Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Destiny w złocie

25 postów w tym temacie

> Jest tyle gier do grania, kolejna sie ukazała i tyle robicie szum jakby to była GTA V
> bez przesady chłopaki
To nie jest zwykła gra to jest coś nowego na konsole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jest tyle gier do grania, kolejna sie ukazała i tyle robicie szum jakby to była GTA V
> bez przesady chłopaki
GTA V podobała mi się lecz wcale na tą grę nie czekałem, za to na Destiny wyczekuje z niecierpliwością, to że w twój gust ona mogła nie trafić nie znaczy że i w innych, ilość zamówień sama to definiuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2014 o 09:56, Gohan1989 napisał:

Jest tyle gier do grania, kolejna sie ukazała i tyle robicie szum jakby to była GTA V
bez przesady chłopaki


Właśnie akurat szumu wokół GTA V (jak i poprzednich części) nigdy nie rozumiałem. Ok, gra jest niezła, ale zdecydowanie nie jest to coś wyjątkowego. A Destiny... cóż, Destiny zapowiada się po prostu bardzo ciekawie, stąd ten "szum".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie byłem napalony tak na żadną grę. Ostatnio to było chyba The Last of Us. Zawsze jednak w tle jest jakaś szansa że będzie wielkie rozczarowanie. Że ten hype jest za duży co do tego jaki będzie finalny produkt. Obym się mylił, przekonam się za 2,5 tygodnia.

Graficznie jeżeli chodzi o tła to moja idealna gra :) kocham tego typu tła planet i kolorystykę w jakiej są wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem o co tyle szumu. Bardziej chyba marketing wmowil ludzie ze to cos super nowego jest. Gralem w bete i absolutnie nie mialem poczucia jakbym gral w cos czego wczesniej nie widzialem. Sama rozgrywka taka sama jak w Halo, sam pomysl na gre taki sam jak w grach MMO. Jestem w stanie sie zgodzic ze dla kogos kto ma tylko konsole to moze byc cos nowego pod wzgledem rajdow i instancji, bo takich gier jest bardzo malo na Xboxie czy PS. Nie zmienia to jednak faktu ze struktura gry juz przekonala mnie do tego ze gra bedzie polegala na grindowaniu gearu i na niczym wiecej. Nie zdziwie sie jak level cap bedzie tylko 20, bo gra jest nastawiona na End Content i PvP bardziej niz jak na eksploracje swiata. Ludzie beda zagrywali dniami i nocami sie w to zeby uzbierac odpowiednia ilosc punktow po czym wymienic to na najlepszy dostepny gear na maksymalny level zeby wymiatac. Nastepnie Bungie zrobi dodatek, podniesie level cap o 10 oczek, wszystkie itemy beda bezwartosciowe i grindowanie zacznie sie od nowa...i tak bedzie gra na obiecane 10 lat. Oczywiscie ktos kto jest tylko niedzielnym graczem bedzie miazdzony przez maniakow grajacych 24/7, bo skill tam ma male znaczenie, bo jesli ktos ma lepszy sprzet to i tak z nim nie wygrasz. Albo te info ze codziennie bedzie co innego do roboty, ludzie juz wymyslaja cuda na kiju a pewnie wszystko sprowadzi sie do slynnych Daily qestow gdzie po prostu jednego dnia bedziesz musial zabic Hive, a drugiego idac prawie ta sama droga, zabijajac tych samych wrogow na koncu bedziesz musial zabic Fallen...i to bedzie ta wielka roznica. Pograc, pogram, ale przelomu w tej grze zadnego jak narazie nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2014 o 15:29, Cykada85 napisał:

Oczywiscie ktos kto jest tylko niedzielnym graczem bedzie miazdzony przez maniakow grajacych
24/7, bo skill tam ma male znaczenie, bo jesli ktos ma lepszy sprzet to i tak z nim nie
wygrasz.


Przepraszam, ale ten argument jest kompletnie bez sensu... Jeśli ktoś jest niedzielnym graczem, to i tak będzie miażdżony, bo po prostu nie ma doświadczenia w danej grze. Ten "skill", o którym piszesz, to po prostu doskonała znajomość gry, wynikająca ze spędzenia przy niej długich godzin. To znajomość map, fizyki w grze itp. Pokaż mi kogoś, kto siada pierwszy raz do jakiejś gry i od razu w niej wymiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2014 o 15:33, Ring5 napisał:

. Pokaż mi kogoś, kto siada
pierwszy raz do jakiejś gry i od razu w niej wymiata.


Pewnie on miał tak w Pokemony i myśli że tak w każdej grze jest :(

Destiny ma duzo porównań a to Borderlands a to Halo.. co z tego skoro obie gry to byłyswietne gry (pominiemy Borderlands 2 które jest nudne jak flaki z olejem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że to będzie jedno wielkie rozczarowanie . Gameplay''e nie wyglądały zbytnio przekonująco a hype jest nakręcony bardziej niż w przypadku Watch Dogs .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2014 o 16:57, Morrdin napisał:

Mam wrażenie że to będzie jedno wielkie rozczarowanie . Gameplay''e nie wyglądały zbytnio
przekonująco a hype jest nakręcony bardziej niż w przypadku Watch Dogs .


Takie samo rozczarowanie jak Halo albo Mass Effect?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2014 o 17:56, Malitor napisał:

Takie samo rozczarowanie jak Halo albo Mass Effect?

W Halo nie grałem , Co do Mass Effecta dla mnie rozczarowaniem była tylko 3 . W każdym razie żadnego sensu w twoim poście nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2014 o 18:02, Morrdin napisał:

W Halo nie grałem , Co do Mass Effecta dla mnie rozczarowaniem była tylko 3 . W każdym
razie żadnego sensu w twoim poście nie widzę


A śledziłeś uważnie branżę 6 lat temu? Do Mass Effecta publika również podchodziła bardzo sceptycznie przed premierą.
Halo jest trochę inną bajką. Tutaj grupa ludzi zwyczajnie nie czai stylistyki i strzelania zielonymi kulkami albo promieniami. Co z tego, skoro gameplayowo gra przebija wszystko co pokazują nam militarne strzelanki?

Obydwie gry sprzedały się świetnie i nie widzę powodów dla których w przypadku Destiny ma być inaczej.
Gra de facto łączy w sobie to co ludzie w obu seriach uwielbiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mass Effectem nie interesowałem się przed premiera i nie śledziłem informacji na jego temat . Powiem inaczej to właśnie Gameplay wydaje mi się w Destiny nudny ( od razu zaznaczając nie jestem fanem COD''a lub BF''a i nigdy nie grałem w te gry ) i stylistyka tej gry nie ma nic do rzeczy ( tą bym nawet pochwalił gdyż w końcu coś innego właśnie po tych wszystkich COD''ach ) ale co z tego skoro najważniejsze czyli gameplay na Gameplayach wydawał się nijaki . W siecie czytam bardzo zróżnicowane opinie na temat tej gry ze zdecydowaną przewagą właśnie średnich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2014 o 15:39, Kafar napisał:

Pewnie on miał tak w Pokemony

Chciałbym zobaczyć jak ktoś wymiata w Pokemonach po pierwszym kontakcie z grą, nie mając zielonego pojęcia o osobowościach, EV trainingu i IV breedingu. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować