Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tomasz Bagiński chce zrobić pełnometrażowy film "Wiedźmin"

65 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2014 o 10:48, H4llow napisał:

Nie wiem czy jest to możliwe, ale przekonajcie Madsa Mikkelsena do zagrania Geralta !


Nigdy o tym nie pomyslalem, ale gosc faktycznie by sie nadawal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2014 o 10:48, H4llow napisał:

Nie wiem czy jest to możliwe, ale przekonajcie Madsa Mikkelsena do zagrania Geralta !


Z tego co wiem sam Sapkowski chciałby, aby to on właśnie zagrał Wiedźmina.
Mówił o tym na Dniach Fantastyki we Wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2014 o 20:03, KeyserSoze napisał:

Serial zaczął się jako gorszy od książek, ale z sezonu na sezon robił się coraz lepszy,
a książki wręcz przeciwnie, z tomu na tom coraz słabsze. Wolę obejrzeć następny sezon
niż przeczytać następny tom, bo Taniec ze smokami był tak kiepski, że naprawdę mi się
nie chce.

Dziwi mnie ta opinia. Może czytałeś wszystko na bieżąco, tzn. po każdym kolejnym tomie musiałeś czekać te kilka lat na premierę kolejnego? Z reguły fani przywiązują się do pierwszej części, po czasie ją idealizuą i oczekują od kontynuacji niemożliwego - i w końcu są zawiedzieni, bo ta długo oczekiwana kontynuacja nie spełnia ich oczekiwań (a im dłużej muszą czekać, tym oczekiwania większe...). Ja wszystkie 5 tomów przeczytałem "na raz" (zabrałem się za serię niedługo przed premierę "Tańca ze smokami", a gdy skończyłem 4. tom, piąty był już dostępny). Myślę, że wszystkie trzymają mniej więcej ten sam poziom. Za to serial zniechęcił mnie po kilku odcinkach (warto dodać, że zacząłem oglądać po przeczytaniu książek) i nie przebrnąłem chyba nawet przez pierwszy sezon. Ale skoro piszesz, że im dalej, tym lepiej, to może skuszę się na drugie podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę to, że poprzednie podejście do sagi nie skończyło się dla Geralta zbyt dobrze, tutaj gorzej być nie może. Z tym, że pełnometrażowy film (do tego aktorski) będzie dla Bagińskiego nie lada wyzwaniem. Z tego co wiem ma na koncie animacje nieprzekraczające 10 minut. Trzymam kciuki - Wiedźminowi się należy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować