Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

FIFA 15

363 postów w tym temacie

Jedno pytanko: czy bez znaczenia na to, jaką ma się wersję FIFy, składy i stroje aktualizują się?

To znaczy, jeśli mam 15, kiedy wyjdzie 16, składy, stroje, sponsorzy itp, będą się aktualizować, czy trzeba wyposażyć się w nowszą wersję? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie dłuższą przerwę od FIFA 15 i dobrze, bo łącza mi już nie przerwy, jak poprzednim razem co drugi mecz, cóż czuje się nadal mentalnie mistrzem 1 ligi i choć niesprawiedliwe był ten walkower podjąłem raz jeszcze rękawice. Łatwo nie było bo po zerwanych łączach musiałem obronić się przed spadkiem z ligi 2 w 8 meczy, po dłuższej przerwie nie grania. Udało się na spokojnie. Kupiłem w między czasie Falcao, Ramiresa, a teraz także Diego Costę. I choć nadal uważam, że Remy i Sturrigde to najlepszy atak z BPL to postanowiłem rozbić ten duet i zrobić dwa składy BPL, tak by rezerwowi byli zgrani wchodząc z ławki. Co do Falaco, to choć wydawało mi się, że będzie się nim ciężko grało, bo niski i wolniejszy to koleś ma talent to znajdywania się w sytuacjach podbramkowych i tak 10 meczy 11 goli robi wrażenie, ze dwa hat-tricki :) Coś mi się wydaje że nowy nabytek Diego Costa będzie jeszcze lepszy :) brakuje mi już tylko Courtoisa za Boruca i będę happy :) Może uda się zdobyć mistrza raz jeszcze :)
Oto moje dwa składy BPL:
http://www.futhead.com/15/squads/35585914/
http://www.futhead.com/15/squads/35586136/

Idzie je jakoś bardziej poprawić? Kogo polecacie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś chyba najbardziej kuriozalny mecz w FIFA 15 xD po pierwsze zdarzyły mi się dwie czerwone kartki, po drugie grałem na papierze z dobrym teamem (patrz screen), a do tego przegrywałem 0:1 by wygrać 3:1, brawo JA!!!
screen - przebieg meczu
screen2 - druzyna rywala

20150805202049

20150805202151

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować