Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zamknięta beta The Crew wraca na PC

21 postów w tym temacie

Pre order już złożony, mam nadzieję że ubi tego nie zepsuje bo po pierwszej becie jestem grą zachwycony taki NFS tyle że ze wszystkim co zabrali w kolejnych odsłonach po Undergroundzie, osadzony w lepszej grafice z dużo większą mapą, mmm miód cud i malina ;d

Twórcy The Crew podkreślają również, że sterować będzie można zarówno klawiaturą i myszą, jak i gamepadem. A gdzie kierownica się pytam? Kto w takie gry gra na klawie, przecież sterując strzałkami to ten samochód będzie się zachowywał jak robot bujający sie na lewo i prawo ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś dostanie kod a nie będzie grał to wyślijcie mi go na wojtek898@o2.pl .Chętnie bym zagrał ale nie mogę dostać klucza. Z góry dzięki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > To jak będzie w końcu na Playstation 3 bo już pogubiłem się?
> Nie będzie.

Redaktorzy natychmiast powinni naprawić ten błąd, bo to nie jest byle jaka literówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, gra jest bardzo fajna, miałby ktoś niepotrzebny kod do tej gry ?
Jakby ktoś taki się znalazł to bardzo proszę o przesłanie kodu na email ksieciunio5@interia.pl

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2014 o 22:13, Dared00 napisał:

> To jak będzie w końcu na Playstation 3 bo już pogubiłem się?
Nie będzie.


To pewnie w ramach żartu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To słaby żart, bo ktoś mógłby w to niestety uwierzyć.

Też tak myślę, bo przez chwilkę uwierzyłem w to, a wiem że parę dni temu pisano że tylko z poprzedniej generacji dostanie XBOX 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 klucze do bety do rozdania, kto pierwszy ten lepszy. W zamian poproszę o dodanie mnie jako znajomego w ubiplay-u żeby można było pojeździć w grupie. Mój nick z ubiplay to "swengus".
Oto 3 klucze:
A6PE-LPWD-M8RX-TE6T
PFR3-FDWK-BL4X-LWA3
TEJ6-K9AH-JFCU-XMBC

wystarczy zaktywować produkt na Ubiplay-u, jak ktoś wykorzysta to miło by było jakby napisał że dany klucz został wykorzystany.
Pozdrawiam i życzę szerokiej drogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2014 o 01:15, SwenG napisał:

A6PE-LPWD-M8RX-TE6T


Ten klucz wykorzystałem, dzięki :)

Zaproszenie poszło: marrcinuss666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ludziska, jeszcze 2 dni jeżdżenia super bryczkami, brać i wykorzystać pozostałe dwa klucze :) Jakby się ktoś pytał skąd się u mnie wzięły to od Ubisoftu dostałem maila z kluczami i jak to w mailu ujęli "we''re offering you the chance to build you own crew" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować