Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

FIFA 15

363 postów w tym temacie

Dnia 24.09.2014 o 11:17, kesik93 napisał:

Nie, grają na PC od poniedziałku. Zmienili sobie IP na koreańskie i grają.

A jak rejestrowali grę to zmieniali serwer, tzn. region na KOREA? Bo jak się tego nie zrobi i jest tam Polska, to zmiana IP nic nie da i chyba trza czekać do premiery. Najgorzej jak po premierze bedzie to samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupię w tym momencie Fifę (zwykłą) za pomocą Origina i ją od razu pobiorę, a potem zainstaluję, to będę mógł ją odpalić już dzisiaj po północy, tak?
Nie ogarniam trochę tego systemu, więc wolę się upewnić. Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2014 o 15:33, luq napisał:

Jeśli kupię w tym momencie Fifę (zwykłą) za pomocą Origina i ją od razu pobiorę, a potem
zainstaluję, to będę mógł ją odpalić już dzisiaj po północy, tak?
Nie ogarniam trochę tego systemu, więc wolę się upewnić. Z góry dzięki :)

Ja mam już grę, ale nadal jestem pełen obaw czy odpali.. oryginalna gra za 150 zł i żeby bać się o to czy odpali :D niezłe jaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu miała by nie odpalić?? Poza tym chyba dotrwacie do jutra rana, wtedy już na pewno będzie pełna przepustka. Ja Fife kupuję jutro i odpale dopiero gdzieś po 12 jak wróce do domu :D Chociaż w sumie już teraz bym sobie pograł, zaczął kariere, zobaczył co tam ciekawego dostanę na początek w UT, pobawił się w gierki treningowe. Po prostu pograłbym bo mam chęć na FIFE, ale do 14 już nie wracam bo mi dziwnie się gra po demie 15, a w samo demo szkoda grać, tymbardziej że jutro będę miał pełną wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2014 o 17:04, Ecko09 napisał:

Powiem tak, póki działa UT prawidłowo tym problemem się nie przejmuje. Jeśli tam coś nawali dopiero będę wściekły. A łatka musi wyjść bo to zbyt duży problem. I to w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2014 o 17:04, Ecko09 napisał:

Ciekaw jestem czy ludzie, którzy mają ten problem, posiadają oryginał. Chodzą pogłoski, że to może być wina piratów(ale myślę, że EA nie robiłoby z nich idiotów i raczej by powiedziała coś, że to wina piratów). No cóż dowiemy się jutro czy problem występuje, póki co pozostaje mi się gapić w pudełko z grą(w dodatku z marnie wklejonym Lewandowskim)...
Nie zmienia to faktu, że ja i tak zbytnio tym się nie przejmuje, gram w Fife tylko na multi, więc mnie to nie interesuje, ale na pewno dla tych, którzy grają w Fife tylko w single zapewne zmartwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę myślicie, że to prawdziwe??? Filmik trwa 20 sekund może to po prostu jednorazowy błąd??? Mało mieliście jakiś głupich sytuacji?? Mi bodajrze w FIFE 06 przesuwało bramkę, kilka razy ledwie mi się to wtedy zdarzyło. Kolejna sprawa, że to może pirat. Choć tak naprawdę uważam, że JEŻELI to wgl jest prawdziwe to jednorazowy błąd. Bez paniki ludzie, demo działało poprawnie więc jak mieliby to zepsuć aż tak??

Siepenka Lewandowski i tak jest chyba jednym z lepiej wklejonych popatrz na innych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie jak z gry raportowac (w FIFA 15) cheaterow co uciekaj z meczu, jak przegrywaja? Psuja zabawe i nie potrafia grac fair play akceptujac takze porazke.

Jezeli nie mozna z gry to jak inaczej? Wolalbym latwa metode cos jak kliknij i zapomnij, a nie przchodzenie do programu pocztowego i wysylanie e-maila.

Dodatkowo gosc nie mial nazwy (pusto) tylko swoja nazwe klubu i logo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do przekazania moje pierwsze wrażenie z FIFA 15 UT, bo tylko w ten tryb grałem i tak jestem w lidze 9, zaraz awansuje do 8, problem jednak taki jak co roku, bardzo szybkie tempo i gra cios za cios, w tej 9 lidze grałem z gostkiem, który był ogólnie bardzo słaby.. pokonał mnie uwaga!? 3:6, ja 73% zgrania i pewnie dlatego wchodził w moją obronę jak w masło, a ja obijałem poprzeczki, słupki i miałem mnóstwo strat, bo albo źle podawali, albo nie potrafili opanować piłki po podaniu. Żeby nie było sam mogłem mu z 10 bramek strzelić, ale to co wyprawiali moi dotąd niezawodni strzelcy jest nie do opisania. Także 100% zgrania musi być, bo nawet jak macie gwiazdy w teamie to one bez tego nic nie pograją. No i mam wrażenie, że jak, ktoś ci rypnie z 5 bramek to jakby moralne spadało w drużynie, no ale tak cisnąłem, że ze stanu 1:6, wyprowadziłem na 3:6.. ogólnie bilans ok 12-5-5, jak na nową fifę, której się uczę to ok. Aha w 10 lidze zdobyłem awans i zostały mi 3 mecze by zdobyć 3 pkt. i mistrza, oczywiście 3 przegrałem... no sorry ale ta gra poniekąd ustawia wyniki, dając jakiś bonus niekiedy słabym graczom, jak ten opisywany wyżej, on nic nie robił biegł przed siebie, nie stosował żadnych tricków, a moi obrońcy rozchodzili się ma boki, by tylko nie torować mu drogi... mam nadzieje, że jak bd 100% zgrania to będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt gra cios za cios. Ciśnienie jak za dawnnych czasów. 1 remis i jedna wygrana. Początki miałem słabe ale potem (po wprowadzeniu rezerw) wygrywały mi spotkanie i remisowały :D I w paczkach piach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak gameplay w wersji PC? Wartko kupić, bo ja już sam nie wiem. W Fifie 14 trochę niezbyt mi się podobało, w Fife 13 grało się o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 18:34, Ecko09 napisał:

Jak gameplay w wersji PC? Wartko kupić, bo ja już sam nie wiem. W Fifie 14 trochę niezbyt
mi się podobało, w Fife 13 grało się o wiele lepiej.

no niestety znow mocny nacisk na arcadowke, ludzie graja glownie na wolne pole lub dlugie podania ze wspomaganiem na szybkich graczy i na tym cala gra polega. Myslalem ze tym razem nie bedzie liczyc sie tylko tempo, niestety znow najlepszy ibarbo ;p co do paczek ja trafilem rakiticia informa, drugi najlepszy inform tego tygodnia, szkoda ze nie trafilem kryski.. ale i tak nie narzekam dani alves, kagawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować