 24.11.2014 o 18:41, Accid napisał:

Paoro chwal się swoim :>

http://www.futhead.com/15/squads/4881204/
Lewy za Kalou, Alaba za Durma i Piszczek za Groskreutza i byłbym happy :P Może jeszcze kogoś dobrego na lewe skrzydło np. taki Reus, a tak to jestem zadowolony z tego składu. Miałem Reinę, ale słabiej się spiswał niż Benaglio więc ten wrócił do bramki. Obrońcy dobrzy i szybcy. Ale wszyscy wymienieni przez mnie gracze to już spory wydatek :/
http://www.futhead.com/15/squads/9903463/
Tu bym zamienił Cahila na Kościelnego, no i za Kone Sturrigde, Cecha za Boruca, ale to już wydatek spory, może Kościelnego kupię, bo drogi nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz przynajmniej dwa składy, które coś prezentują i ugrają. Ja mam ten jeden z rezerwami rezerw, a bundesliga.. Szkoda gadać. Właściwie mój drugi skład to zlepek wszystkich grajków z różnych lig, dopasowuje do nich ustawienie i wymieniam, jak coś wpadnie w paczce cotygodniowej ew. jak mi odbije i sam takową kupię, to zamieniam dla zgrania, ale daleko temu zespołowi do czegokolwiek, a co dopiero do próby poświęcenia jednego meczu do sprawdzenia jak się prezentują, tylko z kompem :P
Mam właśnie, i to na rezerwie Pique i Busquetsa. Krychowiaka po prostu bardziej lubię od tego drugiego, i wydaje mi się, że ma większą siłę fizyczną nasz rodak. Co do obrony- Mathieu i Laporte są świetną parą, a zastępca- Pique- w przypadkach czerwonej kartki dla jednego z nich- co czasami się zgadza- albo odbudowy kondycji sprawdza się również w porządku. Są jednak wolni, wszyscy, i jeśli mam takiego Martineza albo Aubameyanga pokryć to nie dają rady. Podobnie jak przeciwnik z Delofeu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz piekielnie szybki atak, wątpię, że wpadłoby mniej niż 5 goli z Twojej strony jeśli byśmy zagrali :D Mathieu szarpie się jak cholera, ale jak go pogonią, to nie dogoni nigdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. Ja skasowałem ostatnio swój klub bo straciłem już zainteresowanie grą w Ultimate Team :( Tradycyjnie sprzedałem wszystko i otwierałem paczki - nie trafiłem nic, co nie jest zaskoczeniem.

Anyway, zacząłem grę od nowa, ale już z konkretnym składem. Mianowicie, gram POLSKĄ! Jestem póki co w 6 lidze i prawdopodobnie zdobędę mistrzostwo, a skład prezentuje się tak:

http://www.futhead.com/15/squads/9909334/

Najwięcej problemów sprawia mi gra z drużynami opartymi na szybkości. ŚO i ŚPD są tak powolni, że OMG. Piech jest fatalny, Rybus również. Mierzejewski o dziwo, jest wiodącą postacią w zespole (4* skille, btw). Kuba, Piszczek, Miętki Wojtek i Boenisch - klasa. W planach mam zakup IF Szczęsnego (taniocha), Lewandowskiego i IF Piszczka. Ewentualnie każdego kolejnego Polaka, który otrzyma kartę IF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lewandowskiego chcę zwykłego, IF nawet jeszcze nie otrzymał. Zresztą, nie sądzę, żebym mógł sobie na niego kiedykolwiek pozwolić. Podobnie będzie z Piszczkiem. Myślę że w okolicach kwietnia uzbieram te 200k :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2014 o 23:13, Diverso napisał:

http://www.futhead.com/15/squads/9909334/

Najwięcej problemów sprawia mi gra z drużynami opartymi na szybkości. ŚO i ŚPD są tak
powolni, że OMG. Piech jest fatalny, Rybus również. Mierzejewski o dziwo, jest wiodącą
postacią w zespole (4* skille, btw). Kuba, Piszczek, Miętki Wojtek i Boenisch - klasa.
W planach mam zakup IF Szczęsnego (taniocha), Lewandowskiego i IF Piszczka. Ewentualnie
każdego kolejnego Polaka, który otrzyma kartę IF.

Gorsik wymiata, jest bardoz szybki, grałem przeciwko niemu i był szybki. Jak się gra tak wolną obroną? ciągle ustawienie defensywne? BO ja mam obrońców blisko 80 tempa, a ty 50 to musi być ogromna różnica :P Aha i za ile chodzi Glik IF? bo widze ze sporo ludzi takiego ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha 2 liga!! normalnie w tygodniu nie gram, ale zagrałem i szło aż tak dobrze, że pocisnąłem 9 spotkań i zdobyłem mistrzostwo 3 ligi. Nie sądziłem, że będzie aż tak łatwo, zgarnąłem 11 tysiączków plus za mecze to jest 17k. Licytuje właśnie Kościelnego i Glika. Kościelny zastąpi Cahila, bo ten trochę za wolny mimo, że ma te 74 tempa, no niestety ludzie grają na szybkich napastników i Cahil nie daje rady niestety :P Z resztą sprawdzę przed sprzedażą Kościelnego jak nie będzie lepszy do wrócimy do Cahila. Glika kupię, bo ten IF jest teraz tańszy, potem może zdrożeć, a może i mi najdzie ochota na "polski" skład :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha no i ostatni mecz, grałem z jakimś kolesiem co miał Teveza i Pogbe i paru całkiem dobrych graczy, zaczął dobrze, a ja dostałem czewień w 4 minucie :P ale tak cisnąłem, że skończyło się 4:1 dla mnie, mimo że grałem cały mecz w 10 xD i tak przypieczętowałem mistrzostwo 3 ligi, mój najlepszy wynik i dopiero 4 trofeum na 11 sezonów, no niestety zawsze do tego mistrzostwa jakoś brakło, ale ogólnie nie mogę się już doczekać rywalizacji w 2 lidze, już tylko ona i będzie moja uprawniona 1 liga :D

20141125222717

20141125222729

20141125222737

20141125222744

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh przejrzałem ceny moich piłkarzy i niektórych idzie kupić za połowę, a czasem za 1/3 tego co zapłaciłem jakiś miesiąc temu :P niektórzy to już w ogóle jakieś grosze kosztują.. taki skład jak mam z Bundesligi to można mieć niestety już bardzo szybko, szkoda bo natrudziłem się by ich kupić, a tu się okazuje, że są teraz nic nie warci. Za to mogę dużo zarobić na brązowych graczach, oj tam niektórzy kupieni za pare tysiaków teraz kosztują 6 razy tyle, a hitem jest ziomek którego kupiłem za 200, a teraz kosztuje 40 koła xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie z tej Fify, ale temat Fify World jest martwy i nawet nie mam kogo się poradzić. Na ten moment mam taki skład:
http://www.futhead.com/15/squads/10832461/

Niektóre liczby się ciutkę różnią (inne wersje kart są w World) ale dokładniej się nie dało. Co byście polecili teraz wymienić? Myślałem nad napastnikiem, tylko problem w tym, że w Bundeslidze niewielu ich zostało którzy by mnie interesowali. Tu też moje pytanie: czy jak wezmę kogoś z innej ligii ( Angielskiej, Włoskiej bo mega tania) to jak bardzo wpłynie to na moje zgranie drużyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem w paczce Bale a przedtem Cuadrado. Doradźcie mi, mój podstawowy skład to BBVB, ale sprzedać Bale póki jest warty fortunę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze Tremoulinas, Arda Turan, Pereira a reszta mniej znaczący.
Mam tez składy BPL, Bundesligi i Serii A, ale dwie ostatnie niekompletne :)

20141216204052

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2014 o 20:14, Accid napisał:

Trafiłem w paczce Bale a przedtem Cuadrado. Doradźcie mi, mój podstawowy skład to BBVB,
ale sprzedać Bale póki jest warty fortunę?

Wow Cuadrado to luz, ale trafić Bale''a! Szok, a przede wszystkim gratki. Ja przestałem otwierać paczki, bo nic nie trafiałem, po prostu tracilem kasę, także teraz zbieram na raczy których chce mieć i pierwszym jest Sturrigde :)

A i jeszcze się pochwale, awansowałem dziś do I ligi! co prawda bez mistrzostwa ale zawsze, tym bardziej, że wielokrotnie próbowałem i nie szło. Ogólnie awans do I ligi zajął mi 14 sezonów.. tylko 4 razy wygrywałem lige, ale ogólnie bilans przyzwoity, grunt, że nie spadałem, mam nadzieje, że i w I lidze zagoszczę na dobre :) Skład bez zmian, także tym bardziej jestem zadowolony, że mierząc się ciągle z dużo lepszymi drużynami w skład których praktycznie zawsze wchodzili - Hazard, Lewy, Falcao itd. to udało mi się awansować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2014 o 20:41, Accid napisał:

Jest jeszcze Tremoulinas, Arda Turan, Pereira a reszta mniej znaczący.
Mam tez składy BPL, Bundesligi i Serii A, ale dwie ostatnie niekompletne :)

Mega dobry skład, widzę, że zrobiłeś postęp w przeciwieństwie do mnie, może trochę dlatego, że po prostu od miesiąca nie grałem. W której lidze jesteś? To co może teraz się zmierzymy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za kasę zawansu do I ligi kupiłem sobie Sturridge''a :) Oto mój obecny skład BPL. Skład Bundesligi bez zmian, ale trzeba będzie i tak zrobić transfery, bo ostatnio wzmacniam tylko BPL, najpierw Kościelnym, a teraz Sturridgem. O ile z wiekszości graczy jestem zadowolony to Taarabt jest za słaby na mój skład, szybko się meczy i te 5 gwiazdek sztuczek na nic się zdają bez przyśpieszenia. Kogo polecacie na jego pozycję?

http://www.futhead.com/15/squads/13052992/

Atak marzeń Remy i Sturrigde w moim klubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że czas się zmierzyć w końcu :D Da się składami z fut bo nie chce odpalać gry żeby sprawdzać, może ktoś wie?
Mam to szczęście do paczek którego nie miałem w 14. Gotze, Boateng, Cuadrado, Bale i sporo innych wartych więcej niż garstkę bździn piłkarzy. Ale fakt, Bale''m byłem wręcz zamurowany :D Nie mogłem grać za dużo, jestem chyba w 3 lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować