Zaloguj się, aby obserwować  
Paoro

FIFA 15

363 postów w tym temacie

U mnie w FIFA małe korekty, pojawili się tacy piłkarze jak Aubameyang, Luiz Gustavo, Walker, Leroy Fer. Czyli postawiłem głównie na wysokich środkowych pomocników i wzmocniłem skrzydła. Transakcje były możliwe głównie dzięki sprzedaży Daniego Alvesa. Teraz poluję na napastnika i lewego pomocnika dla składu BPL. Nie mogę coś sprzedać informa Rakiticia za dobrą cenę. Czekać, że sprzedażą czy jednak oddać za te 70 koła? Jego cena wzrośnie?

http://www.futhead.com/15/squads/4881204/ - Bundesliga
http://www.futhead.com/15/squads/4881990/ - BPL

Jeśli chodzi o ligę obecnie jestem w 5, po roku posuchy czyli braku awansu i konieczności gry ponownie w 6 lidze, kontynuuje marsz ku 1 lidze ;) Bilans lig online - 22-18-16, ukończone 5 sezonów i jeden tytuł. Niestety ostatnio gram po parę meczy tygodniowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też rzadko grywam. Do składu dokupiłem Jordi Albę na którego sporo czasu zbierałem (39kawałków..) A tak to skład chyba bez zmian.
Ter Stegen-Jordi Alba,Mathieu,Laporte,De Marcos-Krychowiak-Kroos,Xavi-Arda Turan,Deulofeu-Dos Santos.
Ławę grzeją Muniain, Otamendi, Inigo Martinez,Siqueira,Tissone,Tremoulinas,Garnero,Hugo Mallo, Paco Alcacer, Castro, Susaeta, Gabi.

Nie wiem na kogo polować, ogólnie wszyscy drodzy. Wydaje mi się, że to dobry moment na :
a) zainwestowanie w skład z innej ligi (jeśli tak, to jakiej?)
b) kupowanie paczek za 7.5 na potęgę w nadziei na IF Ronaldo albo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja inwestuje w paczki. Kupiłem tylko kilku zawodników i to za nie więcej niż 5k.

Mój skład nie jest imponujący, ale da się grać. Z resztą jestem w 4 lidze, w 5 zdobyłem tytuł z bilansem 5-4-0, teraz zaczynając sezon znów od zwycięstwa, więc jednak nie najgorsi są :D
http://www.futhead.com/15/squads/4922379/

Tworze jeszcze skład z BPL, żeby wejść na ten rynek, ale na razie mam 5 piłkarzy, tyle co z paczek trafie :/
Nie potrafie zbierać na piłkarzy i nie wytrzymałbym mając kupe kasy by nie kupić paczuszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ta gra przebrzydła potrafi sama z siebie zmienić poziom trudności w trakcie rozgrywania sezonu? Mam za sobą kilkanaście spotkań, wszystkie dość łatwo wygrane, nagle przychodzi mecz z Aston Villą i 0:3. Nie to że popełniłem jakieś błędy i szwankowała skuteczność - po prostu przeciwnik grał znacznie agresywniej, dobrze w odbiorze, jego zawodnicy byli zawsze szybsi od moich, a ja nie oddałem żadnego strzału na bramkę rywala, nie potrafiłem wymienić nawet 3-4 podań ani wyjść z własnej połowy (!). Nie pamiętam, żeby we wcześniejszych meczach AI zachowywało się choć przez chwilę w taki sposób. o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2014 o 11:51, Kadaj napisał:

Czy ta gra przebrzydła potrafi sama z siebie zmienić poziom trudności w trakcie rozgrywania
sezonu? Mam za sobą kilkanaście spotkań, wszystkie dość łatwo wygrane, nagle przychodzi
mecz z Aston Villą i 0:3. Nie to że popełniłem jakieś błędy i szwankowała skuteczność
- po prostu przeciwnik grał znacznie agresywniej, dobrze w odbiorze, jego zawodnicy byli
zawsze szybsi od moich, a ja nie oddałem żadnego strzału na bramkę rywala, nie potrafiłem
wymienić nawet 3-4 podań ani wyjść z własnej połowy (!). Nie pamiętam, żeby we wcześniejszych
meczach AI zachowywało się choć przez chwilę w taki sposób. o_O


Czasem tak bywa, ze nagle w jakimś meczu komp gra dobrze. Może zawodnicy dobrą formę mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2014 o 15:54, Accid napisał:

a) zainwestowanie w skład z innej ligi (jeśli tak, to jakiej?)

Ja mam dwa niezłe, porównywane składy, jeden gra, drugi odpoczywa, plus jeden joker dla każdego składu, bo na ławce i rezerwie można mieć 12 zawodników i nie muszę wtedy robić zmian, by byli wypoczęci, ciągle ich utrzymuje na 99 kondycji :)

Dnia 18.10.2014 o 15:54, Accid napisał:

b) kupowanie paczek za 7.5 na potęgę w nadziei na IF Ronaldo albo lepiej.

W tym tygodniu inform Piszczek i Szczęsny, do tego kilku innych fajnych graczy, kupiłem pierwszą paczkę od bardzo dawna i niestety nic ciekawego nie było. Doszedłem do momentu, że gracze, którzy wzmocnili by mój skład są drodzy, a by coś trafić w paczkach, to by trzeba było otworzyć z 10 paczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2014 o 17:22, Luk04229 napisał:

Ja inwestuje w paczki. Kupiłem tylko kilku zawodników i to za nie więcej niż 5k.

Doszedłem do takiego momentu, że nic poza paczkami (dobrego) nie kupię, więc wychodzi, że by zrobić postęp to trzeba trafić CR7 albo coś. Ciułanie z meczy na gracza za 30 koła to katorga.

Dnia 18.10.2014 o 17:22, Luk04229 napisał:

Tworze jeszcze skład z BPL, żeby wejść na ten rynek, ale na razie mam 5 piłkarzy, tyle
co z paczek trafie :/

Mam całkiem fajny nie drogi skład BPL, więc możesz się wzorować. Gracze szybcy, z gwizdkami tricków.

Dnia 18.10.2014 o 17:22, Luk04229 napisał:

Nie potrafie zbierać na piłkarzy i nie wytrzymałbym mając kupe kasy by nie kupić paczuszki
:D

Kusi, wiem coś o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2014 o 11:51, Kadaj napisał:

Czy ta gra przebrzydła potrafi sama z siebie zmienić poziom trudności w trakcie rozgrywania
sezonu? Mam za sobą kilkanaście spotkań, wszystkie dość łatwo wygrane, nagle przychodzi
mecz z Aston Villą i 0:3. Nie to że popełniłem jakieś błędy i szwankowała skuteczność
- po prostu przeciwnik grał znacznie agresywniej, dobrze w odbiorze, jego zawodnicy byli
zawsze szybsi od moich, a ja nie oddałem żadnego strzału na bramkę rywala, nie potrafiłem
wymienić nawet 3-4 podań ani wyjść z własnej połowy (!). Nie pamiętam, żeby we wcześniejszych
meczach AI zachowywało się choć przez chwilę w taki sposób. o_O

No niestety, ale to głównie w karierze tak jest. W FUT nie gram z kompem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca, ale w V lidze wydaje się być łatwiej niż w 6. 4 mecze 4 wygrane. Do tego mam fajny skład na turnieje brązowe i wygrałem ostatnio 8-2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2014 o 13:48, Paoro napisał:

Nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca, ale w V lidze wydaje się być łatwiej niż
w 6.


Nie wiem czy tu wszyscy wiedzą, ale nie gramy z ludźmi z tej samej ligi. Dostajemy po prostu ludzi z podobnym składem tzn. z podobną wartością nazwijmy to gwiazdkową zespołu. Ja dziś ładnie dostałem od...EA. Dziękuję bardzo za 3krotne wywalenie mi meczu i 3krotnie za to dostałem porażke. THANK U VERY MUCH EA -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2014 o 20:37, Luk04229 napisał:

Nie wiem czy tu wszyscy wiedzą, ale nie gramy z ludźmi z tej samej ligi.

To nie wiedziałem.. to wychodzi, że im mam lepszy skład tym łatwiej? bo te ciołki co mają już mega dobre składy, są bardzo słabi. Poza tym dogoniłem Cię, jestem już w 4 lidze w 7 meczy zdobyłem mistrzostwo 5 ligi :) jeszcze nie miałem tak łatwego sezonu jak ten ostatni właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda. Gramy z tą samą ligą, a ocena zespołu nie ma nic do rzeczy. Obecnie jestem w 1 lidze i gram ze zdecydowanie lepszymi przeciwnikami. Wyrównane mecze gdzie często decyduje jedna bramka. A odnośnie overallu drużyny - grając swoim złotym składem dwa razy mierzyłem się dziś z drużynami złożonymi z brązowych graczy i bynajmniej nie byli to amatorzy bo jeden mecz zremisowałem, a drugi minimalnie wygrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2014 o 21:54, Diverso napisał:

Nieprawda. Gramy z tą samą ligą, a ocena zespołu nie ma nic do rzeczy. Obecnie jestem
w 1 lidze i gram ze zdecydowanie lepszymi przeciwnikami. Wyrównane mecze gdzie często
decyduje jedna bramka. A odnośnie overallu drużyny - grając swoim złotym składem dwa
razy mierzyłem się dziś z drużynami złożonymi z brązowych graczy i bynajmniej nie byli
to amatorzy bo jeden mecz zremisowałem, a drugi minimalnie wygrałem.

No właśnie też coś mi się wydaje, że Luke się myli. To by było bezsensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2014 o 21:54, Diverso napisał:

Nieprawda. Gramy z tą samą ligą, a ocena zespołu nie ma nic do rzeczy.

Polemizowałbym. Kiedyś też mi się tak wydawało, ale trafiłem z pół roku temu na jakimś forum, nietety nie mogę znaleźć teraz tego, gdzie własnie o tym dyskutowali i niektórzy z nich wysłali wiadomość przez origin do swoich przeciwników z zapytaniami i ze zdziwieniem jak z taką dobrą grą są tylko w takiej (niskiej) lidze. I tak właśnie z zaskoczeniem ów przeciwnicy odpowiadali, ''że jak to?'' przecież oni grają regularnie w 1 czy tam 2 lidze. Tak więc wydaję mi się, że jednak nie gramy z tą samą ligą, choć byłoby to bardziej logiczne.

Co do przeciwników to ok może nie o ocene gwiazdkową chodzi, tu masz racje, ale na pewno w jakiś sposób dostajemy przeciwników zbliżonych do nas poziomem. Bo nie możliwe jest, że od tak dostajemy ''randoma'' o ''randomowych'' umiejętnościach.

Paoro 5 liga łatwy sezon?? hmmmm a może jednak się mylili na tamtym forum, tzn. dostali zmyłkową odpowiedź. Skoro i ja i ty 5 ligę przebrneliśmy bezproblemowo to mogłoby oznaczać, że utknęło tam sporo niedzielnych grajków. Chyba muszę się bardziej zainteresować tą sprawą i sam popytać moich przeciwników w jakiej lidze aktualnie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pierwszą część Twojej wypowiedzi to nie czuję się przekonany :( Odczuwam znaczącą różnicę w pierwszej i drugiej lidze w porównaniu do niższych dywizji. Bo idąc tym tokiem to wyszłoby na to, że turnieje również są pośmigane i osoby będące w finałach grają z ćwierćfinalistami itd.

Dnia 20.10.2014 o 09:39, Luk04229 napisał:

Co do przeciwników to ok może nie o ocene gwiazdkową chodzi, tu masz racje, ale na pewno w jakiś sposób dostajemy przeciwników > zbliżonych do nas poziomem. Bo nie możliwe jest, że od tak dostajemy ''randoma'' o ''randomowych'' umiejętnościach.


Ale jaki może być ten sposób? Na jakiej podstawie może mi dobierać przeciwników? Dlatego wydaje mi się, że podział na "koszyczki" ligowe jest najbardziej sensowny. No bo chyba nie na podstawie statystyk, czy poziomu w Football Club.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2014 o 16:49, Diverso napisał:

Bo idąc
tym tokiem to wyszłoby na to, że turnieje również są pośmigane i osoby będące w finałach
grają z ćwierćfinalistami itd.

Turnieje na pewno nie bo po meczu pokazuje Ci drabinke i rywali jakich pokonałeś ty i zarówno twój przeciwnik w drodze do finału.

Dnia 20.10.2014 o 16:49, Diverso napisał:

Ale jaki może być ten sposób? Na jakiej podstawie może mi dobierać przeciwników? Dlatego
wydaje mi się, że podział na "koszyczki" ligowe jest najbardziej sensowny. No bo chyba
nie na podstawie statystyk, czy poziomu w Football Club.

No mi też wydawałoby się, że przecież w końcu po to wszędzie są podziały na klasy rozgrywkowe zwane ligami. Ciężki temat. Najlepiej byłoby samemu sprawdzić i napisać do paru rywali, z którymi właśnie się rozegrało mecz, ale to troche zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2014 o 16:49, Diverso napisał:

Jeśli chodzi o pierwszą część Twojej wypowiedzi to nie czuję się przekonany :( Odczuwam
znaczącą różnicę w pierwszej i drugiej lidze w porównaniu do niższych dywizji. Bo idąc
tym tokiem to wyszłoby na to, że turnieje również są pośmigane i osoby będące w finałach
grają z ćwierćfinalistami itd.

Mam super brązowy skład i o ile w pierwszej rundzie szybko mnie losuje, to w drugiej nie mogę się doczekać aż kogoś mi przydzieli. Po tym chociaż widać, że grasz w drabince tylko z tymi co zaszli tak daleko jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2014 o 09:39, Luk04229 napisał:

Paoro 5 liga łatwy sezon?? hmmmm a może jednak się mylili na tamtym forum, tzn.
dostali zmyłkową odpowiedź. Skoro i ja i ty 5 ligę przebrneliśmy bezproblemowo to mogłoby
oznaczać, że utknęło tam sporo niedzielnych grajków. Chyba muszę się bardziej zainteresować
tą sprawą i sam popytać moich przeciwników w jakiej lidze aktualnie są.

Mega łatwa, najłatwiejsza w jaką grałem, najtrudniej było w 6 lidze, ale też może poprostu fala noobków przesuwa się w górę, a najlepsi są już w 1 lidze. Jak grałem na starcie FIFA 15 to było ciężej. Udało się sprzedać informa Rakiticia za 75000, myśle, że jak na ten moment całkiem spoko cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wygrałem po raz drugi z rzędu pierwszą ligę. Z bilansem 8-0-0 (jak ktoś nie wierzy to służę fotką). Anyway, zastanawiam się czy to kwestia dobrego dnia bo w 14 udał mi się ten wyczyn może ze 3 razy? Tak czy siak w drugiej i trzeciej lidze męczyłem się bardziej. Ale nie narzekam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy grał ktoś od ostatniego patcha na PC? Ja po tygodniu wróciłem do Fify i co, zaczęło klatkować. Ciekawe, czy coś skaszanili przy patchu czy po prostu mój PC ma dzisiaj jakiegoś focha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować