Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Sims 4 - trailer premierowy w sieci

10 postów w tym temacie

Wygląd Simów niezbyt poprawił się od drugiej części. Poza tym mam przeczucie, że gra nie sprzeda się zbyt dobrze, ponieważ posiadacze poprzednich części, nie odczują potrzeby zamiany ich na tą samą grę, z innym numerkiem w tytule.
W szczególności jeżeli zainwestowali wcześniej w dodatki, ponieważ kupując kolejną część będą musieli kupować je po raz kolejny.
Twórcy gry mogliby dodawać do kolejnych gier zawartość wszystkich wcześniej wydanych dodatków i tworzyć kolejne, których wcześniej nie było. Ale po co skoro głupim graczom można sprzedać ten sam dodatek 10 razy.
Ta pazerność i lenistwo ich zgubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra oczywiście będzie goła i dużo raczej nie da się zrobić. Trzeba będzie 20 DLC tak jak w poprzednich częściach. Aha i nic nowego poza poprawioną mimiką twarzy. Oczywiście wydajność na pewno nie została poprawiona i mikro przycięcia i większe będą tak samo jak we wszystkich poprzednich częściach a zwłaszcza podczas przyspieszenia czasowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wygląda to lepiej, niż za czasów The Sims 3. Byłbym naiwny, gdybym myślał, że w The Sims 4 będzie wszystko to, co było w trzeciej części :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W trailerze widać dzieci, więc domyślam się, że będzie dodatek "The Sims 4: Pokolenia" lub podobny podtytuł i tam dodadzą to, co już było w podstawce trójki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy każdej premierze The Sims, od drugiej części jest to samo. Bulwersacja ilością nadchodzących DLC/dodatków. Każde simsy były okrojone, i każde będą ta seria już taka jest i narzekanie na to nic a nic nie pomoże. Nikt nie każe wam dodatków kupować, brak basenów jakoś mnie nie rusza, i tak nigdy ich nie budowałam. Graficznie moim zdaniem jest dużo lepiej niż w Sims 3, styl bardziej ''simowy'' a same postacie są dużo bardziej różnorodne względem wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie jest lepiej. Zmiany w grafice względem 3 są widoczne gołym okiem, a każdy, kto chrzani, że grafika gorsza bądź taka sama niech lepiej pobierze sobie demo z edytorem simów. A co do zawartości i dodatków... cóż, wycięcie basenów to taki trochę strzał w stopę, bo teraz pewnie dodadzą je w którymś dodatku z dopiskiem "prosiliście o przywrócenie basenów, więc postanowiliśmy dorzucić je wam w dodatku za X zł". Z drugiej strony nikt nikogo do kupowania dodatków nie zmusza, więc tu akurat nie wiem o co cały shitstorm. No i dobrze by było jakby optymalizacja względem 3 przestała kuleć. Ogólnie zapowiada się bardzo fajny symulator życia ;p Ja tam planuję zakup, bo wbrew pozorom i ogólnie przyjętej opinii, że "Simsy są dla rozpiszczanych, małych dziewczynek" z tej gry jest nieraz kupa śmiechu. No, a przy okazji można się powyżywać na tych małych, wirtualnych ludzikach jak się ma przykładowo "zły dzień".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować