Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

FIFA 15

363 postów w tym temacie

Jaki jest sposób dobierania drużyn w FUT? Nie ma znaczenia siła zespołów tylko liga? Gram czterogwiazdkowym składem a dolosowuje mi skład pięciogwiazdkowy o sile 87 z czterema zawodnikami z drużyny roku. Gdzie tu logika? Po serii 15 zwycięstw teraz mam serię 12 porażek :) Tu logiki też nie widzę. Pocieszam się, że jak wygram jeden mecz to znów seria poleci. Tylko ja tak mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,czy warto kupić FIFĘ 15 ? pytam się dlatego bo nie wiem czy będę grał multi a boję się że może się powtórzyć sytuacja w której kupiłem bf3 niecałe 3 lata temu,coś tam pograłem multi przeszedłem coopa i na tym się moja przygoda z tą grą skończyła(oczywiście nie wykluczam całkowicie takiej możliwości by pograć multi ale i tak w tym trybie bym grał rzadko).Poza tym chyba dla samego singla nie jestem pewien czy się opłaca, także proszę o poradę co w tej sytuacji zrobić.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety też niesamowicie często się przy FIFIE wkurzam, ale... jeśli ktoś ma ochotę, to niech mnie zapraszam na Origin :D Nick taki sam jak na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2015 o 11:40, Czarek188 napisał:

Ta gra jest fest irytująca, wygrywać 3:0 i w ciągu 10 minut stracić 4 gole..

Żeś odpuścił i popuścił. Było trzymać piłke w obronie po 2 bramce dopóki się nie ogarniesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2015 o 23:50, gh0strapper napisał:

Witam,czy warto kupić FIFĘ 15 ? pytam się dlatego bo nie wiem czy będę grał multi a boję
się że może się powtórzyć sytuacja w której kupiłem bf3 niecałe 3 lata temu,coś tam pograłem
multi przeszedłem coopa i na tym się moja przygoda z tą grą skończyła(oczywiście nie
wykluczam całkowicie takiej możliwości by pograć multi ale i tak w tym trybie bym grał
rzadko).Poza tym chyba dla samego singla nie jestem pewien czy się opłaca, także proszę
o poradę co w tej sytuacji zrobić.Pozdrawiam

Ja spędziłem nad FIFA 200 h i powiem tak, grę opłacało się mieć od premiery, bo teraz tryb online jest niegrywalny wg mnie. Doszedłem do I ligi, utrzymałem się i dalej nie gram. Czasem w kariere Lechem Poznań, tryb sezony Realem, ale doszedłem do 7 ligi i nuda. Teraz wg mnie już nie warto kupować dla FUTa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strzały moje 18(celne 10), strzały przeciwnika 5(celne 3). Wynik: przegrywam 2:3. Miałem z 5 sytuacji sam na sam, wszystko wyciągał bramkarz. Trzy słupki, karny też w słupek, mimo że zawsze strzelam tak samo. Tak bezczelnego ustawienia meczu jeszcze nie miałem. Czy ta gra ma tak od zawsze, czy tylko ta edycja? Nie grałem online poprzednich części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę napisać jeszcze o jednym, bo jak to zobaczyłem to osłupiałem. Jest akcja, wychodzę sam na sam, okiwałem bramkarza i mam przed sobą pustą bramkę na wprost. Wciskam przycisk, żeby strzelić, a mój napastnik potyka się i upada. Mecz przegrywam 0:1, po karnym z kapelusza w 90 minucie. Wynik w tej grze nie ma nic wspólnego z umiejętnościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skasowałem swój klub i stworzyłem nowy. Dla mnie nie ma różnicy czy gra się w lidze 10 czy 3. Pierwsze trzy mecze w lidze 10 i dwie porażki. Handicap w oczy kole, a kolesie mają umiejętności i skład na ligę przynajmniej 5.
Kasuje tą bardzo słabą moim zdaniem grę na stałe. Szkoda moich nerwów.
[m-G.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z tą grą. Kupiłem pozycję przez Allegro (kod produktu) i pobrałem przez Origin. Wszystko fajnie i tak dalej, zoptymalizowałem sobie mniej więcej jej działanie, ale pojawił się problem. Gra potrafi mi się wykrzaczyć w najmniej oczekiwanym momencie. Najczęściej podczas meczu (jakbym sobie zostawił menu, to pewnie by sobie chodziła). Próbowałem wielu sposobów, od sterowników poczynając, na przenoszeniu folderu użytkownika na inny dysk. Problem nadal się pojawia.

SYGNATURA BŁĘDU

Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH
Nazwa aplikacji: fifa15.exe
Wersja aplikacji: 1.4.0.0
Sygnatura czasowa aplikacji: 545d6637
Nazwa modułu z błędem: d3d11.dll
Wersja modułu z błędem: 6.2.9200.16570
Sygnatura czasowa modułu z błędem: 5153b56b
Kod wyjątku: c0000005
Przesunięcie wyjątku: 000000000005890b

Z tego co tu czytam, to chyba ma problem z DX11, dobrze kminię? Jak to naprawić, skoro gra działa normalnie, a wykrzacza się w niektórych momentach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2015 o 12:59, berbelek napisał:

Kasuje tą bardzo słabą moim zdaniem grę na stałe. Szkoda moich nerwów.

Wykropkowanie jednej literki w przekleństwie to nie dość by nim swobodnie szastać z powodu pikselowych piłkarzy. Ostrzeżenie za wulgaryzmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, słuchajcie mam problem z FIFA 15 na Pc otóż raz działa płynnie a raz zwalnia niesamowicie próbwałem różnych ustawień graficznych mój sprzęt to Lenovo y580 procesorem i3 3110M i karte graficzną Geforce GTX 660M. Nie wiem o co chodzi fraps pokazuje dobre ilości klatek ale mam slajdy już nie mam pomysłów zgodność ustawiona priorytet procesora błagam pomożcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stało się. W 27 sezonie ja i mój Fifa Buddy zdobyliśmy mistrzostwo pierwszej ligi z bilansem 8-0-0. Graliśmy Belgią. Czuję się już spełniony jeśli o Fifę chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2015 o 00:57, Diverso napisał:

Stało się. W 27 sezonie ja i mój Fifa Buddy zdobyliśmy mistrzostwo pierwszej ligi z bilansem
8-0-0. Graliśmy Belgią. Czuję się już spełniony jeśli o Fifę chodzi.

Jak dla mnie 27 sezonów to za dużo, ale też jestem spełniony bo zagralem sobie w 1 lidze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za dużo, że za długo to trwało czy za dużo, że all win season można było zrobić wcześniej? :-D W sumie to gram teraz tylko w co-op seasons. UT znudził mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2015 o 13:12, Diverso napisał:

Za dużo, że za długo to trwało czy za dużo, że all win season można było zrobić wcześniej?
:-D W sumie to gram teraz tylko w co-op seasons. UT znudził mi się.

Nie no ogólnie szacun, ale za długo dla mnie bym też tego dokonał, o to mi chodziło :) wiem teoretycznie wystarczy na to jeden sezon, ale ja już nie gram, by próbować, skład mam z przed 3 miesięcy, a ludzie mają pewnie już najlepszych, bo ceny spadły itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować