Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe obrazki z American Truck Simulator

14 postów w tym temacie

Jakaś przybliżona data premiery? Nigdy w takie gry nie grałem, ale w ETS2 gra mi się wyśmienicie, a zapewne skuszę się też na Farming Simulator 15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jakaś przybliżona data premiery? Nigdy w takie gry nie grałem, ale w ETS2 gra mi się
> wyśmienicie, a zapewne skuszę się też na Farming Simulator 15 :)

Przybliżona to chyba 2015. :) Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ohohoho! Liczę tylko, że tym razem pojawią się jakieś radia z prawdziwego zdarzenia, choć twórcy pewnie nie dysponują odpowiednim budżetem, aby zapewnić poziom utworów z GTA, czy choćby Saints Row/Sleeping Dogs. Ale i tak nie mogę się doczekać, USA ma swój niesamowity klimat. No i te ciężarówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2014 o 19:19, LESZ3u napisał:

Ohohoho! Liczę tylko, że tym razem pojawią się jakieś radia z prawdziwego zdarzenia,

Radia z prawdziwego zdarzenia to są w ETS2. Żadne tam zapętlone pseudo audycje lecz streaming autentycznych stacji radiowych z całej Europy :)

Mnie bardziej przeraża fakt, że po kilkudziesięciu godzinach w ETS2, dopiero co spłaciłem wszystkie kredyty i powoli zaczynam rozkręcać drugi garaż. I teraz mam to wszystko zaczynać od nowa w USA? Eh, pewnie i tak nie będę potrafił się oprzeć. Chociażby z samego sentymentu do Hard Trucka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zagrałbym sobie w "amerykańską wersję" symulatora ciężarówek, ostatnio miałem z nim do czynienia jakieś 10 lat temu, a nazywał się Hard Truck 18 Wheels of Steel. :) W ETS2 grało mi się też bardzo przyjemnie, więc chętnie przyjmę też podróż po Ameryce na silniku ETS. Mam nadzieję, że uda się panom z SCS ogarnąć teren całej Ameryki, a nie np. pewnej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2014 o 19:04, Isildur napisał:

Już nie mogę się doczekać, ja chcę przejechać się drogą numer 66 co nie będzie mi dane
w realu ;]


Bo w Realu nie mają dróg. :) W Auchan zresztą też nie mają. W ETS 2 czasem lubie popykać, więc może skusze się na American Truck Simulator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2014 o 11:43, Sztywny_pl napisał:

Modderzy już dawno zapowiedzieli port multiplayera z ETS 2 na American Truck Simulator,
więc to tylko kolejny dobry powód żeby zagrać :)


Bo ATS będzie na tym samym silniku co ETS 2 więc przepisanie moda na ATS nie będzie problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Już nie mogę się doczekać, ja chcę przejechać się drogą numer 66 co nie będzie mi dane
> w realu ;]

ETS ominąłem wielkim łukiem. Co do jazdy po "JuEsEj" - to tutaj sytuacja wygląda inaczej! Tego właśnie chciałem, bo tam wielkim 18-to kołowcem nie bujnę się (raczej) nigdy.
... Tego mi było trzeba ...
PS: marzy mi się aby jadąc taką kolubryną tak na trasie w USA co jakiś czas wyprzedził mnie jakiś harleyowiec bądź stary muscle car. Byłaby immersja totalna (no i jeszcze gadki przez radio z braćmi-trackerami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować