Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

FIFA 15

363 postów w tym temacie

No właśnie się rozczarowałem - myślałem że zrobią jak Blizzard i po prostu z paskiem postępu będą dochodziły kolejne zespoły czy ligi oraz wyższe ustawienia graficzne. : /

Dodatkowo nie wiem dlaczego, ale już w trakcie ogrywania tego "dema" wyłączyło mi ściąganie. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozłączyło Cię z internetem? Bo u mnie akurat się router restartował i tak miałem, ale teraz już leci bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra w UT jest... irytująca ponad miarę. W 10 lidze wszyscy już full złoci są -łeee- a ja muszę męczyć się składem 74over z 60%zgr.
Grają jak patałachy ale na razie 2-2-1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moja przygoda z FUT rozpoczęła się dopiero ostatniej nocy. Macie jakieś rady na początek? Jakich zawodników brać, kiedy kupować paczki itp? Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2014 o 11:14, haderQ napisał:

Witam. Moja przygoda z FUT rozpoczęła się dopiero ostatniej nocy. Macie jakieś rady na
początek? Jakich zawodników brać, kiedy kupować paczki itp? Z góry dzięki za odpowiedzi
:)

Paczki kupuj jak już masz przynajmniej jeden, a najlepiej jak masz 2 składy, bo w paczkach możesz nic nie trafić i będzie słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powala mnie poziom 10 ligi. Jest trudniej niż w 1 w czternastce.. Same koksy. Muszę ogarnąć skład po przegranej 7:2 jestem zmotywowany. Sprzedałem wszystkich i robię składzik. Za 4500 szukam 2ŚO,PŚ,PS i PO. Hah ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanie z mojej strony - zostawiacie poziom jaki jest ustalony na mecz? Czy zmieniacie wedle swojego uznania na wyższe? Bo pograłem trochę i jest za łatwo na tych początkujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amator allways and forever.

Absurdalna sytuacja mi się dziś przytrafiła. Strzał po ziemi, bramkarz niby bez problemu złapał, po czym zaczął się jakby szamotać z piłką (parzyła go? ugryzła?) i wyrzucił ją przed siebie na wysokość około metra, prosto pod woleja napastnika. Hm...

Kolejne - skrypt gry w końcówce meczu chciał pokazać najlepszego strzelca - kamera wskazywała na pustą murawę, bo ten wyleciał za czerwona kartkę.

Czy mi się wydaje, mam pecha, czy naprawdę wszystkie spalone w okolicach pola karnego są gwizdane z opóźnieniem, abym dla podniesienia dramaturgii mógł jeszcze trafić w bramkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie dla posiadaczy wersji na x360: Czy mozna w polskiej wersji jezykowej ustawic inny komentarz (angielski) anizeli polski/rosyjski/wegierski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złóż zamówienie w przedsprzedaży na grę FIFA 15 a otrzymasz specjalny pakiet zawartości dodatkowej do odblokowania w grze, wart ponad 45 PLN.

Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem kodów na PS4. Może mi ktoś pomóc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2014 o 22:11, Chlorofil napisał:

Złóż zamówienie w przedsprzedaży na grę FIFA 15 a otrzymasz specjalny pakiet zawartości
dodatkowej do odblokowania w grze, wart ponad 45 PLN.

Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem kodów na PS4. Może mi ktoś pomóc ?

Ja też ich nie dostałem i pewnie już ich nie dostaniemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tam postępy w fife? Oto mój obecny skład, mam jeszcze równolegle drugi taka hybryda BPL - La Liga, ale to po prostu fajni zawodnicy, których żal mi sprzedać póki co, więc ich trzymam i gram nimi by mój skład z Bundesligi odpoczywał. Kagawa i Rode z paczek, Japończyk wymiata, a Niemiec ma wysoką pracowitość w ataku i obronie. Ramos, wg mnie drugi po Lewym najlepszy napastnik ligi za 1100 kupiony, bo serwery muliły i nikt nie przebił ;) Kalou (4 gwiazdki tricków) za 1000 w dniu premiery. Traore i Elia za około 1800. Najdroższy Durm za 9700, choć chodzi za o wiele więcej, a choć jest srebrny to ma niewiele gorsze staty niż Alaba. Grosskreutz trochę drogo mi wyszedł, bo za 3100, ale był mi potrzebny, poza tym to taki tańszy Piszczek, więc nie żałuje zakupu ;P Benaglio jeden z tańszych, bo za 700, a chyba najlepszy, do tego za 7400 Sokratis i Santana za 2500. Dla paru kluczowych zawodników kupiłem karty stylu za około 1000-1500.

Obecnie awansowałem do 6 ligi, co sezon awansuje, ale mistrzostwo zdobyłem tylko w 9 lidze.

20140930140628

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2014 o 16:40, Accid napisał:

Durm taki drogi? Aż zajże na futhead dlaczego:D

Srebrny dobry gracz, tacy zawsze są drodzy, co prawda nie świecący, ale ma staty bardzo dobre, zwłaszcza tempo chyba drugie po Alabie w Bundeslidze.

Dnia 30.09.2014 o 16:40, Accid napisał:

To mój:P

Marcos chyba najlepszy PO w La Liga, ja mam Alvesa, ale coś wolniejszy w tej 15 jest, ale nie robię póki co składu z Hiszpanii i gra u mnie w składzie BPL, obsadziłem go Brazylijczykami i jakoś się zgrywa :P Mathieu jeden z lepszych obrońców w lidze, środek pola masz widzę trochę wolny, ale w tym ustawieniu to pewnie znaczenia nie ma, Krychowiak ma chyba najlepszą fizyczność i siłę w La Liga coś mi się zdaje.

Spoko składzik kiedy musimy się zgadać w FIFe i meczyk zagrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Luk04229
Z paczki trafiłem Jerome Boateng''a i sprzedałem go za 39kawałków. Z tego kupiłem Kroosa właśnie, dos Santosa (81ov), De Marcosa i Tremoulinasa. Zamierzam się na Rodrigo, ale mam 11 kawałków i zbiorę sobie może na klasowego zawodnika.

Studiuję i rzeczywiście nie mam czasu na fut''a, bo każde mecze gramy z kumplami między sobą xD Ale za to szkolenie jest niesamowite, nic tak nie uczy gry w to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować