Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

FIFA 15

363 postów w tym temacie

Nie sposób się nie zgodzić z Twoją opinią. W końcu porządny silnik który robi swoje co nam daje dużo radochy, i o to właśnie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszło wgl demo na X360? I jezeli wyszlo to co jest "nowego" w tej czesci? Bo ponoc na starych konsolach rewolucji silnikowej nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały czas mówię o 15. Szkoda, że nie można choćby najprostszego pvp przez neta zagrać..
Jak grać w obronie, żeby komp nie przechodził Cię jak tyczki? W 14 byłem ogarnięty w miarę ale tutaj robi co chce na każdym niemal poziomie. Jest potwornie zwrotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2014 o 12:37, Accid napisał:

Cały czas mówię o 15. Szkoda, że nie można choćby najprostszego pvp przez neta zagrać..

Jak grać w obronie, żeby komp nie przechodził Cię jak tyczki? W 14 byłem ogarnięty w
miarę ale tutaj robi co chce na każdym niemal poziomie. Jest potwornie zwrotny.

No w obronie przede wszystkim trzeba cieprliwości nie biegać na sprincie do każdego zawodnika. Najlepiej (będe pisał z alternatywnego ustawienia pada x360) pomagać sobie też ''LT'' do tego można trzymać ''A'' (presing) i zmieniać kierunek biegu przy tym no i wspomagać się czasem drugim zawodnikiem. Nie ma chyba jednej skutecznej recepty. Po prostu trzeba grać i się przyzwyczaić. W sumie to fajnie, że jest trudniej w obronie po w 14 jedyny sposób kiedy mi strzelali to po dośrodkowaniach kiedy często ''jakimś dziwnym przypadkiem'' ( -.- ) nie mogłem wtedy przez moment zmienić zawodnika i byłem spóźniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam porównania dem Fify i Pesa i powiem, że w tym roku będzie fajna bitwa tych dwóch gier. Na Pesa liczę bo mam sentyment, kiedyś zostawiał fifę daleko w tyle (4-8 części) ale ostatnimi czasy... Obie nie były udane chociaż wolałem fifę. Oglądając filmiki widzę to, w czym pes był najlepszy- gameplay i dochodza do tego animacje. Fifa z tym kuleje ale nadrabia innymi rzeczami. Hmm ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka: ktoś pod artykułem na cdaction.pl użył moich słów aby porównać do czegoś grę w fife na klawiaturze- z wyjątkiem, że ja napisałem "jeść rosół widelcem" a on rosołem zamienił zupę. To wszystko w różnicy ponad 24h. Czyżby ktoś mnie śledził? A może za dużo jaraniem się ptaszkami Varysa?

Nauczyłem się grać w tą grę. Dobrze jest oswoić ją sobie na maksa przed 25 i UT :>

A jednak- najwyraźniej imbatman to na tym forum- Paoro. Jeśli tak, czuję się jak młody detektyw, jeśli nie- głupi zbieg okoliczności i podobnych poglądów obu panów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2014 o 23:07, Accid napisał:

A jednak- najwyraźniej imbatman to na tym forum- Paoro. Jeśli tak, czuję się jak
młody detektyw, jeśli nie- głupi zbieg okoliczności i podobnych poglądów obu panów :D

O co ci chodzi? bo nie czaję. Moje porównanie to grać na klawie to jak latać samolotem za pomocą kurka od kranu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 12:16, Paoro napisał:

O co ci chodzi? bo nie czaję. Moje porównanie to grać na klawie to jak latać samolotem
za pomocą kurka od kranu :P

Na cdaction masz nick imbatman?

Do którego można zamawiać pre-ordery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 16:38, Accid napisał:

Na cdaction masz nick imbatman?

Lolek. Teraz czaje o co ci chodzi xD Rozczaruje Cię mój drogi, nie mam żadnego konta na forum cdaction, a jeśli bym miał to nazwałbym je tak jak tutaj, bo ten nick jest mój, niepowtarzalne na cały świat, nigdzie nie muszę brać np. PaoroPL czy coś w tym stylu, bo nikt takiego nicku nie daje oprócz mnie :D Także proszę mnie oczyścić z zarzutów i przeprosić za te pomówienia.. w sumie nawet nie wiem co mi zarzucałeś, ale poczułem się dotknięty ;)

Dnia 12.09.2014 o 16:38, Accid napisał:

Do którego można zamawiać pre-ordery?

Dołączam się do pytania i jeszcze jedno, jak już ktoś zamówił to proszę powiedzieć, gdzie się najlepiej opłaca, gdzie można dostać FIFE w wersji pudełkowej, z kodami na 15 paczek, najlepiej za 120-130 zyla ;P dobra 140 też mogę jeszcze w ostateczności dać za moją najbardziej wyczekiwaną grę zaraz po Wieśku 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Widzę napalił się tu ktoś na równi ze mną :D Myślę tylko, czy na pierwszym roku informatyki będę miał czas na kilka meczy dziennie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2014 o 17:29, Accid napisał:

/ciach/
Widzę napalił się tu ktoś na równi ze mną :D Myślę tylko, czy na pierwszym roku informatyki
będę miał czas na kilka meczy dziennie :D

Oj FIFA to najlepsza gra na studia, w ten czas dochodzi jeszcze jeden tryb 2 vs 2 na jednym kompie przy piwku ;) takie granie jest bezcenne, lepsze od FUTa ;) Praktycznie zawsze Gran Derbi, Real kontra Barca.. ale zabawa jest jak upokorzysz kumpli zagorzałych kibiców Barcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2014 o 16:13, Paoro napisał:

Aha i jak zrobić żeby jutro już grał? Jak te proxy zmienić?

A dobra już nieaktualne ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2014 o 17:18, Accid napisał:

Mogę pobrać grę z origina np. już a potem tylko uaktywnić kluczem?

Nie ogarniam tej FIFA, mam ją od poniedziałku wieczorem, zainstalować można było już wtedy, a grać... w Korei grali w poniedziałek naszego czasu, w USA od dzisiaj, a ja nie mogę do czwartku. Podobno nawet jak zmieni się proxy to wyskakuje komunikat, że nie idzie zarejestrować klucza na serwerze EA.. mam nadzieje, że jak odpalę 25 to tego komunikatu nie uświadczę. Ludzie podobno już grają, ale chyba tylko na ps i xboxie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd masz tak wcześnie jeśli to nie tajemnica??? Prawdopodobnie do czwartku nie zagrasz. Pamiętam 2 lata temu w Fifa 13 razem z kumplem kupiliśmy i dostaliśmy obaj 1czy 2 dni przed premierą. Ja mogłem grać (wersja x360) a on musiał czekać do dnia premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2014 o 18:45, Paoro napisał:

Ludzie podobno już grają, ale chyba tylko na ps i xboxie.


Nie, grają na PC od poniedziałku. Zmienili sobie IP na koreańskie i grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować