Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie otwarta beta Battlefield Hardline

12 postów w tym temacie

> Znowu z serii ? Nie mamy własnych testerów i zgłaszajcie błędy za nich... BO WAM NIE
> PŁACIMY HIHIHIIHI !!! ...
Nikt nikogo nie zmusza do zgłaszania błędów, dają możliwość przetestowania gry przed kupnem... ale ktoś zawsze musi narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nikt nikogo nie zmusza do zgłaszania błędów, dają możliwość przetestowania gry przed
> kupnem... ale ktoś zawsze musi narzekać.
Bo mam do tego prawo... Nie wiem, na pewno nie kupuję ich gier zaraz po premierze bo jak zawsze ostatnie 2 części to były pobugowane gówna bo nic nie zrobili ze swojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2014 o 21:52, Narmo napisał:

Zagrałem raz w zamkniętą i szczerze mówiąc nie podoba mi się. Z gier typu bandyci i policja
wolę Payday 2.


Z Paydayem 2 jest ten problem, że na publicach gra jest totalnie niegrywalna - zawsze lepiej gra się ze znajomymi, ale tutaj ich ewentualny brak boli tym bardziej, że każda kolejna sesja kończy się rzeźnią. Nikt nawet nie stara się grać po cichu. W przypadku tytułów o szerszej skali działania fakt ten tak nie boli (vide CoD czy właśnie BF, a nawet CS). Payday niestety musiałem skreślić, choć robiłem do niego kilka podejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra się nie sprzeda... Mimo, a może właśnie z dobrej woli EA. Dokleili sobie łatkę "produkt jest niedoskonały, potrzebujemy czasu i pomocy". BF3 kupiłem miesiąc po premierze, BF4 tak samo, uważam że trójka jest najlepszym shooterem ubiegłej generacji. Hardline kupię raczej długo po premierze chyba, że beta zmieni moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę. Miałem okazję potestować grę podczas zamkniętej bety i, pomijając oczywiście kwestię błędów, Hardline bardzo mi się spodobało. Grało mi się zdecydowanie przyjemniej, niż w trójkę. Być może jest to spowodowane tym, że nie jestem fanem wielkich potyczek na gigantycznych mapach, zdecydowanie lepiej się czuję ganiając po mniejszych mapkach na piechotę. Mniejsza jest wtedy szansa na "strzały znikąd" itp. W Bad Company 2 najprzyjemniej grało mi się na mapie White Pass, w BF3 zwykle biegałem po Metrze. W związku z tym, stosunkowo niewielkie mapki z bety Hardline bardzo mi przypadły do gustu i nie postrzegam ich jako wady, jak niektórzy.

Oczywiście pojawia się pytanie, czy szanowne EA raczyło ruszyć pewną część ciała i rzeczywiście coś poprawić w grze od czasu zamkniętej bety. Naprawdę nie zdziwię się, jeśli okaże się, że nadal możemy strzelać w jedną stronę przez niektóre ściany itp. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bo mam do tego prawo... Nie wiem, na pewno nie kupuję ich gier zaraz po premierze bo
> jak zawsze ostatnie 2 części to były pobugowane gówna bo nic nie zrobili ze swojej strony.
Nie masz żadnego prawa.
Nie ma nigdzie napisane,że prawnie jesteś zobowiązany zrzędzić jak ci się coś nie podoba.

A co do tematu to fajnie,że będzie beta, będzie można porównać zmiany z poprzednią. Może nowet tryby pokażą i mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie masz żadnego prawa.
> Nie ma nigdzie napisane,że prawnie jesteś zobowiązany zrzędzić jak ci się coś nie podoba.
Po pierwsze : prawo do czegoś to nie zobowiązanie...
Po drugie: Prawo do zrzędzenia mieści się w prawie do swobodnej wypowiedzi gwarantowanej przez Konstytucję RP i kartę ONZ.
Troll harder.

Jeśli zaś chodzi o grę : jak ruszą tyłek i nie popełnią tyle błędów co przy Bf 4 to może coś z tego wyjdzie. Problem z Payday jest taki że trzeba mieć znajomych którzy nie doprowadzają do burdelu podczas grania. Także sposób gry z BFa może się sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najsłabszy BF ostatnich lat, ba, najsłabszy BF w ogóle. I nie wierzę żeby od closed bety do open bety czy nawet premiery zrobili cokolwiek co zmieniłoby moje zdanie. A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować