Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 15 - EA nie będzie tolerować farmerów

15 postów w tym temacie

> Skąd u EA ta pewność że będą boty i hacki? Aż tak się developerzy leniwili przy zabezpieczeniach?

z lekcji zwanej historią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2014 o 13:53, Dandzialf napisał:

Te coinsy są tylko za mecze, czy można je także kupować od EA?


Coinsy są tylko za mecze, od EA można kupić Fifa Points, jednak jest to dużo droższe niż kupowanie coinsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2014 o 14:35, One_of_the_Many napisał:

Żeby z Fify robić jakieś MMO z jakąś walutą. Co to EA wyrabia.

Akurat Ultimate Team jest ciekawym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Skąd u EA ta pewność że będą boty i hacki? Aż tak się developerzy leniwili przy zabezpieczeniach?
Teraz chyba nikt nie bawi się w zabezpieczenia bo i tak po tygodniu boty się pojawiają. Ty raportujesz gracza a potem łaskawie sprawdzają takiego pana ile gra i czy odpisuje na wiadomości o późnych porach itp. Chyba że sam zrobisz addona blokującego booty ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie do osób, które wcześniej kupowały tą grę na PC. Mam chęć ponownie kupić w końcu po długiej przerwie i się relaksować wieczorem przy meczyku. Czy występują nagminnie hackerzy, jakieś boty lub takie inne rzeczy uprzykrzające życie normalnym graczom? Tylko jak wspomniałem, mówię o wersji na PC, bo jeśli tak, to sobie chyba odpuszczę, ale wolę spytać kto wie co i jak. A do tych ich zapowiedzi to podchodzę z dystansem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2014 o 11:24, Switer napisał:

Witam.

Mam pytanie do osób, które wcześniej kupowały tą grę na PC. Mam chęć ponownie kupić w
końcu po długiej przerwie i się relaksować wieczorem przy meczyku. Czy występują nagminnie
hackerzy, jakieś boty lub takie inne rzeczy uprzykrzające życie normalnym graczom? Tylko
jak wspomniałem, mówię o wersji na PC, bo jeśli tak, to sobie chyba odpuszczę, ale wolę
spytać kto wie co i jak. A do tych ich zapowiedzi to podchodzę z dystansem.

Zależy kiedy, np. tainerowcy występuje w pierwszej lidze, ale najpierw trzeba tam dojść i wygrać 9 innych lig. A i wtedy można sobie z trainerowcami radzić, widzisz podejrzanie słaby skład i bardzo dobry bilans np. 200-1-2. Robić Alt-F4 i od nowa. Fakt dostaniesz porażkę ale tylko do bilansu, a w lidze nadal będziesz mógł rozegrać ten mecz, nie tracąc szansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować