Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zwiastun premierowy Destiny już w sieci; gra ma działać na Xboksie One w 1080p

9 postów w tym temacie

> Szkoda, że na PC nie wyjdzie, będę musiał się zadowolić wersją na PS3.
W najbliższym czasie nie wyjdzie, zobaczymy co pokaże przyszłość. Bungie chyba nigdy nie wykluczyło możliwości sportowania gry na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie się pojawi, najpierw trzeba nakręcić sprzedaż konsol, szczególnie nowego XB. Co najwyżej można wątpić w jakość przygotowanego przez nich portu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blee 1080, 900, 30, 60.... zaczynam być chory od tych liczb. Może być nawet 40, 50 klatek na sekundę. Ważne by ładowane się szybko i działało bez spadku frameratu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda, że na PC nie wyjdzie, będę musiał się zadowolić wersją na PS3.
Twórcy kiedyś pisali że nie wykluczają wersji na PC, zobaczymy po premierze na konsole.

MR_Spike kompy mają to fajne że mogą sobie w każdej grze zblokować framerate do stabilnego 30 żeby nie skakało np z 90-80, z 70-40 a konsole nie zawsze i chyba jedyna gra mająca coś takiego to TLoU Remastered.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj ta Oj tam ....
Najważniejsze że DESTINY wyjdzie w końcu ... mi nie zależy na 1080p i 60 k chodź że fajnie by było ,,lecz o to co ta gra potrafi . Dużo ludzi narzekało na Beta Że dziadostwo i lipa ..... ja powiem że jak dla mnie grało się fajnie chodź że multi ( chodzi mi o pojedynki) nie za rewelacja ..
Ogólnie powiem że mam jakąś niechęć do gier bez PL - może dlatego że słabo znam Angielski - lecz ta gra przykuła moją uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować