Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Metro Redux - książka gratis do każdego zamówienia przedpremierowego w sklepie gram.pl!

21 postów w tym temacie

gram.pl

Zamawiając grę Metro Redux w sklepie gram.pl na PC, Xbox One lub PlayStation 4 w przedsprzedaży w sklepie gram.pl otrzymasz prezent – książkę Dzielnica Obiecana autorstwa Pawła Majki osadzoną w uniwersum Metro 2033. Ilość ograniczona!

Przeczytaj cały tekst "Metro Redux - książka gratis do każdego zamówienia przedpremierowego w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna akcja :) Właśnie zamówiłem, ale dodajcie przy zamówienie opis czy coś, że książka jest gratis :P Za małe pieniądzę moża mieć dwie bardzo dobre gry i książkę, aż grzech nie skorzystać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla posiadaczy poprzedniej części powinny być zniżki :/ Książkę i tak bym kupił która kosztuje 40zł + 40zł gra da się przeżyć a jestem ciekawy tych usprawnień w pierwszym metrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metro 2033 mam z jakiegos bundla, ile mogl kosztowac? Bo ja wiem, z 80 groszy - w sumie warta swojej cieny, fabula przecietna, budzetowa rozgrywka. Metro list light to wlasciwie powtorka z rozgrywki, z kilkoma jeszcze głupszymi rozwiązaniami , nie chcialo mi sie tego konczyc. W pewnym momencie mialem juz chyba z 20 filtrow do maski, a starczyly mi na 4 minuty oddychania (w pewnym ciemnym pomieszeniu, gdzie trzeba bylo znalesc wyjscie i nie dalem rady). Wez tu zabijaj jedną ręka i zmieniaj filtry co 15 sekund druga. Logiki w tej grze tyle co w kreskowkach. Wrogowie maja nieskonczona ilosc amunicji, ale gdy podniesiemy ich bron, zawsze zostaje max kilka naboi. Plusem jest wielki postep technologiczny, w koncu nie gramy niepelnosprawnym bohaterem. Mam za darmo ps+ i mysle, ze to dobra cena. 80 złotych za obie? Jedynie jesli dodatki zmieniaja całe gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2014 o 19:40, Nitro2050 napisał:

Właśnie zastawaj się czy warto kupić?



Cóż, lepsza optymalizacja, mechanika gry, grafika... Chyba warto :)
Ale polecam zamówienie gry na steamie za 9,99 € jeżeli już posiadasz Metro 2033 i Last Light.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale polecam zamówienie gry na steamie za 9,99 € jeżeli już posiadasz Metro 2033
> i Last Light.

Raczej 19,98. 9,99 za Metro 2033 Redux i 9,99 za Metro Last Light Redux. Przy czym kupowanie Last Light Redux jeśli ma się już zwykłe Last Light jest troszke bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2014 o 20:25, Lemonardo napisał:

Raczej 19,98. 9,99 za Metro 2033 Redux i 9,99 za Metro Last Light Redux. Przy czym kupowanie
Last Light Redux jeśli ma się już zwykłe Last Light jest troszke bez sensu.



Tak, pisałem o pierwszej części, bo kupowanie Last Light Redux jeżeli już się posiada zwykłą wersję raczej nie jest opłacalne bo minimalne zmiany są. Najbardziej widoczne są w Metro 2033 Redux.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2014 o 20:29, Crew_900 napisał:

Tak, pisałem o pierwszej części, bo kupowanie Last Light Redux jeżeli już się posiada
zwykłą wersję raczej nie jest opłacalne bo minimalne zmiany są. Najbardziej widoczne
są w Metro 2033 Redux.


Do kupienia samego 2033 Redux w promocyjnej cenie wystarczy samo 2033, nie trzeba mieć Last Light.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się Wasza inicjatywa. :) Ode mnie macie wkład za wersję na PS4. :)

Kwestię jęczenia nad nieopłacalnością (i kpiną ze strony developera że śmie sobie za to płacić - przecież powinien dawać to za darmo!!!) zostawiam standardowo największym napinaczom internetowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten to czepia się odświerzania Metra nie ważne, której części chyba dopiero co zaczął się grami interesować :/

Nie raz nie dwa już wyszły gry odświerzone po roku czy dwóch. I w większości przypadków jest tylko lekko poprawiona grafika i tyle. A tu pierwsze Metro jest prawie całe przebudowane na nowo, a Last Light też dostało trochę poprawek i usprawnień. Po za tym nikt nie zmusza nas do zakupów więc skończcie narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2014 o 12:53, Nitro2050 napisał:

Zamówiłem się grę przed premiera i dziś odbierałem grę, a nie dostałem książka co jest grane?


" Ilość ograniczona, decyduje kolejność złożonych i potwierdzonych pre-orderów."

Hue Hue - marketing :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem od razu, przyszła sama gra, książki nie ma. Nie informowano jaka jest liczba sztuk, czyli starczyc powinno dla wszystkich. Czuję się oszukany i nie otwieram, tytuł zwrócę. Kupiłem tylko dla książki, i może kiedyś dla przypomnienia obu części Metra w nowej oprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować