Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Darmowy weekend z Dishonored!

24 postów w tym temacie

Zazwyczaj inicjatywa ta obejmowała tytuły przeznaczone do rozgrywki multiplayer, w tym przypadku pewnie chodzi o napędzenie sprzedaży dodatków. Sama gra jak najbardziej warta zachodu, imo jedna z lepszych w ostatnich latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2014 o 23:22, Thalanthas napisał:

Wersja Steamowa nie ma języka polskiego?


Ma, ale jak kupujesz to jest wybór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłbym GOTY dla dodatków, bo taniej. Tylko że nie wiem, czy to mi nie namiesza w posiadanej wersji (mam WW z pięcioma podstawowymi zachodnimi językami), albo nie doda nowej gry (bo inne app ID). :/

Ktoś się orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się cały czas zastanawiam... Z jednej strony wygląda to ciekawie, z drugiej... prawie 10 euraczy za GotY... to raczej sobie odpuszczę. Rozważam jedynie kupno podstawki. No nic, jeszcze trochę czasu na kupno jest, może się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Naprawdę fajna gra, przechodziłem kilka razy. Niewiele jest tytułów, które mają jakby
> własną ''duszę'', pierwiastek oryginalności. Dishonored warto zasmakować.
Miks The Elder Scrolls, Deus Ex HR i Half-life 2. No szczyt oryginalności. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A ja się cały czas zastanawiam... Z jednej strony wygląda to ciekawie, z drugiej... prawie
> 10 euraczy za GotY... to raczej sobie odpuszczę. Rozważam jedynie kupno podstawki. No
> nic, jeszcze trochę czasu na kupno jest, może się skuszę.
Gorzej jeśli gra ci się spodoba i będziesz chciał potem dokupić sobie dodatki fabularne, które są prawie całą drugą grą. Wtedy i tak będziesz musiał kupić GotY, bo same dodatki nigdy nie są na dużej przecenie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2014 o 11:14, Lemonardo napisał:

Gorzej jeśli gra ci się spodoba i będziesz chciał potem dokupić sobie dodatki fabularne,
które są prawie całą drugą grą.


Mówi się trudno, trzeba będzie rozłożyć zakupy na parę rat ;) Będzie na co czekać przynajmniej, a poza tym zimowa wyprzedaż już prawie za pasem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2014 o 11:26, Ring5 napisał:

Mówi się trudno, trzeba będzie rozłożyć zakupy na parę rat ;) Będzie na co czekać przynajmniej,
a poza tym zimowa wyprzedaż już prawie za pasem :P

No chyba że wydawcy wezmą przykład z EA i promocyjna cena dlc nigdy nie zejdzie poniżej 50%. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować