Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twitch sprzedany - ale nabywcą wcale nie jest Google

19 postów w tym temacie

Nie "klientem", lecz "nabywcą" lub "kupcem" - poprawcie błąd we wstępie ;)
Ale news jest naprawdę zacny. Nie jestem fanem Google i cieszę się, że serwis, który jest odwiedzany przeze mnie praktycznie codziennie idzie w ręce dobrej firmy. Podejrzewam, że gdyby Google przejęło Twitcha to mogłoby próbować jakoś połączyć go z YouTube - przecież tam też można streamować i wydaje mi się, że nie trzymaliby dwóch oddzielnych usług ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę wielka ulga. Już się powoli szykowałem, by definitywnie przestać korzystać z twitcha, bo nie podoba mi się polityka wiadomej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Naprawdę wielka ulga. Już się powoli szykowałem, by definitywnie przestać korzystać z
> twitcha, bo nie podoba mi się polityka wiadomej firmy.

Dokładnie. Mam nadzieję, że Amazon niczego nie schrzani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie interesuję się tym za bardzo... Mógłby mi ktoś wyłumaczyć dlaczego był hejt na to,
> że google chce wykupić Twitch?

Bo google to syf ?:) po prostu google to firma którą śmiało można podciągnąć pod doktrynę Faszyzmu.

W ostatnich latach firma zmieniła się strasznie i jedyne co z ich usług mi zostało to gmail. Jezeli ich "system" coś sobie wykryje to nie ma bata by się od tego ani odwołać ani nic. Ogólnie jesteś winny zanim sprawa ruszy. Bany na konta adsens gdy miało dojśc do wypłaty pod pretekstem "nieprawidłowe klikniecia" ale gdy dochodzi do wyjasnien to oczywiście system odpowiada albo dla dobra reklamodawców nie nie mogą owiedzieć. Więc masz bana bez podstaw jakich kolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2014 o 14:47, Kafar napisał:

Bo google to syf ?:) po prostu google to firma którą śmiało można podciągnąć pod doktrynę
Faszyzmu.


Hehe... Lubię takich komputerowo-hipsterskich napinaczy. Gdyby nie ich wyszukiwarka, z której pewnie codziennie korzystasz (nawet nie wyskakuj z bajką o Bingu plx), to twój internet kończyłby się na onet.pl :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2014 o 18:43, leszeq napisał:

Hehe... Lubię takich komputerowo-hipsterskich napinaczy. Gdyby nie ich wyszukiwarka,
z której pewnie codziennie korzystasz (nawet nie wyskakuj z bajką o Bingu plx), to twój
internet kończyłby się na onet.pl :]


Rozumiem że jak ktoś ma inną opinię od tej jedynie słusznej Twojej to jest hejterem, hipsterkim napinaczem itp.. dorośnij synku.

No i co z tego bo nie rozumiem? Nie lubię m. to mam skasować windowsa? Bo nie pojmuje Twojej logiki. Korzystam z tego co chce, czy google istnieje czy nie mi to zwisa (może jesteś za młody ale kiedyś internet isniał bez google i ja jakoś z niego korzystałem. Na mnie akurat google ani grosza nie zarabia jeżeli chodzi o reklamy i mi z tym dobrze i jak by upadło google (co wiadomo że się nie stanie) to jakoś bym nie cierpiał z tego powodu.

To nie zmienia faktu że nie mam racji odnośnie ścieżki googla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2014 o 14:47, Kafar napisał:


Bo google to syf ?:) po prostu google to firma którą śmiało można podciągnąć pod doktrynę
Faszyzmu.

Amazon to taka sama korporacja jak Google, i nie ma się co łudzić ze pod jej skrzydłami usługa będzie rozwijać się lepiej. Google jest o tyle lepszy ze jest w tej branży długo i ma duże doświadczenie w tych biznesach. Zobaczymy jak Amazon zmonetaryzuje Twitcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2014 o 12:29, Namaru napisał:

Amazon to taka sama korporacja jak Google,


Ale broń boże ja nie mam nic do korporacji wręcz je uwielbiam. Tylko w google siedzą debile. Ot taka mała róznica. I nie mówie tu o pracownikach a raczej pomysłodawcach.

Dnia 31.08.2014 o 12:29, Namaru napisał:

i nie ma się co łudzić ze pod jej skrzydłami
usługa będzie rozwijać się lepiej.


Oby się mniej rozwijało, bo amazon i google używało by twitcha do reklamowania produktów. Jednak bardziej mnie cieszy system reklam amazonu niz google. Ten amazonu daje faktycznie produkty na które mam ochote, książki sprzęt. A reklamy google to albo jakieś podpaski lub okulary przeciwsłoneczne ;/

Dnia 31.08.2014 o 12:29, Namaru napisał:

Google jest o tyle lepszy ze jest w tej branży długo
i ma duże doświadczenie w tych biznesach. Zobaczymy jak Amazon zmonetaryzuje Twitcha.


Jednak myślę że to będzie lepsze dla twitcha własnie przez to że aż takiego doświadczenia nie ma więc będzie bardziej polegał na doświadczeniu ekipy od twitcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować