Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zaginięcie Ethana Cartera - opinie redakcji

9 postów w tym temacie

Już wcześniej widziałem informacje o tej grze i myślałem sobie, że może być interesująca. Szczególnie, że robiona przez Polaków. Po obejrzeniu fragmentu gry wiem, że nawet jeśli nie byłaby rodzima to i tak na pewno w nią zagram - zdecydowanie kręcą mnie takie klimaty, mam tylko nadzieję, że nie będzie tam elementów zręcznościowych (bądź będzie ich niewiele).

No i ta grafika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm od teraz w kazdej grze, bede sie zatrzymywal przy kazdym mozliwy obiekcie, ogladal go ze wszystkich stron i zastanawial sie jaka jest historia tego miejsca/przedmiotu/budynku. To dopiero ciekawe, teraz gdy o tym pomysle, nawet takie Call of Duty moze starczyc na dziesiatki godzin przy takiem podejsciu do rozgrywki!! Koniec z bieganiem do wskazanego miejsca na mapie, od teraz badam kazdy kamien!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na wymagania i na gameplay rodzi się jedno pytanie - po co komu nowa generacja konsol ? Bo stosunek zapotrzebowania na zasoby do jakości w tej grze budzi we mnie chęć sięgnięcia po teorię spiskową i wręcz narzuca tezę, że producenci konsol celowo nakazują studiom obniżenie poziomu jakości produkcji by uzasadnić potrzebę rynkową wprowadzenia nowej generacji konsol. O grach na PC nawet nie wspomnę. Mam nadzieję, że to jednak tylko moja bzdurna teoria, bo jeśli jest inaczej to trzeba poważnie zastanowić się nad rynkiem gier wideo. Podobne skojarzenia nasuwają mi się gdy oglądam gameplay z GTA V czy RDR.. gdzie popełniłem błąd ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na tę grę od pierwszych zapowiedzi.
Klimat zdecydowanie niesamowity a fabuła zdaje się być wciągająca.
Jak dla mnie to must have i czekam na otwarcie pre-orderów wydania pudełkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować