Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

Nabór na Moderatorów forum gram.pl

92 postów w tym temacie

Lubisz nasze forum? Czytasz lub przeglądasz wszystkie wątki? Aktywnie wspierasz społeczność gram.pl? Chcesz pomóc w rozwoju serwisu? Jeżeli choć na jedno pytanie Twoja odpowiedź była twierdząca i chcesz zostać Moderatorem to masz szanse zrealizować swoje marzenia. Co zrobić, aby zostać Moderatorem?

1. Musisz mieć przynajmniej 18 lat. Nie jest to jednak wymóg konieczny. Jeżeli będziesz spełniał inne wymagania, ale nie jetseś pełnoletni/a to coś wymyślimy
2. Wyślij maila na adres wojman@moderator.gram.pl z informacją dlaczego chciałbyś zostać Moderatorem, jak sobie wyobrażasz współpracę, co Ci się na forum podoba, a co nie. Oraz kilka słów o sobie czyli np. ile masz lat, czym się interesujesz.
3. Oprócz wymieninych wcześniej rzeczy podaj koniecznie ksywke z forum, a także - jeżeli były - ksywki innych kont w serwisie gram.pl

Na maile czekam do 08 września 2014 do godziny 23:59 Po tym czasie przejrze wszystkie zgłoszenia, sprawdzę kartoteki i wybiorę kilku szczęśliwców. Wtedy skontaktuje się z wybranymi kandydatami w celu porozmawiania sobie z nimi. Pamiętajcie, że Moderatorzy mają swoje zasady, a nim kogoś przyjmiemy to chcemy mieć pewność, że współpraca będzie nam się układać miło. Kiedy wszystko będzie dogadane - szczęśliwcy dostaną czerwony status i będą mogli pisać na niebiesko. :) W procesie rekrutacji udział biorą obecni Moderatorzy czyli Wojman, Isildur i Karharot. Jeżeli macie jakieś pytania lub wątpliwości - piszcie śmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wooooooo... ale wiadomość :D

Tak czy inaczej jestem ciekaw wyników naboru. Puściłem też info dalej u siebie, może wspomnę w podsumowaniu co nieco jutro na koniec. Zawsze będzie większa liczba kandydatów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2014 o 19:39, Tyler_D napisał:

kto się zgłosi. :D

To chyba akurat nie będzie podane do publicznej wiadomości. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2014 o 19:39, Tyler_D napisał:

Aż jestem ciekawy nie tyle tego kto będzie nowym [ o ile ktoś w ogóle będzie ] co tego
kto się zgłosi. :D


Też jestem ciekaw kto się zgłosi. A do współpracy zapraszamy wszystkich chętnych użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę się założyć, że skrzynka naszego forumowego agenta jest już pełna zgłoszeń. ;D

Każdy chce dołączyć do grona Błękitnych Chłopców, liznąć luksusów i władzy. Odsiejcie plewy, a zostanie tyko kilka godnych ziaren. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby to było parę lat temu jak miałem więcej czasu i chęci i jak było tu więcej rozgarniętych ludzi i trolli do objeżdżania ... A teraz to takie trochę sprzątanie najgorszego syfu się zrobiło imho. Kiedyś jakoś tak - przynajmniej z mojej perspektywy moderatorzy przynajmniej w jakimś stopniu lubili to co robili, lubili trzymać porządek a i niektóre bany czy degrady robili tak że było co poczytać albo się pośmiać jak pamiętny ban [?] siga chociażby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, to świetna wiadomość. Życzę powodzenia wszystkim aplikującym i z niecierpliwością czekam na wyniki rekrutacji. Wierzę również, iż Wojman nie będzie się kierował swoimi własnymi doświadczeniami z niektórymi userami, a brane pod uwagę będzie przede wszystkim ich zaangażowanie i doświadczenie- osobiście chętnie zobaczyłbym w ekipie przynajmniej jedną osobę dawniej "wojującą" i występującą przeciwko decyzjom moderatorów (żeby nie powiedzieć- drącą z nimi koty)- dogadać w celu pełnienia danej funkcji można się z każdym, a ktoś z innym punktem widzenia moim zdaniem przyniósłby bardzo potrzebny powiew świeżości.

Mam więc nadzieję, iż w procesie rekrutacji najważniejsze będzie dobro gramowego forum a nie wygoda obecnego składu i swoista poprawność polityczna (wybieranie jedynie tych, którzy zawsze przyklaskiwali decyzjom moderatorów). I to nie żadna ironia, nie mam wszakże żadnego powodu aby podejrzewać, iż przeprowadzone to będzie inaczej. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2014 o 20:35, Thrandir napisał:

Wierzę również, iż Wojman nie będzie się kierował swoimi
własnymi doświadczeniami z niektórymi userami, a brane pod uwagę będzie przede wszystkim
ich zaangażowanie i doświadczenie- osobiście chętnie zobaczyłbym w ekipie przynajmniej
jedną osobę dawniej "wojującą" i występującą przeciwko decyzjom moderatorów (żeby nie
powiedzieć- drącą z nimi koty)


Dokładnie taki jest mój zamiar - żeby w ekipe był także ktoś z opozycji. Zależy mi i innym Moderatorom na tym, żeby na forum panowała przyjemna atmosfera, także zapraszam do wysyłania swoich zgłoszeń każdego, kto chce Moderatorem zostać i zależy mu na dobru społeczności. Bez względu na to czy były jakieś zatargi z takim czy innym Moderatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2014 o 21:09, Wojman napisał:

Dokładnie taki jest mój zamiar - żeby w ekipe był także ktoś z opozycji. Zależy mi i
innym Moderatorom na tym, żeby na forum panowała przyjemna atmosfera, także zapraszam
do wysyłania swoich zgłoszeń każdego, kto chce Moderatorem zostać i zależy mu na dobru
społeczności. Bez względu na to czy były jakieś zatargi z takim czy innym Moderatorem.


Miło to słyszeć, pozostaje życzyć wielu sensownych zgłoszeń oraz owocnej współpracy z przyszłymi moderatorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam od siebie, nie bać się i wysyłać zgłoszenia, czy ktoś był w opozycji czy nie to niech wysyła swoje kandydatury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś bym spróbował, jak jeszcze czas miałem, ale teraz...praca, nauka i niestety nie da rady :( Nawet na gry już trochę czasu brakuje...
Przyda się świeża krew w ekipie moderatorskiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też zawsze chciałem zostać modkiem, ale chyba nie jestem na to gotów, bo po prostu nie siedzę cały czas na forum. Choć może się zastanowię. :P Od razu uprzedzam, że jeszcze 18 lat nie skończyłem, ale niewiele mi do tego brakuje. ;) Nie chciałbym się bawić degradowaniem, a wręcz przeciwnie - w razie przewinienia ostrzegać, a nie walić natychmiast degradem. No chyba, że będzie recydywa. :) Również staram się pisać zgodnie z polską ortografią, a jeśli nie jestem pewien pisowni czy koniugacji jakiegoś słowa, to zawsze wolę się upewnić, że nie walnąłem "byka" zaglądając do internetowego słownika j. polskiego. No cóż, to byłoby na razie na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2014 o 23:54, Karharot napisał:

*Ekhm*
Zgłoszenia należy wysyłać drogą mailową. Nie spiesz się, to nie jest wyścig ;)

Właśnie zdaję sobie z tego sprawę i dlatego zapisałem sobie cały mail w kopiach roboczych i prześpię się z tym, czy go wysłać, czy też nie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2014 o 12:49, Prince_Miki napisał:

Właśnie ledwie godzinę temu wysłałem zgłoszenie odpowiadając oczywiście na wszystkie
pytania. Czy na razie oprócz mnie mamy jeszcze jakiegoś kandydata?


Tak mamy i to powinno Tobie wystarczyć, za informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłałbym zgłoszenie.

Ale poświęcić własny tytuł na czerwony oczopląs...
Poza tym bycie moderatorem wcale nie jest tak super jakby się wydawało. A pewnie spora ilość zgłoszeń poleci tylko dla niebieskiej czcionki i lansu.

Ciekawi mnie ile będzie zgłoszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować