Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bethesda nagrodzi subskrybentów The Elder Scrolls Online

44 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2014 o 13:22, Morrdin napisał:

Z tego co słyszałem sprzedaż Skyrima to ponad 20 mln kopii a nie "skromne" 10 . A co
do hype przed premierą wcale nie został on tak nakręcony jak to było np w przypadku Watch
Dogs , i było wiele wątpliwości czy to będzie dobra gra .

te 10 milionów bo 10 było w cytacie, to akurat nie wazne.
Anyway jakie wątpliwości, była masa lizania ekranu ''bo smoki''. Zresztą nie powiem, sam się dałem kupić trailerem, choć wiedziałem czego od Todda się spodziewać i dlatego swoje odczekałem (a co dopiero ludzie.. mniej krytyczni).
Chyba że lepsza od obliviona, ale umówmy się, to nie był o specjalnie trudne.

Dnia 26.08.2014 o 13:22, Morrdin napisał:

Jak się okazalo niesłusznie
. Srednia na poziomie 96% ( razem z Batmanem Arkham City to najwyżej oceniana gra 2011
roku ) znakomita sprzedaż . Jeszcze teraz na Steamie ta gra często jest w top played
i się nieźle sprzedaje . W moim odczuciu to ZDECYDOWANIE najlepsza gra poprzedniej generacji
a takzę jedna z najlepszych w jaką grałem kiedykolwiek . Ponad 80 h i od ręki mógłbym
jej wystawić nawet teraz pełne 10/10

strasznie nudny crap. Propsy za smoki, bo tu faktycznie był mały przełom, ale cała reszta była krokiem wstecz. Gra nawet nie leżała obok morrowinda, z jego otwartym systemem zaklinania, tworzenia czarów, ZNACZNIE mniej upierdliwym lvlscallingiem przeciwniów, BRAKIEM lvlscallingu towarów u kupców, sensowniejszymi gildiami (rangi i ambitniejsze questy niż "oczysć trzy lochy, boom, jesteś arcymagiem skyrim"), bardziej ambitną fabułą, większym i ciekawszym światem, i tak dalej i tak dalej. Temat rzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak mnie Gameplay''e nie przekonywały. I także pamiętając te dni hype jakiegoś strasznego nie było. No chyba że ktoś się jarał że dawno smoków nie było a tu będa. Kolejne w moim odczuciu ta gra jest najlepsza ze wszystkich Tesów. Oblivion nie stanowi konkurencji, a od Morrowinda też Skyrim wg mnie jest lepszy. W Morrowindzie nie było aż tak żyjącego świata (sklepy otwarte 24 h na dobę dla przykładu ). Dla mnie ta kwestia jest najważniejsza bo w tym przypadku u mnie nie było mowy o takiej wczuwce jak to było w Skyrimie .System walki nadal jest bardzo prosty ale i tak zdecydowanie usprawniony od tamtej części.No i dla mnie świat gry jest zdecydowanie lepszy od tego z Morrowinda , strasznie bardzo klimatyczny, po prostu uwielbiam takie klimaty .Pozwolę sobie także na pewno poprawkę odnośnie twojego postu

Dnia 06.09.2014 o 15:05, dark_master napisał:

większym i ciekawszym światem

Wrong , świat Morrowinda jest mniejszy od tego w Skyrimie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2014 o 15:32, Morrdin napisał:

Powiem Ci tak mnie Gameplay''e nie przekonywały. I także pamiętając te dni hype jakiegoś
strasznego nie było. No chyba że ktoś się jarał że dawno smoków nie było a tu będa. Kolejne
w moim odczuciu ta gra jest najlepsza ze wszystkich Tesów. Oblivion nie stanowi konkurencji,
a od Morrowinda też Skyrim wg mnie jest lepszy. W Morrowindzie nie było aż tak żyjącego
świata (sklepy otwarte 24 h na dobę dla przykładu ). Dla mnie ta kwestia jest najważniejsza
bo w tym przypadku u mnie nie było mowy o takiej wczuwce jak to było w Skyrimie .System
walki nadal jest bardzo prosty ale i tak zdecydowanie usprawniony od tamtej części.No
i dla mnie świat gry jest zdecydowanie lepszy od tego z Morrowinda , strasznie bardzo
klimatyczny, po prostu uwielbiam takie klimaty .Pozwolę sobie także na pewno poprawkę
odnośnie twojego postu

oj był hype, był. Syndrom Dead islad, gdzie sama gra była w sumie niewazna, ale po trailerze wszyscy mieli mokro.
Świata bym się nie czepiał, to było 12 lat temu, wtedy miał go tylko gothic 1.
A w sykrimie mimo poprawy zachowania AI uczucie życia w świecie nie jest lepsze, jeśli kupiec najpierw ma tylko zardzewiały towar, a jak podlevelujesz sprzeda ci nawet smoczy w najbardziej zapadłej dziurze. Albo jak wszyscy co pół kroku krzyczą jaki z ciebie wielki bohater. Albo jak po dwóch zadaniach obvwołują cię swoik przywódcą. Morro jest po prostu stary (to samo dotyczy walki, gdzie rządziły nią głównie ksotki a nie nasza zręczność), ale Skyrim zwyczajnie głupi w tym co robi.

Dnia 06.09.2014 o 15:32, Morrdin napisał:

> większym i ciekawszym światem
Wrong , świat Morrowinda jest mniejszy od tego w Skyrimie,

well, aż sam sprawdziłem i w teorii faktycznie, choć ciężko mi w to uwierzyć. może zasługa mgły i ogólnego klimatu, w każdym razie na pewno znacznie lepsze wrażenie olbrzymiej przestrzeni niż skyrim czy cyrodil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spierać się nie będe to twoje zdanie. Morrowind jak na swoje czasy był naprawdę znakomitą gra i nawet teraz jest naprawdę świetny ( lepszy od Obliviona ), lecz mimo wszystko ja bardziej preferuję Skyrima, głównie dlatego że świat gry jest dla mnie ciekawszy i po prostu uwielbiam te klimaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować