Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

FIFA 15

363 postów w tym temacie

Dokończyłem dziś sezon w I lidze i mecz przed końcem utrzymałem się w najwyższej klasie rozgrywkowej ;) Czy było trudno? nie bardzo, przegrałem 3 mecze, ale nie byłóy to pogromy, bodajże 2:3, 1:3, także nie więcej niż dwoma bramkami. Ludzie mają skady jak Accid po sprzedaży Bale''a, także lekko nie jest, ale na utrzymanie stykło :) No nic teraz kupię Piszczka albo Cecha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki wzór sobie wybrał xD
Przyznam, gratulację, ja w 14 przefarciłem sobie 1 sezon w 1l. i 7 zwycięstw miałem. Tutaj jest mnóstwo koksów, bo kto kupuje grę za tyle hajsu jak nie fani, i nie jest łatwo. Do ostatniego meczu w 3lidze ważyły się moje losy i wystarczył remis. Ten padł w końcu w 79min. a w 90min. zdążyłem wygrać sposobem "zejdź do środka w polu karnym i po ziemi do Neymara". Szkoda chłopa dominował calutki mecz, ale tak się naklnąłem podczas meczu, że głowa mała. Utrzymanie jest i nadzieje na 2 ligę coraz większe.
Gratulacje, planujesz jakieś roszady w składzie czy szlifujesz grę? Ja w 14 włoskim składem to tylko szlifowanie bo hajsu nie było paczki słabe... Ale El Shaarawy był motorem drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2014 o 19:45, Accid napisał:

Utrzymanie jest i nadzieje na 2 ligę coraz większe.

A ja ci powiem tak, w pierwszej lidze trafiałem gości, którzy składem taki początkowym i tanim grali, np. wokół Chikhaoui, koleś ogarniał ten sklad, początek miał dobry strzelił brame, ale jak się przetrzymało pierwsze ataki to potem kondycha siadała i klepałem ziomka, skończyło się 3:1 dla mnie. Także chyba z nudów niektórzy biorą dość egzotyczne składy, ale fakt takich miałem może ze 2 na 10 gier, reszta dużo lepsza ode mnie. W 2 i 3 lidze moim zdaniem jest ciężej, przebij się jakoś do I a zobaczysz, że będzie fajna zabawa, choć o mistrza ciężko w końcu trzeba 23 pkt. zdobyć, utrzymanie 14 pkt.

Dnia 23.12.2014 o 19:45, Accid napisał:

Gratulacje, planujesz jakieś roszady w składzie czy szlifujesz grę? Ja w 14 włoskim składem
to tylko szlifowanie bo hajsu nie było paczki słabe... Ale El Shaarawy był motorem drużyny.

Dziękuje, na razie poluje na Piszczka do Bundesligi, a i kupiłem Petra Cecha za Boruca, zobaczymy czy będzie lepszy, bo Borubar w gruncie rzeczy mój najlepszy bramkarz obok Benaglio, a sprawdziłem Reine, Forestera. No ale Cech to chyba jednak inna wyższa półka, a i udało się po promocyjnej ceni wynegocjować za 7100 coinsów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dostaliście jakieś paczki od EA? Ja sprawdziłem dziś apkę i dostałem dwa mega packi. Co prawda nic nie można sprzedać, ale Di Maria, Sanchez, Baines. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jaką należy ustawić rozdzielczość w tej Fifie przy 19 calach, aby nie mieć czarnych pasków na górze i dole ekranu? Na standardowej rozdzielczości przy tej wielkości monitora (1280x1024) mam właśnie te paski, a powinien być pełny ekran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2014 o 01:53, Diverso napisał:

Panowie, dostaliście jakieś paczki od EA? Ja sprawdziłem dziś apkę i dostałem dwa mega
packi. Co prawda nic nie można sprzedać, ale Di Maria, Sanchez, Baines. Super.

To chyba codziennie coś dostajesz, ja wczoraj tylko Drogbę i Immobile, fajnie że do moich składów, ale lipka trochę, liczyłem na lepszych.. pewnie teraz w święta paczki codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2014 o 01:53, Diverso napisał:

Panowie, dostaliście jakieś paczki od EA? Ja sprawdziłem dziś apkę i dostałem dwa mega
packi. Co prawda nic nie można sprzedać, ale Di Maria, Sanchez, Baines. Super.

Jutro pewnie też będą jakieś świąteczne paczki, bo ja dziś też dwie dostałem.. ale takie że pożal się... Podolski, Eriksen, Kiessling, Adler.. fajnie tyle, że ja już mam lepszych grajków.. zero wzmocnień z paczek, jakiś dramat. A co do kupionego Petra Cecha, cienias takie szmaty wpuszcza, że Boruc ani jednej takiej nie wpuścił. Fakt grałem przeciwko wypasionym składom w I lidze, ale za Borubara takich nie losowałem, chyba do niego wróce, bo Cech nic nie broni, z ostrego konta brama, z dystansu brama, jakiś dramat, sprzedam go za 10 koła to i tak zarobie.. nie mam coś szczęscia w tych kartach od EA..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam problem, mianowicie chodzi mi o działanie fify, nie wiem czy to wina sprzętu czy sterowników, wydaje mi się że, chociaż na najniższych ustawieniach powinna chodzić płynnie, próbowałem wielu rzeczy i nadal mam ten sam problem. Załączam zdjęcie ze specyfikacją laptopa.

20141227141051

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2014 o 20:26, Arthas97 napisał:

U mnie już sama FIFA nie chce się połączyć z serwerami EA...

E tam u mnie to samo, nie gram teraz w FIFE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm chyba wyrzucę fifę z dysku, dawno żadna gra nie przyniosła mi tyle frustracji, przegrywać 15 meczy z rzędu trzeba mieć bezformie i talent. Nie mam już tego zapału co kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2014 o 22:11, Accid napisał:

Hmm chyba wyrzucę fifę z dysku, dawno żadna gra nie przyniosła mi tyle frustracji, przegrywać
15 meczy z rzędu trzeba mieć bezformie i talent. Nie mam już tego zapału co kiedyś.


Nie przesadzaj :) Każdemu się zdarza. Najbardziej denerwuje mnie fakt, że ludzie potrafią kupić grę za ~150 złotych, a do tego dopłacać za FIFA POINTS, aby wszystkich kosić na każdym szczeblu. Według mnie cała frajda powinna polegać na budowaniu składu od zera, aż do mozolnego wypracowania tych kilkudziesięciu kafli na super grajków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wywaliłem na to 150zł plus trochę hajsu na fifa points na początku i uwierz- odinstaluje to nie odżałowując nawet złotówki której wydałem. nagrałem w to 140h i po prostu jeśli gra zaczyna działać na nerwy i traktujesz ją jako... nie hobby, nie rozrywkę, tylko Must-win to coś jest nie tak już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2014 o 22:34, NicoMarcin napisał:

Nie przesadzaj :) Każdemu się zdarza. Najbardziej denerwuje mnie fakt, że ludzie potrafią
kupić grę za ~150 złotych, a do tego dopłacać za FIFA POINTS, aby wszystkich kosić na
każdym szczeblu. Według mnie cała frajda powinna polegać na budowaniu składu od zera,
aż do mozolnego wypracowania tych kilkudziesięciu kafli na super grajków.


Problem w tym, że Ta gra jest ustawiona, grasz koleś ma pół sytuacji i strzela gola, a ty z posiadaniem piłki 65% i wyżej, strzały 10, celne 6, sam na sam 4 i 2 słupki i jedna poprzeczka, a przegrywasz jak ja 4 ostatnie mecze jednym golem, mimo, że jestem dużo lepszy od rywali.. to szlak bierze i nie mów mi, że taka jest piłka, bo taka nie jest, słabszy team może wygrać, a tu jak nie wydasz kasy na ten szaj i nie kupisz sobie top zawodników to leżysz, powiem tak doszedłem do I ligi, ale nie mam składu do jej wygrania, no nie mam, moim zdaniem sukcesem jest, że się w tej lidze utrzymałem, nom mam o dwie klasy słabszy skład niż te co grają w I lidze, słabszy o klasę od składu Accida, więc jak mu się nie chce w to grać, to co ja mam powiedzieć. Jedyne co to sprzedam moich najlepszych graczy brązowych składów, mam nadzieje, że zarobie coś koło 100k, wszystko wydam na paczki i jak nie trafie CR7 to odninstalowuje tą grę, albo po prostu w nią nie gram.

Accid@
Zacząłem drugi sezon w I lidze, 4 mecze, 4 porażki i to takie, że aż ból dupe ściska. niemal każdy wygrywałem, by przegrać w ostatnich minutach po fenomenalnych strzałach rozpaczy rywala, ogólnie robię przerwę, może zostanie na dysku, bo z kumplami lubie pograć na jednym kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gorsza forma Panowie. Mnie również to dopadło. Trzeba wtedy odpuścić i przeczekać. Ja póki co odpoczywam od Fify bo ostatnio kiepsko mi szło. Spadłem z pierwszej ligi i mój Polski skład jest smutny :-D Poczekam parę dni i będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2014 o 00:27, Diverso napisał:

Gorsza forma Panowie. Mnie również to dopadło. Trzeba wtedy odpuścić i przeczekać. Ja
póki co odpoczywam od Fify bo ostatnio kiepsko mi szło. Spadłem z pierwszej ligi i mój
Polski skład jest smutny :-D Poczekam parę dni i będzie dobrze.


To jest jakaś ustawka, a nie słabsza forma. Zacząłem grać w fifę niedawno, bez problemu awansowałem do szóstej ligi zdobywając tytuły, aż tu nagle nie mogę nic wygrać i spadam do ósmej. Ci sami piłkarze grają gorzej, strzały mizerne a bramkarz ma związane ręce. Lepiej mi się grało o dziwo słabszymi zawodnikami przeciw lepszym, niż odwrotnie. Jak zgranie mam lepsze to podania gorsze :) Kondycja cały czas na 100%, więc nie o to chodzi. Dla mnie jest to jakiś niezrozumiały spadek formy zawodników. Normalne to to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno. Często trafiam na graczy z wypasionymi składami i naprawdę dużymi umiejętnościami. I taki ktoś gra w 7 lidze? Nie wierzę, że gra się z graczami z tej samej ligi. To wszystko jest losowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po kilkudziesięciu godzinach gry muszę stwierdzić, że fifa 15 nadaje się tylko do grania na kanapie z kumplami. W UT nie da się grać. Handicap jest tak duży, że oczy bolą. Co to ma być? Są mecze, że zawodnicy stoją jak kołki, nijak nie wychodzą na pozycje chociaż mają przypisane role i ustawiony styl na superofensywny. Bramkarz zapomina, że ma ręce, chociaż ma atrybuty zwiększone o 10 punktów. To jest jakaś kpina. W drugą stronę też jest oczywiście. Gram z kimś kto widzę że jest technicznie lepszy i bardziej ograny, ale to ja strzelam kuriozalne bramki, a on ładuje po słupkach i mój bramkarz ma mecz życia. Gdzie tu logika? Czemu to ma służyć? Odpuszczam sobie dalsze granie. Potrzebne mi te nerwy jak dziwce majtki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować