Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Codemasters igra z fanami. Będzie zapowiedź DiRT 4?

22 postów w tym temacie

"Zapewniano, że w "czwórce" nastąpi powrót do autentyczności, że gra będzie przeznaczona dla zatwardziałych odbiorców, a na początku tego roku, że będzie nastawiona na rajdy."

Obiecanki cacanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli powrót do autentyczności oznacza takie cuś jak cześć pierwsza DIRTa to ja dziękuję. Zrobiliby kontynuację Colina dla "zatwardziałych fanów", a nie dziecinne wyścigi bez większego sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2014 o 23:28, Ryu_Makkuro napisał:

Chciałeś powiedzieć Colin McRae 2.0


Dokładnie :) 2.0 to dla mnie niedościgniony wzór. Codies wzieli wszystko co dobre z jedynki, dali wspaniałą grafikę, więcej tras i samochodów. I wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc przy DiRT-cie 3 bawiłem się świetnie na multi. Te pokręcone tryby zapewniały naprawdę ciekawą rywalizację z kolegami :D Nie chciałbym, żeby nowa odsłona była przystosowana stricte pod rajdy... Kot i Mysz, Outbreak czy Gymkhana bardzo mi się podobały...

Dodam jeszcze, że od rajdów jest teraz Milestone. Wiadomo, Codies zrobili by to lepiej ze swoim doświadczeniem, ale seria DiRT od początku była troszkę bardziej "szalona" i chciałbym, żeby tak pozostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2014 o 12:05, marekl1975 napisał:

kupię jeśli będzie po polsku. :)


Pewnie będzie, ale... serio? Polska wersja wymogiem przy kupnie wyścigówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2014 o 12:15, LESZ3u napisał:

Pewnie będzie, ale... serio? Polska wersja wymogiem przy kupnie wyścigówki?

Martyna jako pilot mogłaby mnie skusić do zakupu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2014 o 12:15, LESZ3u napisał:

Pewnie będzie, ale... serio? Polska wersja wymogiem przy kupnie wyścigówki?


Lubię słuchać podpowiedzi polskich pilotów rajdowych. Ma to swój klimat... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2014 o 15:45, wolverine napisał:

Martyna jako pilot mogłaby mnie skusić do zakupu :)


O tak! Nawet kiedyś, to znaczy jakoś tak około 2000 roku była taka ścigałka z głosem Martyny. Super się w nią grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2014 o 20:32, marekl1975 napisał:

O tak! Nawet kiedyś, to znaczy jakoś tak około 2000 roku była taka ścigałka z głosem
Martyny. Super się w nią grało.


Zgadza się, było to całkiem niezłe (a przynajmniej takie je zapamiętałem) Rally Championship. Później Martyna pojawiła się jako pilot jeszcze w CMR04. Polskie wersje od Codies są ostatnio normą, więc nie spodziewałbym się niczego innego. Z drugiej strony nie jestem pewien, czy będą zapraszali jakieś znane osobowości. No i czy w ogóle wyjdzie rajdówka - już raz mi w tym roku narobili smaku, kiedy spodziewałem się remake CMR2.0, który okazał się niezłą, ale grą mobilną.

Szkoda, że obecnie nie ma w czym przebierać jeśli chodzi o rajdy. Pojawia się tylko średnie według mnie WRC. Kiedyś był RBR, wspomniany Colin i Rally Championship, czy też zupełnie już zapomniane International Rally Championship.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2014 o 21:58, LESZ3u napisał:

Szkoda, że obecnie nie ma w czym przebierać jeśli chodzi o rajdy. Pojawia się tylko średnie
według mnie WRC. Kiedyś był RBR, wspomniany Colin i Rally Championship, czy też zupełnie
już zapomniane International Rally Championship.


A pamiętasz Toca Race Driver 3? To była giera! I ścigałka i rajd w jednym. Mam ja do dziś - to nagroda za jakiś tam konkurs z gram.pl z roku 2004. Tylko szkoda, że na Win 7 nie da się odpalić. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam? Na półce przede mną stoi wydanie w metalboxie ;) Pamiętam, że swego czasu zdawało się, że ładniej być już nie może. Z resztą - moje wspomnienia z serią sięgają TOCA 2 (jeszcze przed podserią Race Driver) i ogrywałem każdą kolejną część. Ogólnie nie jestem jakimś zapalonym fanem komputerowych wyścigów, ale tytuły od Codemasters i starsze NFS (oraz remake Hot Pursuit) zawsze dawały mi masę frajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2014 o 23:19, LESZ3u napisał:

Pamiętam? Na półce przede mną stoi wydanie w metalboxie ;) Pamiętam, że swego czasu zdawało
się, że ładniej być już nie może. Z resztą - moje wspomnienia z serią sięgają TOCA 2
(jeszcze przed podserią Race Driver) i ogrywałem każdą kolejną część. Ogólnie nie jestem
jakimś zapalonym fanem komputerowych wyścigów, ale tytuły od Codemasters i starsze NFS
(oraz remake Hot Pursuit) zawsze dawały mi masę frajdy.

A czy Toca 3 da się odpalić na Windows 7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować