Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bethesda nagrodzi subskrybentów The Elder Scrolls Online

44 postów w tym temacie

> A już myślałem że odda graczom kasę za grę :D to najlepsza nagroda jaką mogą dać graczowi
> ;P

+1

Albo chociaż klucze do Morrowindów i Oblivionów na steama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wooooooow !!!!! juz ide oplaci na 1000 lat na zapas bo dostane zwierzaczka !!! ale czad.... powalilo ich czy jak ?! po pierwsze to albo niech zniasa ten abonament albo nie cho zmniejsza do 5$ za miesiac innaczej nie mam zamiaru grac w tego gniota. a dla tych co maja pol roku wykupionego abonamentu bedzie kolejny zwierzak tym razem bedzie to ta sama ryba co na tym obrazku tylko ze zeywa :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja loguje się raz na jakiś czas. Nie wiem w jaki sposób taka akcja miała by zachęcić do "regularnego" opłacania abonamentu w grze w której abonament jest wymagany. Takie akcje pasują do tytułów f2p, b2p gdzie nie trzeba płacić aby grać i ci którzy płacą dostają vanity pety/stroje żeby mogli się wyróżnić.

PS nie wiem co podkusiło "redaktora" żeby tak z kapelusza napisać o mało istotnej sprawie w grze o której się na gram.pl nie pisze. Do tego z 4 dniowym opóźnieniem, "Bethesda" zamiast "Zenimax" w tytule, i "oficjalnym blogiem gry"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem przekonany, że jak TESO przejdzie na F2P to przynajmniej połowa osób, która miesza go teraz z błotem zmieni "niespodziewanie" swoje zdanie i zacznie wychwalać go pod niebiosa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

^^Właściwie to w dużej mierze TESo jest hejcone właśnie za abonament, jeżeli byłby za darmo to myślę że nie byłby taki zły. W sumie żadna gra nie jest zła za darmo, nawet jeżeli jest to gratisowy Hard Truck od kumpla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2014 o 20:29, Battle_Axe napisał:

Jestem przekonany, że jak TESO przejdzie na F2P to przynajmniej połowa osób, która miesza
go teraz z błotem zmieni "niespodziewanie" swoje zdanie i zacznie wychwalać go pod niebiosa
;)


Nie sądzę, nie ma w tej grze czego chwalić. :P Wiele darmówek jest znacznie lepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech zapowiedzą prawdziwego TES VI , a serwery tej gry wyłączyć i udawać że ona nigdy nie powstała . To by była najlepsza nagroda dla graczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojej, czyżby się nie sprzedawała ? Zapomniałem, że to ten sam crap, który rzekomo okrzyknięto grą roku. Mowa oczywiście o Skyrim. Bethesda pojechała po marce i nic więcej. Tak jak posty wyżej, jest więcej darmowych mmo, które jedzą tego twora na śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ^^Właściwie to w dużej mierze TESo jest hejcone właśnie za abonament, jeżeli byłby za
> darmo to myślę że nie byłby taki zły. W sumie żadna gra nie jest zła za darmo, nawet
> jeżeli jest to gratisowy Hard Truck od kumpla.

Odsyłam do recenzji autorstwa Angry Joe... Abonament to nie wszystko jeśli gra z danego cyklu ma z nią niewiele wspólnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to czy gra ma coś wspólnego z TES czy nie. Bo gdyby to była dobra gra MMO to by nikt (po za fanboyami) jej nic złego nie zarzucał. ESO jest przykładem gry z potencjałem zmarnowanym przez niedoświadczoną ekipe. Do 50 lvl gra się bardzo przyjemnie, pomijając drobne błędy z npcami kilka zepsutych questów i 90% mało istotnych rzeczy które wytknął wspomniany wyżej Angry Joe (który ma straszne tendencje do przesadzania). Największym błędem Zenimaxu było zrobienie endgejmu na zasadzie leveli Veterana - strasznie idiotyczny pomysł, jego autor zasłużył na kulkę w łeb(po wbiciu lvl 50 i zakończeniu fabuły - stają sie czary mary i przechodzisz całą fabułe dla pozostałych frakcji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować